مبلمان اداری

لوازم حمام و سرویس بهداشتی

میز متحرک کد st12

تومان۴,۸۰۰,۰۰۰

مبلمان اداری

میز کارشناسی RK321

تومان۵,۵۲۵,۰۰۰
تومان۶,۵۴۰,۰۰۰تومان۶,۷۳۶,۲۰۰
تومان۴,۷۴۰,۰۰۰تومان۶,۱۶۲,۰۰۰
تومان۸,۲۸۰,۰۰۰تومان۱۰,۷۶۰,۰۰۰
تومان۱۰,۰۸۰,۰۰۰تومان۱۳,۱۰۴,۰۰۰
تومان۲,۸۸۰,۰۰۰تومان۹,۶۰۰,۰۰۰
تومان۸,۶۴۰,۰۰۰تومان۱۱,۲۳۲,۰۰۰

خرید مبلمان اداری

در این مطلب می‌خواهیم به بررسی نکات مهم خرید مبلمان اداری و ویژگی‌های آن بپردازیم؛ بنابراین درصورتیکه تمایل دارید از ویژگی‌ها و مزایای مبلمان اداری آگاهی بیشتری کسب کنید با ما همراه باشید. امروزه مبلمان در هر مؤسسه، خانه یا فضای تجاری به‌عنوان مرکز توجه درنظر گرفته می‌شود. به‌طور خاص، مبلمان در محیط کار نه‌تنها عامل مهمی برای زینت بخشیدن به دکوراسیون اتاق کار به‌شمار می‌رود بلکه نقش مهمی در ایجاد یک فضای آرامش‌بخش و راحت برای کارمندان و مهمانان ایفا می‌کند.

جدیدترین مبلمان اداری

مزایای خرید مبلمان اداری

خرید مبلمان اداری که امروزه برای محیط کار اغلب مشاغل، ضروری است، مزایای بسیاری دارد؛ در ادامه به مهم‌ترین مزایای آن اشاره می‌کنیم.

مبلمان، فضای اداری را بزرگتر نشان می‌دهد

اگرچه تصور می‌شود که مبلمان اداری فضای زیادی را اشغال می‌کند؛ درصورتیکه به‌درستی چیده شود، می‌تواند اتاق یا فضای موردنظر را بزرگتر و جادارتر نشان دهد. برای جلوگیری از شلوغ شدن فضا در دفاتر کوچک، می‌توان از مبلمان چندمنظوره نیز استفاده نمود.

با قراردادن قطعات بزرگتر مبلمان در کنار دیوارها، فضای باز در محیط کار به حداکثر می‌رسد. استفاده از مبلمان اداری با رنگ‌های روشن و شفاف در فضاهای اداری با دیوارهای شیشه‌ای که مشرف به منظره شهر هستند؛ بسیار ایده‌آل بوده و احساس آزادی و راحتی را به ساکنان القا خواهد کرد.

خرید مبلمان اداری، همکاری را در میان کارکنان بهبود می‌بخشد

رایج‌ترین نوع چینش و دکوراسیونی که درگذشته در اغلب محیط های کاری مشاهده می‌شد؛ اتاقک‌های دیواری و ایستگاه‌های کاری فردی بود. استفاده از ست‌های مبلمانی که میدان دید و مسیر جابه‌جایی افراد را مسدود نمی‌کنند؛ به‌طوریکه هریک از کارمندان و مدیران قابل رؤیت و در دسترس باشند، منجر به همکاری بهتر کارکنان می‌شوند. به این شیوه، مفهوم قبلی اتاقک‌ها و ایستگاه‌های کاری فردی به مفهوم جدید کار تیمی و تعامل تبدیل می‌شود.

همچنین تهیه مجموعه‌ای از مبلمان اداری با صندلی‌های بیشتر که میز بزرگتری هم داشته باشد برای اتاق کنفرانس و برگزاری جلسات مناسب است و می‌تواند تعامل کارکنان را با یکدیگر افزایش دهد.

مبلمان اداری به ارتقای سلامت کارکنان کمک می‌کند

یکی دیگر از مزایای خرید مبلمان اداری مناسب، استفاده‌های دیگری از آن‌ها است که می‌تواند به افزایش انگیزه و بهبود روحیه کارکنان کمک کند. یک قفسه چندطبقه را می‌توان برای نگهداری وسایل ورزشی و تفریحی نظیر اسباب‌بازی‌های ورزشی، بالش دورگردن و کتاب درنظر گرفت تا کارکنان در زمان استراحت از آن‌ها استفاده کنند. همچنین می‌توان کشوهای میز اداری را به‌گونه‌ای طراحی نمود تا امکان نگهداری انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها را داشته باشد.

مبلمان اداری به بهبود بهره‌وری کارکنان کمک می‌کند

کارمندانی که ساعت‌های کاری طولانی را در شرکت سپری می‌کنند، عموماً به‌دلیل مناسب نبودن محل کار و استراحتشان دچار افت بهره‌وری می‌شوند. درصورتیکه از میز و صندلی‌های با طراحی ارگونومیک استفاده شود؛ کارکنان احساس راحتی بیشتری خواهند داشت، خستگی آن‌ها کمتر خواهد شد و بازدهی آن‌ها در ساعت‌های کاری طولانی افزایش خواهد یافت.

حراجی های مبلمان اداری

انواع مبلمان اداری

انواع مختلفی از مبلمان اداری کلاسیک و مدرن در بازار عرضه می‌شوند که باتوجه به سلیقه، نوع فعالیت و میزان فضای محیط کار، می‌توان آن‌ها را تهیه نمود. در ادامه به متداول‌ترین اجزای مبلمان اداری اشاره می‌کنیم.

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری به دیوارهایی گفته می‌شود که اتاق کارکنان را از یکدیگر تفکیک می‌کند. به‌طور معمول در محیط‌های کاری که فضای کمتر و اتاق‌های کمتری دارند می‌توان از پارتیشن برای فضاسازی بیشتر استفاده نمود. پارتیشن اداری را می‌توان از جنس چوبی یا شیشه‌ای تهیه نمود؛ برای حفظ و بهبود تعامل کارکنان یک اداره، استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای شفاف پیشنهاد می‌شود.

میز اداری

میز اداری یکی از اجزای اصلی محیط کار است که موجب سازماندهی و نظم بخشیدن به مدارک و پرونده‌ها می‌شود. میز اداری دارای چندین قفسه برای نگهداری اسناد و مدارک بوده و معمولاً با طراحی ارگونومیک ساخته می‌شود.

میز مدیریت

میز مدیریت نسبت به سایر انواع میزهای اداری، جذابیت و شکوه بیشتری دارد، اصول طراحی ارگونومی در ساخت آن رعایت می‌شود و رنگ آن، هماهنگ با سایر اجزای دکوراسیون محل کار انتخاب می‌شود.

میز کنفرانس

اتاق جلسات یا اتاق کنفرانس، یکی از محل‌های مهم در هراداره است و باتوجه به انجام پذیرایی از مهمان‌ها در این اتاق، دکوراسیون و طراحی آن بسیار حائز اهمیت است. میز کنفرانس نیز یکی از اجزای اصلی اتاق کنفرانس است که به شکل‌های مختلفی نظیر گرد، U شکل، مستطیلی یا مربعی طراحی و ساخته می‌شود.

باتوجه به اهمیت میز کنفرانس در تزئین دکوراسیون اتاق جلسات، بهتر است برای ساخت آن از رنگ‌های روشن‌تر و متریال باکیفیت و مرغوب استفاده شود تا فضای موردنظر را از حالت خشک و بی‌روح خارج کند و روحیه و نشاط بیشتری در فضا ایجاد کند.

پرفروش ترین مبلمان اداری

مبلمان اداری

میز کارشناسی RK321

تومان۵,۵۲۵,۰۰۰

مبلمان اداری

میز کارشناسی RK116

تومان۶,۳۹۶,۰۰۰

 

ویژگی های مبلمان اداری 

 

طراحی زیبای مبلمان اداری

بی‌شک طراحی زیبای مبلمان اداری از آن نوع ویژگی هایی است که باید بسیار زیاد به آن توجه کرد. چرا که طراحی شیک و زیبای هر نوع مبلمان اداری باعث زیباتر شدن فضای دفتر کار شما می شود. در خصوص طراحی مبلمان اداری قطعاً رنگ و جنس مبلمان نقش اساسی دارند. به گونه ای که باید رنگ های مورد استفاده متناسب با سایر بخش های اداره باشد و در عین حال زیبایی آن ها نمایان شود.

علاوه بر طراحی شیک مبلمان اداری محل قرارگیری و نحوه چیدمان درست از اهمیت بالایی برخوردار است. به گونه‌ای که باید مبلمان اداری را در جای درست خود قرار دهیم تا مانع از عبور و مرور ارباب‌رجوع نشود و به راحتی بتوان استفاده کافی را از این نوع مبلمان داشت.

یکی از نکاتی که شاید به آن توجه نکرده باشید این است که طراحی زیبا و شیک مبلمان اداری با به کارگیری خلاقیت در چینش می‌تواند بازدهی بالایی برای کارمندان اداره داشته باشد.

کیفیت و جنس مبلمان اداری

از ویژگی‌های بسیار مهم در هنگام خرید مبلمان اداری توجه به کیفیت و جنس متریال مورد استفاده برای ساخت مبلمان می باشد. به طور معمول هر چه جنس پارچه و چوب مورد استفاده برای ساخت مبلمان اداری مرغوب تر و با کیفیت تر باشد سبب افزایش بهره وری و طول عمر محصول می شود و درست مثل یک سرمایه گذاری بلند مدت است.

به طور کلی بالا بودن کیفیت مبلمان اداری می تواند رضایت همه افراد به خصوص ارباب رجوع را کسب کند. در هنگام خرید مبلمان اداری توجه کنید که جنس پارچه مبلمان اداری باید  به گونه‌ای باشد که به اعضای بدن فشاری وارد نشود. همچنین مبلمان نرم باشد و توصیه می کنیم از مبلمان هایی برای اداره استفاده کنید که جنس رویه آن ها از چرم باشد. زیرا پر طرفدار ترین پارچه برای مبلمان اداری پارچه های چرمی هستند.

راحتی مبلمان اداری

مبلمان اداری باید به حد کافی برای استفاده راحت و مناسب باشد. به طوری که با نشستن طولانی مدت روی این نوع مبلمان به دلیل راحتی و آسودگی، خستگی بر ما چیره نشود. توجه کنید مبل راحتی مبلی نیست که نرم باشد بلکه باید به گونه‌ای باشد که در صورت فشار دادن بیش از دو انگشت فرو نرود.

توجه کنید که مبلمان اداری باید به گونه ای طراحی شده باشد که کمر، گردن و پشت افراد را به خوبی پوشش دهند. افراد با نشستن روی این نوع مبلمان در ساعت های طولانی مدت هیچ گونه احساس خستگی نداشته باشند.

یکی از نکات دیگری که باید در هنگام خرید مبلمان اداری به آن توجه داشته باشیم این است که مبلمان اداری خوب باید تا حد امکان وزن مناسبی داشته باشد تا در هنگام جا به جایی مشکلی به وجود نیاید.

چرخ های مبلمان اداری

نکته بسیار مهم این است که خرید صندلی ثابت یا چرخان به سلیقه کارمند شما بستگی دارد. اما اگر اقدام به خرید صندلی چرخان کردید، توجه کنید که برای ثبات بیشتر از صندلی چرخان ۵ چرخ استفاده کنید. به این دلیل که صندلی چرخان چهار چرخ در صورت شیب دار شدن یکی از چرخ ها ثبات و امنیت خود را از دست می دهد. همچنین استفاده از صندلی چرخان این امکان را به کارمند شما می دهد تا به راحتی بین میزها و کشوها حرکت کنند و به راحتی به اطراف خود دسترسی داشته باشند.

پشتی صندلی ها و مبلمان اداری

یکی از بخش های بسیار مهم در هر صندلی، پشتی صندلی می باشد که قطعاً به میزان راحتی آن می افزاید. پشتی صندلی های اداری باید مناسب و هم فرم ستون فقرات افراد باشد تا در هنگام استفاده های طولانی مدت اشخاص دچار کمردرد و گردن درد نشوند.

ارتفاع مناسب مبلمان اداری

قطعاً ارتفاع مناسب مبلمان اداری ویژگی دیگری است که در هنگام خرید همه افراد باید به آن توجه داشته باشند. چرا که افراد، ابعاد بدنی متفاوتی دارند و میزان ارتفاع مبلمان باید به گونه‌ای باشد که برای تمام ابعاد مناسب باشد. حتی امکان قابلیت تنظیم ارتفاع در این نوع مبلمان وجود داشته باشد تا افراد با نشستن روی این نوع مبلمان احساس کمردرد یا پا درد نداشته باشند.

 

قیمت و خرید مبلمان اداری

عوامل متعددی می‌تواند بر روی هزینه خرید مبلمان اداری مؤثر باشد. جنس و کیفیت متریال مورد استفاده در ساخت مبلمان اداری، یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت آن است. باتوجه به استفاده مداوم و طولانی مدت از مبلمان اداری، توصیه می‌شود که تجهیزات و مبلمانی ساخته شده از مواد اولیه مرغوب تهیه نمایید؛ با انجام این کار، هزینه‌های تعمیر و جایگزینی آن‌ها نیز کاهش می‌یابد و بسیار مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

طبی بودن صندلی‌های اداری و طراحی ارگونومیک مبلمان اداری ممکن است تاحدی هزینه خرید مبلمان را افزایش دهند؛ اما با ارتقای سلامت کارکنان و افزایش بازدهی آن‌ها، این افزایش قیمت جبران خواهد شد.

هدف از تهیه مبلمان اداری، تنها پرکردن فضای محل کار نیست؛ مبلمان اداری باید ظاهری زیبا و جذاب به فضای کار ببخشد و درعین‌حال، سلامتی، آرامش و انگیزه را برای کارکنان به ارمغان بیاورد. باتوجه به دغدغه‌ای که برای تهیه مبلمان اداری در اغلب شرکت‌ها وجود دارد؛ در این مقاله به مزایای مبلمان اداری و انواع آن‌ها اشاره کردیم، همچنین عوامل مؤثر بر قیمت مبلمان اداری را مورد بررسی قرار دادیم. امیدواریم که این مطلب در انتخاب و خرید مبلمان اداری مناسب برای شما مفید واقع شده باشد.

در انتها توصیه می‌شود که اندازه مبلمان اداری را متناسب با فضای موردنظر و رنگ آن‌ها را هماهنگ با سایر اجزای دکوراسیون محیط کار انتخاب نمایید. برای داشتن انتخابی بهتر می‌توانید از طراحان مبلمان اداری و طراحان دکوراسیون داخلی نیز کمک بگیرید. همچنین پیشنهاد می‌شود که مبلمان اداری را از فروشگاه‌ اینترنتی معتبر و خوشنام تهیه نمایید تا از مرغوبیت و اصالت مواد اولیه مورد استفاده و کیفیت ساخت آن‌ها اطمینان داشته باشید.