24 انتخاب برتر برای بهترین صندلی اداری

مقدمه

انتخاب یک صندلی اداری خوب به سلامت بدن کمک بسیاری می‌کند. صندلی‌ اداری زیادی وجود دارند اما به طور کلی 24 انتخاب برتر برای بهترین صندلی اداری وجود دارد. این صندلی‌ها با بهترین کیفیت طراحی شده اند. در ادامه با 24 انتخاب برتر برای بهترین صندلی اداری آشنا می‌شویم.

24 انتخاب برتر برای بهترین صندلی اداری

 

 

Ergo Chair Pro

صندلی‌های خودکار Ergo Chair Pro  یکی از صندلی‌های اداری ارگونومیک موجود در بازار است که با مواد پیشرفته TPE ساخته می شود. این طراحی ویژه به  اصلاح وضعیت نشستن و در عین حال ارتقاء سلامت کمر کمک می کند.

 

ارگو خودکار 

این صندلی یکی از 24 انتخاب برتر برای  بهترین صندلی اداری خانگی برای نشستن در ساعات طولانی است. صندلی تکیه‌گاه ارگو خودکار  دارای ویژگی هایی است که حمایت مؤثری از کمر می کند.

 

Ergo Chair Pro

صندلی خودکار آرگو را می‌توان به عنوان بهترین صندلی اداری ارگونومیک در حال حاضر در بازار مشاهده کرد. همچنین این صندلی ها درد کمر و گردن را در اثر نشستن طولانی‌مدت کاهش می‌دهند.

 

AvoChair

AvoChair را می توان به عنوان بهترین صندلی اداری برای کمردرد معرفی کرد. این صندلی‌  روی ارگونومی تمرکز می‌کند. یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده این محصول این است که 100% از مواد بازیافتی ساخته می شود.

 

Ergo Chair خودمختار

با این صندلی اداری ارگونومیک، هر بار کمر شما به درستی پشتیبانی می شود. دو اهرم بصری در این صندلی  به شما این امکان را می دهد که پشتیبانی را با توجه به موقعیت خود تنظیم کنید.

24 انتخاب برتر برای بهترین صندلی اداری

 

 

صندلی مش ارگونومیک گابریلی

وقتی نوبت به کار کردن برای ساعت‌های طولانی پشت میز می‌رسد، تمرکز از بین می رود و افراد حالت خمیدگی پیدا می کنند. این اغلب ناشی از عدم گردش خون مناسب است که در نهایت منجر به کشیدگی کمر و گردن می شود.  اینجاست که صندلی اداری مش ارگونومیک گابریلی به کارتان می آید.

 

Herman Miller Mirra

صندلی اداری Herman Miller Aeron یکی از 24 انتخاب برتر برای بهترین صندلی اداری و از گران‌ترین مدل‌های صندلی‌های رومیزی راحت موجود است. پشتی مشبک آن از محبوب‌ترین ویژگی‌ها است، زیرا به افزایش تنفس صندلی کمک می‌کند.

 

صندلی اداری آزادی مقیاس انسانی

صندلی اداری Humanscale Freedom به گونه ای طراحی شده است که حداکثر میزان سازگاری را بدون نیاز به استفاده از اهرم های مختلف برای دستیابی به پشتیبانی و راحتی بهینه در اختیار کاربران قرار می دهد.  

 

 

محصولات مرتبط

 

صندلی  ارگونومیک Tivoca

صندلی اداری ارگونومیک Tivoca به دلیل داشتن پشتی سر بسیار محبوب است. دسته های قابل تنظیم و تکیه گاه محکم کمری در این صندلی وجود دارند.

 

صندلی ارگونومیک Office Star Deluxe

یکی از 24 انتخاب برتر برای بهترین صندلی اداری، صندلی ارگونومیک لوکس آفیس استار مقرون به صرفه است. صندلی ارگونومیک بدون بازوی تنفسی که در افزایش ارگونومی ارائه شده در فضای کاری بسیار ساده و در عین حال مؤثر است.  

24 انتخاب برتر برای بهترین صندلی اداری

 

 

هرمان میلر Aeron

صندلی هرمان میلر برای ارائه بهترین تجربه ارگونومیک به کارکنان اداری طراحی می شود. این صندلی  کمردرد و تنش در گردن و شانه‌ها را برای یک تجربه راحت‌تر در نشستن، حتی اگر برای مدت طولانی نشسته باشید، از بین می‌رود.

 

پشتی بلند AmazonBasics

بهترین صندلی کامپیوتر AmazonBasics، یک صندلی اداری معمولی با پشتی وسط است. در استفاده از این صندلی این امکان وجود دارد که بتوانید صندلی را کج کنید یا بخوابید.

 

صندلی  ارگونومیک

انحناهای منحنی این صندلی با پشتی بلند، بدن شما را در تراز صحیح نگه می دارد. بالشتک اضافی در اطراف گردن و پایین کمر، پشتیبانی بیشتری را برای استفاده طولانی مدت می دهد.

 

Steelcase Leap

اگر به دنبال راحت ترین صندلی کامپیوتر برای ساعات طولانی هستید، پس به جای درستی آمده اید. صندلی جهشی Steelcase به دلایل متعدد در صدر بسیاری از لیست ها قرار دارد.  

 

ارگونومیک سیدی

یک محصول بسیار خوب با طراحی ارگونومیک عالی است. این  صندلی برای ساعات طولانی مدرن و راحت است. به خصوص که صندلی سیدی  برای ایجاد راحتی برای گردن و قسمت بالایی بدن هنگام کار کردن برای ساعت ها در یک زمان شناخته می شود.

24 انتخاب برتر برای بهترین صندلی اداری

 

 

یوروتک ورا

Eurotech Vera یک صندلی ساده با پشتی مشبک منعطف و یک صندلی راحت است. این صندلی حمایت قوی از کمر را فراهم می کند و دارای یک انحنای خوب برای حمایت در قسمت پایین کمر است.

 

Boss B7501

برای بهترین صندلی کامپیوتر، حتی با بودجه محدود، صندلی رئیس انتخاب مناسبی است. این صندلی به اندازه کافی پهن است تا پشتیبانی و راحتی لازم را به شما ارائه دهد. برای همین برای استفاده طولانی مدت مناسب است.

 

Steelcase Gesture

 Steelcase به دلیل کیفیت استثنائی تکیه گاه بازو شناخته شده است. ارتفاع، عرض و عمق این محصول این امکان را می دهد که حتی هنگام ساعت ها کار در یک زمان، احساس راحتی کنید.

 

BTOD آکیر

نشیمنگاه ضخیم بالشتکی در این صندلی راحتی بالاترین ویژگی این محصول  است. کل صندلی در یک قاب بدون درز ساخته می شود. این صندلی قابلیت تنظیم کامل را برای افراد فراهم می کند تا ساعت ها روی آن بنشینند.

 

ICON

صندلی بازی آیکون به لطف راحتی نامحدود و قابلیت تنظیم کامل می تواند برای کار و بازی استفاده شود. هدف آن کمک به کاربر در حفظ وضعیت بدنی عالی در طول روز است.

24 انتخاب برتر برای بهترین صندلی اداری

 

 

 

مش ارگونومیک Modway Articulate

یکی از بهترین صندلی های اداری راحت برای ساعات طولانی در خارج از منزل، این مدل Modway Articulate است که با پشتی مشبک مؤثر و پشتیبانی کننده طراحی شده است.

 

صندلی Innowin

 این مدل صندلی که با پشتی مشبک و صندلی پددار ساخته شده است. علاوه بر این، به یک بالش قابل تنظیم برای حمایت از کمر برای پیشگیری از کمردرد مجهز شده است.

 

صندلی Misuraa

صندلی مدرن Misuraa علاوه بر ایجاد راحتی فیزیکی، با دوام است. برای ساخت این صندلی از فوم قالب‌گیری شده، استفاده می شود که هنگام نشستن تجربه آرامش بخشی را به شما می‌دهد.

 

صندلی SpaceX  Rose Designer

 صندلی اداری SpaceX  نوعی صندلی روکش شده است. تکیه گاه  این صندلی قابل تنظیم است. این صندلی راحت می تواند تا 105 درجه نیز بخوابد. همچنین این صندلی می تواند تا 110 کیلوگرم را به راحتی تحمل کند.

24 انتخاب برتر برای بهترین صندلی اداری

 

 

کلام پایانی 

در این متن با 24 انتخاب برای بهترین صندلی اداری آشنا شدیم. سپاس از همراهی شما‌. منتظر نظرات شما هستیم.

محصولات مرتبط 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *