خرید صندلی اداری ارزان

مقدمه

یکی از مهم ترین دکوراسیون های موجود در هر اداره ای صندلی های آن است که می توان گفت جزء جدایی ناپذیری در همه ی محیط های ادارات است. بسیاری از افراد امروزه بنا به دلایل مختلفی اقدام به خرید صندلی اداری ارزان می کنند. البته اگر شما نیز قصد خرید صندلی اداری را دارید باید به برخی نکات مهم دقت کنید که ما قصد داریم در ادامه این نکات را برای شما معرفی کنیم.

خرید صندلی اداری ارزان

 

 

دلایل خرید صندلی اداری ارزان

همان طور که گفتیم صندلی های اداره ها از مهم ترین محصولات موجود در هر اداره ای هستند. شما می توانید نوع ارزان آن ها را خریداری کنید. در ادامه دلایل و اهمیت خریداری صندلی ارزان را برای شما شرح می دهیم.

  • شما می توانید با خرید صندلی اداری ارزان و با کیفیت در صرف هزینه های گزاف صرفه جویی کنید.
  • صندلی های اداری که ارزان خریداری می کنید عمدتاً در صورت خراب شدن تعمیر بسیار ارزانی دارند.
  • این صندلی ها علی رغم ارزان بودن اما در صورت دقت می توانند با کیفیت باشند و سلامتی مورد نیازتان را فراهم کنند.
  • برخی از آن ها را می توانید به راحتی شست و شو دهید و نگرانی بابت خراب شدن آن ها نداشته باشید.
  • این نوع صندلی ها می توانند تنظیمات مختلف را پشتیبانی کنند و حتی قابلیت ارتقا را نیز دارند.

 

خرید صندلی اداری ارزان

 

 

قیمت صندلی اداری ارزان

قبل از این که شما را با ویژگی هایی که هر صندلی اداری ارزان با کیفیت باید آن ها را داشته باشند، آشنا کنیم در ابتدا نیاز است توضیحاتی در مورد قیمت این صندلی ها خدمت شما عرض کنیم. در واقع لازم است بدانید این صندلی ها نیز دارای انواع مختلفی هستند و قیمت آن ها هم طبیعتاً متفاوت خواهند بود. این امر موجب می شود شما انتخاب های زیادی داشته باشید. بنابراین نیازی نیست که برای یک صندلی اداری هزینه های بسیار زیادی را پرداخت کنید و با کمترین مقدار هزینه هم می توانید صندلی اداری را خریداری کنید.

دقت کنید که تنوع قیمت موجود در انواع صندلی های اداری به تجهیزاتی که در ساخت و ساز آن ها به کار می رود بستگی دارد. این تجهیزات در واقع همان مواد اولیه و کیفیت ساخت و ساز هستند. لازم است به این نکته توجه کنید که ارزان بودن صندلی ها دلیلی بر بی کیفیت بودن آن ها نیست. هیچ تولید کننده ای قصد ندارد کالاهایی را به بازار عرضه کند که قیمت پایین و کیفیت پایینی داشته باشند و اسم و اعتبار برند خود را زیر سؤال ببرد.

خرید صندلی اداری ارزان

 

 

نکات خرید صندلی اداری ارزان

لازم به ذکر است که خرید صندلی اداری ارزان به این‌ معنا نیست که شما قرار است صندلی اداری بی کیفیتی را خریداری کنید. بلکه جالب است بدانید که حتی شرکت های تولید کننده صندلی های اداری ارزان نیز بر سر کیفیت با یکدیگر رقابت می کنند. بنابراین به هنگام خرید صندلی اداری ارزان باید به یک سری نکات مهم دقت کنید. مطمئن شوید که صندلی مورد نظر شما این ویژگی ها را داشته باشد تا بتوانید خرید با کیفیتی داشته باشید.

 

تنظیم ارتفاع

یکی از نکات این است که صندلی اداری ارزان قابلیت تنظیم کردن ارتفاع را داشته باشد. شما باید بتوانید ارتفاع صندلی را با قد خود هماهنگ کنید. پس بهتر است که صندلی مورد نظر دارای اهرم تنظیم پنوماتیک باشد.

 

قابلیت تنظیم تکیه گاه

تنظیم تکیه گاه یکی دیگر از ویژگی هایی است که باید صندلی اداری آن را داشته باشد که شما بتوانید با توجه به کار مورد نظرتان پشتی را تنظیم کنید.‌ در صورتی که پشتی به صندلی وصل است باید توانایی تکان دادن آن به سمت جلو و عقب را داشته باشید. مکانیسم قفل کننده صندلی که باعث می شود در جای خود ثابت بماند می تواند موجب شود که صندلی به بهترین حالت خود قرار گرفته باشد.

 

پشتیبانی کمر

نکته ای که شاید بسیاری از شما به آن توجه نمی کنید پشتیبانی کمر است. در حالی که به دلیل زیاد بودن ساعت کاری یک صندلی خوب باید بتواند هم کمر شما را پشتیبانی کند و هم این که بدن شما را در حالت طبیعی خود نگه دارد. بنابراین بسیار مهم است که صندلی اداری ارزان با ستون فقرات شما هماهنگ باشد.

 

عمق و عرض

صندلی اداری با کیفیت به گونه ای است که بتواند عمق و عرض مناسبی برای ایجاد راحتی داشته باشد. در حالت مناسب و طبیعی شما باید بتوانید پشت خود را به پشتی تکیه دهد. حدود ۶ الی ۱۲ سانتی متر بین زانوها و صندلی دفتری فاصله نیز وجود داشته باشد. شما همچنین باید بتوانید بر حسب چگونگی نشستن انعطاف صندلی خود را عقب و یا جلو کنید.

خرید صندلی اداری ارزان

 

 

روکش

روکشی که بتواند به بدن شما اجازه ی نفس کشیدن را بدهد از بهترین روکش ها به حساب می آید. همچنین یک روکش خوب باید بتواند راحتی شما در طی ساعات طولانی کار را تأمین کند. دقت کنید که به طور کلی از صندلی های بیش از حد نرم و یا بیش از حد سخت دوری کنید.

 

بازوها

صندلی اداری ارزان و با کیفیت باید بازوهایی داشته باشد که فشار را از گردن و شانه های شما کاهش دهد. البته پایه های بازو نیز باید قابلیت تنظیم شدن را داشته باشند تا بتوانید به هنگام استراحت آن ها را تنظیم‌ کنید.

 

بررسی تنظیمات

باید مطمئن شوید که تمامی تنظیماتی که صندلی اداری ارزان دارند در حالت نشسته در دسترس هستند. برای داشتن دسترسی به آن ها نیازی به تغییر دادن حالت جسمی وجود نداشته باشد. شما باید بتوانید از حالت نشسته کج شوید و یا این که بالا و پایین روید و یا حتی بچرخید.

 

چرخ ها

توانایی حرکت دادن صندلی اداری باعث می شود کارایی بهتری داشته باشد. به عبارتی اگر که چرخ های یک صندلی ارزان اداری، با کیفیت باشند می تواند دارای حداکثر کارایی لازم برای نقاط مختلف محل کار خود برسد. چرخ ها تحرک را برای شما آسان می کند. اما دقت به این نکته نیز ضروری است که باید کف پوش مناسبی برای چرخ های صندلی مورد نظر را نیز دارا باشید.

خرید صندلی اداری ارزان

 

کلام آخر

صندلی های اداری به دلیل این که در اداره ها و برای کارهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. باید حتماً کیفیت لازم را داشته باشند. لازم است بدانید که شما می تواند با خرید صندلی اداری ارزان هم از کیفیت صندلی ها بهره ببرید و هم این که از صرف هزینه های گزاف برای خرید صندلی اداری جلوگیری نمایید.

محصولات مرتبط 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *