راهنمای خرید مبلمان اداری

مقدمه

یکی از موارد کلیدی که هر کسی که به دفتر شما مراجعه می‌کند با آن ارتباط برقرار می کند مبلمان است. از میز پذیرش گرفته تا سالن انتظار، داشتن مبلمان اداری راحت و کافی، مشتریان شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد و به کارکنان شما انگیزه می‌دهد. با این حال، اگر چه این یک نگرانی رایج است، بسیاری از مردم مطمئن نیستند که هنگام خرید مبلمان اداری جدید به دنبال چه چیزی باشند.

هنگام خرید مبلمان اداری، باید به آن‌چه نیاز دارید فکر کنید و چقدر می‌خواهید هزینه کنید. اولین چیزی که باید تصمیم بگیرید این است که چه نوع مبلمانی نیاز دارید. اگر برای یک دفتر کار خانگی خرید می‌کنید، ممکن است با یک میز کوچک‌تر و چند صندلی اکتفا کنید. با این حال، اگر قصد خرید برای دفتر شرکت دارید، باید مبلمان گران‌تر و با کیفیت بخرید.

راهنمای خرید مبلمان اداری

 

نکات مهم در انتخاب مبلمان اداری

هنگام خرید مبلمان اداری برای افزایش بهره‌وری کسب و کار خود، مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

 

  • طراحی دفتر کار زیبا

دفتر شما باید شیک و حرفه‌ای باشد، بنابراین مبلمانی را انتخاب کنید که برای همه کارمندان شما جذاب باشد. یک طراحی اداری عالی می‌تواند با افزایش بهره‌وری کارکنان، کارایی و روحیه شرکت شما را افزایش دهد.

در هنگام انتخاب مبلمان، هویت برند خود را نیز در نظر داشته باشید. مبلمان اداری شما باید دارای رنگ‌بندی مناسب برای ظاهری حرفه‌ای باشد. به عنوان مثال، رنگ‌های خنثی به کارمندان کمک می‌کند تا تمرکز کنند.

 

  • ارگونومی و راحتی

اکثر دفاتر مدرن برخی از جدیدترین پیشرفت‌های علمی و طراحی را اتخاذ می‌کنند. بسته به هدف مبلمان اداری، قطعات ارگونومیک مناسب‌ترین گزینه هستند. از محصولات مختلف این دسته می‌توان به صندلی‎های ارگونومیک اشاره کرد.

با استفاده از مبلمان اداری ارگونومیک می‌توان کارایی یک تیم را تا حد زیادی افزایش داد. اگر دفتر شما مجهز به مبلمان ارگونومیک باشد، کارمندان شما شادتر و کارآمدتر خواهند بود. بهره‌وری در محل کار را نیز می‌توان با مبلمانی بهبود بخشید که به صورت ارگونومیک طراحی شده‌اند.

 

  • قابلیت تنظیم و انعطاف‌پذیری

هنگام خرید مبلمان اداری، به عنوان مثال، صندلی باید به همه کارکنان توجه شود. با به خاطر سپردن این‌که همه افراد متفاوت هستند، زندگی کارمندان خود را آسان‌تر کنید. این یک ایده هوشمندانه است که اقلام قابل انعطافی را خریداری کنید که علیرغم اندازه و اولویت برای همه مناسب باشد.

بسیاری از مبلمان اداری ارگونومیک، خوشبختانه می‎توانند به نوعی تنظیم شوند. پس از تنظیمات مناسب، کارمندان می‌توانند در وضعیتی بنشینند که هم راحت باشد و هم با نحوه نشستن آن‌ها سازگار باشد.

برای دستیابی به حداکثر انعطاف‌پذیری، داشتن ویژگی‌هایی مانند بازوهای متحرک، پشتی قابل تنظیم و ارتفاع قابل تنظیم مهم است. اگر می‌خواهید بهره‌وری و تمرکز را در محل کار افزایش دهید، مبلمانی بخرید که قابل تنظیم مجدد باشد.

 

  • ضمانتنامه

روی مبلمان اداری طولانی مدت و راحت سرمایه‎گذاری کنید تا کارایی شرکت خود را افزایش دهید. شما ضمانتی می‎خواهید که بتوانید هنگام خرید محصولاتی که قصد دارید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید، به آن اعتماد کنید. اگر آن‎ها انتظارات شما را برآورده نمی‎کنند یا نقص‎هایی دارند، همیشه می‎توانید آن‌ها را برگردانید.

گارانتی تضمین می‎کند که شما از محصولاتی که خریداری می‎کنید راضی خواهید بود. هر مورد معیوب را می‎توان با هزینه‎ای مناسب در طول دوره گارانتی تعمیر کرد.

 

محصولات مرتبط

 

  • تأثیر بر سلامت کارکنان

مبلمان اداری مناسب می‎تواند زندگی کارمندان شما را به شکلی عالی تحت تأثیر قرار دهد. بر اساس تعدادی از مطالعات، انتخاب مبلمان اداری ارگونومیک و راحت به‌طور قابل توجهی شادی کارکنان و در واقع بهره‌وری در محل کار را بهبود می‎بخشد.

 

  • چند کارکردی

به عنوان یک صاحب کسب و کار یا مدیر امور مالی، باید از منابعی که در اختیار دارید نهایت استفاده را ببرید زیرا هزینه تجهیز مبلمان اداری می‌تواند به سرعت افزایش یابد. به دنبال مواردی باشید که می‎توانند برای اهداف مختلف استفاده شوند تا در هزینه خود صرفه‌جویی کنند.

مبلمان اداری چند منظوره همیشه از نظر زمان و هزینه مقرون به صرفه است، بنابراین منطقی است که به دنبال میزهایی باشید که بتوانند بیش از یک کار را برای به حداکثر رساندن فضای کاری شما انجام دهند. به‌جای ایستگاه‌های کاری فردی، مکان‌های چند منظوره مشترک را برای کارگران فراهم کنید.

علاوه بر این، متحرک بودن میز به مزایای آن می‌افزاید. از میزها می‌توان برای جلسات استراتژیک، ارائه‌های داخلی و جلسات اتاق هیئت مدیره استفاده کرد.

 

  • ابعاد مبلمان

شما باید ابعاد محل کار خود را اندازه بگیرید و به دنبال مبلمانی بروید که به درستی با فضا و چیدمان اداری هماهنگ باشد. داشتن مبلمان با اندازه مناسب منجر به دفاتر جادارتر می شود که با طراوت‌تر به نظر می‌رسند و در عین حال حرکت آسان‌تر افراد و تجهیزات را تسهیل می‌کنند.

به عنوان مثال، اگر مبلمان حجیم را انتخاب کنید، ممکن است با قطعات حجیم روبرو شوید که فقط دفتر شما را شلوغ‌تر و تنگ‌تر می کند. یک دفتر تنگ، جابجایی کارمندان از یک منطقه به منطقه دیگر را دشوارتر می‌کند. فضای شلوغ نیز کارهایی مانند نظافت دفتر را پیچیده می‌کند. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که برای حفظ دسترسی، راحتی و وسعت، از کارهایی اجتناب کنید که محل کار شما را به هم می‌ریزد.

 

  • واحدهای ذخیره‌سازی

همان‌طور که برای مبلمان اداری جدید برنامه‌ریزی می‌کنید، مطمئن شوید که راه‌حل‌های ذخیره‌سازی مانند کمدهای اداری را در بودجه خود گنجانده‌اید. بدون ذخیره‌سازی کافی و راحت، انبوهی از کاغذها در همه جای دفتر شما، گاهی حتی روی زمین، پس از پر شدن فضای روی میزهای اداری، ظاهر می‌شوند. جدا از این‌که فضا را نامرتب نشان می‌دهد، مواد انباشته شده باعث می شود دفتر شما نامرتب به نظر برسد و به شرکت شما احساس منفی می‌دهد.

بنابراین، هنگام انتخاب مبلمان اداری جدید، جنبه ذخیره‌سازی را فراموش نکنید. واحدهای ذخیره‌سازی مناسب با فضای کافی را انتخاب کنید تا همه اسناد اداری ضروری، پرونده‌ها و سایر مواد به طور منظم و به درستی سازماندهی شوند. به عنوان مثال، میزهای اداری با کشوهای متعدد در هر اتاقک ضروری است. برای افزایش بیشتر فضای ذخیره‌سازی، می‌توانید کمدهای بایگانی و کتابخانه‌ها را در مناطق مناسب در محل کار خود اضافه کنید.

راهنمای خرید مبلمان اداری

 

بهترین مبلمان اداری مدرن

با رعایت نکات فوق، خرید مبلمان اداری دیگر نباید پیچیده باشد. پس از همه این‌ها، چرا باید برای تصمیم‌گیری در مورد نوع مبلمان برای مبله کردن دفتر خود تلاش کنید، در حالی که همه چیز را برای شما دارد؟

در دپوکالا می‌توانید محصولات با کیفیت، مقرون به صرفه و با دوام را برای دفتر خود تهیه کنید. علاوه بر این، ما می‌توانیم در برنامه‌ریزی فضای اداری، طراحی داخلی تجاری، مبلمان اداری و چیدمان مبلمان اداری و غیره به شما کمک کنیم.

دپوکالا به دلیل کیفیت خود از شهرت بسیار خوبی برخوردار است. طیف گسترده محصولات دپوکالا از جمله صندلی‌های اداری، انواع میز اداری، کمدهای بایگانی و کتابخانه‌ها می‌تواند نیازهای مبلمان شرکت‌های کوچک و بزرگ را برآورده کند. کیفیت عالی با قیمت بسیار خوب را تضمین می‌کند.

مبلمان اداری جدید خود را در اینجا با محصولات متنوع از جمله صندلی‌های اداری، میزهای اداری، کمدها و سایر محصولات اداری ارگونومیک را به صورت آنلاین بیابید.

کنترل کیفیت عالی، طراحی محصول نوآورانه، ارزش برای پول و حفظ روابط قوی با مشتری، اهداف اصلی ما هستند. ما درک می‌کنیم که کنترل کیفیت چقدر مهم است و می‌توان گفت که در کل از نظر کنترل کیفیت جزو بهترین‌ها هستیم.

 

سخن پایانی

ما در دپوکالا به شهرت بالای خود به عنوان یک تأمین کننده با کیفیت و قابل اعتماد بسیار مفتخریم. طبیعتاً ما نیز خوشحالیم که مبلمان را مطابق با طرح یا نقشه‌های فردی مشتریان می‌سازیم.

اگر به دنبال بهترین مبلمان اداری مدرن هستید، برای مشاوره رایگان و سایر راهنمایی‌ها با ما تماس بگیرید.

 

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *