مبلمان اداری سبک مدرن

مقدمه

همه‌گیری برخی از بیماری‌ها مانند کرونا به طور قابل توجهی بر فرآیندهای تجاری از جمله طراحی دفتر و انتخاب مبلمان اداری تأثیر گذاشته است. راحتی، کارایی و عملکرد در خط مقدم طراحی دفتر در سال‌های اخیر قرار می‌گیرد. اکثر شرکت‌ها سعی می‌کنند برای اطمینان از ایمنی محل کار و در عین حال حفظ فرهنگ سازمانی و تقویت رفاه کلی کارکنان، مبتکر باقی بمانند.

شرکت‌ها، بدون شک، سازگاری با تغییر روند طراحی دفتر کار را دشوار می‌دانند. خوشبختانه، فضای داخلی اداری مشارکتی می‌تواند به هر سبکی از طراحی اداری کمک کند. شرکت دپوکالا یکی از نمایندگی‌های مبلمان اداری سبک مدرن است و ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا از روندهای تغییرات طراحی اداری مطلع بمانید. 

مبلمان اداری سبک مدرن

 

تطبیق دفتر با طراحی‌های مدرن

طراحی باید به گونه‌ای باشد که بهره‌وری، کارایی و رفاه کارکنان شرکت را تضمین کند که با روندهای طراحی در حال تغییر محل کار سازگار است. ما مهم‌ترین روندهای تغییر را برای شما گردآوری کرده‌ایم تا به کسب و کارها کمک کنیم با مبلمان اداری سبک مدرن به روز بمانند.

حتی با وجود اینکه برخی از این طراحی‌ها با در نظر گرفتن همه‌گیری ایجاد شده‌اند، بیشتر کسب‌وکارها روی راه‌حل‌های پایداری، محیط‌های راحت و فناوری دیجیتال افزایش‌دهنده بهره‌وری، تمرکز کرده‌اند. در اینجا پنج گرایش مدرن طراحی اداری وجود دارد که شرکت شما را متحول می‌کند.

 

طراحی اداری پایدار

هر شرکتی پایداری را در اولویت قرار می‌دهد و طراحی محل کار نیز از این قاعده مستثنی نیست. سازمان‌ها به طور مداوم به دنبال تکنیک‎هایی برای پایدارتر کردن دفاتر خود با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست هستند که بر روند طراحی تأثیر زیادی گذاشته است.

پایداری یکی از اصول بسیار مهم است. حفظ محیط زیست سالم یک نگرانی اصلی برای اکثریت افراد است، و این امر با رویه‌های تدارکات شروع می‌شود، نه فقط با تعداد مواد قابل بازیافتی که در دفاتر خود دارید. در نتیجه، لازم است که ابتکار کربن خنثی را در همه موارد خود بگنجانیم.

علاوه بر مواد پایدار، محیط زیست سالم باید بر بهره‌وری انرژی نیز تمرکز کند. می‌توانید از نور طبیعی استفاده کنید، سیستم‌های با راندمان بالا را بگنجانید، به نورپردازی LED بروید یا مبلمان را تغییر دهید. با اعمال این شیوه‌ها، شرکت شما از نظر انرژی کارآمدتر و بهره‌وری بیشتر می‌شود.

 

محصولات مرتبط 

 

فضاهای کاری انعطاف‌پذیر

با افزایش عدم اطمینان در دنیای تجارت امروز، شرکت‌ها هیچ گزینه‌ای جز اتخاذ ترتیبات کاری انعطاف‌پذیر برای جذب و حفظ استعدادهای برتر در بازار کار ندارند. هر کارمندی به گزینه‌هایی نیاز دارد. آن‌ها نمی‌خواهند در یک فضای کاری به دام افتاده باشند. از این رو، زمان مناسبی برای شروع به فکر کردن درباره نحوه سرمایه‌گذاری در طراحی‌هایی است که از شیوه‌های نوآورانه پشتیبانی می‌کنند. به عنوان مثال؛ بخش‌ کافه‌ها، فضاهای کاری باز قابل رزرو با میزهایی به شکل مدرن و بخش‌های معمولی را در نظر بگیرید که کارکنانتان در آن کار کنند.

یک فضای کاری منعطف سعی می‌کند انتخاب‌های متنوعی را در اختیار کارکنان شما قرار دهد. با توجه به نوع شغل آن‌ها، محیط‌های کاری متعددی را برای آن‌ها فراهم می‌کند. علاوه بر این، هر کارمندی در یک ایستگاه کاری اختصاصی بهترین کار را ندارد. برخی ترجیح می‌دهند در فضای قهوه خانه‌ای کار کنند. با طراحی مدرن مبلمان اداری، ممکن است به کارکنان خود کنترل بیشتری بر عملکرد آن‌ها بدهید و انگیزه آن‌ها را افزایش دهید.

 

رفاه و طراحی انسان محور

ظهور بیماری‌های همه‌گیر زندگی مردم را تحت تأثیر قرار داده است و بسیاری از آن‌ها سبک زندگی متعادل‌تری را برای کمک به بهبود سلامت روان خود اتخاذ می‌کنند. در حالی که به شدت بر دنیای تجارت تأثیر گذاشت، کارفرمایان و صنعت طراحی دفتر می‌توانند ارتباط رفاه و سلامت کارگران را با سودآوری و کارایی شرکت‌هایشان درک کنند. بنابراین، سازمان‌ها باید کارگاه‌های بهداشت روان، جلسات یوگا و فضاهای رفاهی ارائه دهند تا تضمین کنند که دفاترشان انسان محور و آینده‌نگر است.

 

در دپوکالا، ما می‌توانیم به شما در طراحی ایستگاه کاری خود کمک کنیم تا همه مکانیسم‌های ایمنی لازم برای مقابله با بیماری‌ها، مانند واحدهای شستشوی دست و فاصله‌گذاری اجتماعی یکپارچه را شامل شود. تقاضاهای کارمندان در محل کار با عدم اطمینان ناشی از طبیعت در حال افزایش است. با این حال، با طراحی مدرن مبلمان اداری ما، می‌توانید فضای بهتری را که نیاز دارند به آن‌ها بدهید.

 

فناوری‌ها و دفاتر هوشمند

پویایی دفتر با فضای کاری جدید که دارای یک فضای عرشه دائمی، اتاقک‌های خصوصی، و انواع جلسات مجازی و یکپارچه‌سازی داده‌ها است، به سرعت در حال توسعه است. هدف این ویژگی‌ها حمایت از همکاری مجازی و اجازه دادن به کارمندان با وجود موقعیت فیزیکی است.

با ایجاد تغییرات زیادی در پلتفرم دیجیتال، ساختمان‌های هوشمند نه تنها می‌توانند داده‌ها را جمع‌آوری کنند، بلکه می‌توانند آن‌ها را به اشتراک بگذارند تا بینش بهتری در مورد نحوه استفاده از مناطق مختلف ایجاد کنند. این به شما امکان می‌دهد تا ایمنی را در سازمان خود حفظ کنید.

این ابزار قدرتمند طراحی دفتر دارای مجموعه‌ای از مزایا است. به عنوان مثال، می‌تواند از حس‌گرهای دیجیتال برای نظارت و تنظیم سطوح نور طبیعی، اشغال و کیفیت هوای سازمان شما استفاده کند. همچنین می‌توانید از برنامه‌های رزرو میز برای دور نگه‌داشتن افراد استفاده کنید با تضمین اینکه روزانه فقط یک کارمند میز خاصی را لمس می‌کند.

مبلمان اداری سبک مدرن

 

اتصال و اجتماع

از زمان شروع همه‌گیری، کارفرمایان و کارکنان دریافته‌اند که محل کار چیزی بیش از یک مکان برای کار است. محل کار نیز یک مقصد است. بیشتر کارمندان علاقمند به حضور در محل کار هستند؛ در درجه اول دلایل اجتماعی دارند، به ویژه برای ملاقات، معاشرت و ارتباط با دوستان. با در نظر گرفتن این موضوع، صنعت طراحی اداری نیاز سازمان‌ها را برای طراحی و راه‌اندازی دفاتر خود با فضای میز کم‌تر و فضای بیشتر برای فعالیت‌های همکاری و تیم‌سازی تشخیص می‌دهد.

همکاری به خودی خود در یک سازمان اتفاق نمی‌افتد. بلکه نقش شرکت ایجاد یک محیط مشارکتی است. این را می‌توان بیشتر از طریق فرهنگ، طراحی دفتر خلاقانه و ابزارهای فنی به دست آورد. همیشه به خاطر داشته باشید که دفتر شما تأثیر قابل توجهی بر نحوه عملکرد شرکت شما دارد. درست از طراحی گرفته تا جریان هر فضا، ایجاد انعطاف برای کارآمدی و مولد بودن تیم شما حیاتی است.

در دپوکالا، ما تیمی از کارشناسان داریم که می‌توانند به فراهم کردن فضای فیزیکی برای کارکنان شما کمک کنند. مبلمان ما شامل صندلی‌ها و میزهای مدرن است که امکان جریان آزاد ایده‌ها را فراهم می‌کند، در حالی که صندلی‌های اداری به تیم شما اجازه می‌دهد تا با موفقیت با یکدیگر کار کنند.

 

بهترین مبلمان اداری مدرن را در دپوکالا بیابید

در طول دو سال گذشته، طراحی دفتر پیشرفت کرده است و اکثر شرکت‌ها فضای کاری پایدار، راحت و انعطاف‌پذیرتر را انتخاب کرده‌اند. تیم ما در دپوکالااینجاست تا به شما کمک کند تا یک محیط کاری فیزیکی و مشارکتی برای کارمندان خود بسازید. اولویت اصلی ما کمک به شما در تحقق چشم‌انداز خود و به روز نگه‌داشتن آن با طراحی‌های فعلی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات اداری و مبلمان در دپوکالا، با ما تماس بگیرید.

 

محصولات مرتبط 

تومان۶,۵۴۰,۰۰۰تومان۶,۷۳۶,۲۰۰
تومان۴,۷۴۰,۰۰۰تومان۶,۱۶۲,۰۰۰
تومان۸,۲۸۰,۰۰۰تومان۱۰,۷۶۰,۰۰۰
تومان۱۰,۰۸۰,۰۰۰تومان۱۳,۱۰۴,۰۰۰
تومان۲,۸۸۰,۰۰۰تومان۹,۶۰۰,۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *