7 قطعه مبلمان اداری که هر دفتری به آن نیاز دارد

مقدمه

آیا شما یک مدیر کسب و کار یا یک استارتاپ جدید هستید که به دنبال مبلمان اداری هستید که بهره‌وری و راحتی را تشویق می‌کند؟ از آن‌جایی که افراد تا 35 درصد از زمان خود را در محل کار خود می‌گذرانند، لازم است مطمئن شوید که مبلمان در دفتر شما اجازه آرامش، همکاری و کارایی را می‌دهد. فهرستی از مبلمان اداری تجاری ضروری برای ایجاد یک محیط اداری بسیار پُربار و جذاب را در زیر بخوانید:

7 قطعه مبلمان اداری که هر دفتری به آن نیاز دارد

 

1. مبلمان اداری دفتر مدیریت

مدیران برای تشکیل جلسات اداری اغلب برای ایجاد یک فضای اداری خصوصی یا نیمه خصوصی به مبلمان نیاز دارند. قطعات انتخاب شده برای رهبری کسب و کار باید شامل قطعات سطح بالا مانند میزهای سفارشی و قطعات کاربردی مانند قفسه کتاب و کلبه باشد. بسیاری از مدیران اثاثیه‌ای را ترجیح می‌دهند که کاربردی باشد و امکان همکاری را فراهم کند، مانند بزرگ کردن میزها یا تخته‌های سفید که اهداف متعددی را انجام می‌دهند.

 

2. مبلمان اداری محل پذیرش

مبلمان منطقه پذیرش اداری برای احساس کلی و جذابیت بصری فضای اداری شما بسیار مهم است. قسمت پذیرش اولین مکانی است که مشتریان هنگام ورود به دفتر می‌بینند و آخرین جایی است که کارمندان هنگام خروج شبانه می‌بینند. آیا این منطقه درهم و برهم است یا شیک و مدرن است؟ مبلمانی را انتخاب کنید که دارای فضای کافی برای نشستن و فضای ذخیره‌سازی باشد. همچنین، میز پذیرشی را انتخاب کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند وسایل تجاری را در خود جای دهد اما برای مسئول پذیرش راحت باشد.

 

3. مبلمان اداری قسمت سالن

هر دفتری به فضایی آرامش‌بخش برای کارمندان نیاز دارد تا از یک استراحت قهوه یا تماس تلفنی سریع لذت ببرند. ثابت شده است که استراحت منظم در طول روز باعث افزایش بهره‌وری کارکنان می‌شود و برای سلامت کلی روان، ضروری است. با خرید صندلی‌های راحت و کافی که حداقل پنج نفر را در خود جای دهد، یک فضای استراحت فریبنده ایجاد کنید.

تلویزیون‌ها و میزها نیز افزودنی‌های خوبی هستند. در نظر داشته باشید که از قبل نظر کارکنان خود را بپرسید و بر اساس ترجیحات آن‌ها مبلمان بخرید. از این گذشته، کارمندان شما کسانی هستند که از فضای استراحت استفاده خواهند کرد، بنابراین آن‌ها باید راحت باشند.

 

محصولات مرتبط

 

4. صندلی اداری فضای کاری

صندلی‌های اداره یا شرکت شامل صندلی‌های کارمندی، مدیریتی، کارشناسی، معاونتی، مشتری و صندلی‌های اتاق کنفرانس است. روی خرید صندلی‌های ارگونومیک تمرکز کنید که به راحتی برای افراد با قدهای مختلف و اندازه‌های بدن قابل تنظیم هستند. برای صندلی‌های مدیریتی و صندلی‌های کنفرانس، قطعات رده بالا را انتخاب کنید. صندلی‌های گران‌تر ویژگی‌های بیشتری را ارائه می‌کنند و از مواد درجه یک ساخته می‌شوند. صندلی‌های کارمند باید همه کاره و راحت باشند. صندلی‌ها و چهارپایه‌های تکیه‌دار به سبک حرکتی گزینه‌های خوبی برای اتاق‌های استراحت و فضاهای مشترک هستند.

اطمینان حاصل کنید که همه صندلی‌هایی که برای استفاده منظم کارکنان خریداری می‌شوند دارای تکیه‌گاه، پشتی‌های قابل تنظیم و ثبات خوب هستند. راحتی کارمندان برای بهره‌وری از اهمیت بالایی برخوردار است و صندلی‌ها می‌توانند این سطح راحتی را ایجاد یا از بین ببرند.

 

5. مبلمان فضای مشترک

مولدترین دفاتر و شرکت‌ها، همکاری و تعامل کارکنان را تشویق می‌کنند. اگر فضای اداری شما دارای اتاقک‌های سنتی باشد، همکاری می‌تواند دشوار باشد. در عوض، سعی کنید یک فضای کاری کارمندی طراحی کنید که باز و دارای میزهای مشترک باشد. حس این فضا بسته به کسب و کار شما می‌تواند رسمی یا غیررسمی باشد.

مبلمانی را فراهم کنید که سطح مشخصی از حریم خصوصی را برای تماس‌های تلفنی و نوشتن گزارش به کارکنان بدهد و امکان تعامل با سایر کارمندان را فراهم کند. پارتیشن‌ها و تقسیم‌کننده‌های حریم خصوصی برای میزهای بزرگ مشترک گزینه‌ای عالی هستند.

 

6. فناوری هوشمند برای دفتر مدرن

آیا اخیراً از پاک کن یا تخته گچی خشک استفاده کرده‌اید؟ اگر چنین است، می‌دانید که چقدر می‌توانند نامرتب و غیر کاربردی باشند. در عوض، اتاق‌های کنفرانس را به فناوری صفحه‌نمایش لمسی مجهز کنید که می‌توان از آن برای نوشتن یادداشت در طول جلسات استفاده کرد.

صفحه نمایش‌های لمسی نسبت به تخته‌های پاک کن، عملکرد بیشتری دارند. زیرا به شما امکان می‌دهند یادداشت‌ها را ذخیره کنید و آن‌ها را به صورت الکترونیکی بین کارمندان یا مشتریان توزیع کنید.

 

7 قطعه مبلمان اداری که هر دفتری به آن نیاز دارد

 

7. مبلمان اداری فضای استراحت

اتاق‌های استراحت باید کاربردی و راحت باشند و به راحتی تمیز شوند. صندلی‌هایی که روی هم چیده می‌شوند و یا تودرتو قرار می‌گیرند، گزینه‌های بسیار خوبی هستند. زیرا به راحتی قابل نگهداری هستند و در صورت عدم استفاده از آن‌ها، دور نگه داشته می‌شوند. سایر لوازم ضروری شامل میز، تجهیزات آشپزخانه و صندلی‌هایی هستند که به راحتی تمیز می‌شوند. اگر فضای کمی دارید، فضای اتاق استراحت را در نظر بگیرید.

 

مبلمان اداری دپوکالا

اگر برای خرید مبلمان اداری به کمک نیاز دارید یا می‌خواهید خدمات طراحی داخلی تجاری را داشته باشید، همین امروز با شرکت مبلمان اداری دپوکالا تماس بگیرید. مجموعه ما شامل انواع مبلمان اداری اعم از صندلی اداری، میز اداری، کمد اداری، کتابخانه اداری، پارتیشن، مبلمان اداری و غیره می‌باشد. همچنین خدمات مبلمان اداری تجاری را برای کمک به بهبود ظاهر و احساس فضای اداری شما ارائه می‌دهیم، از جمله نصب حرفه‌ای، خدمات استراتژی محل کار و مشاوره. با دپوکالا یک محیط اداری با کیفیت و جذاب برای کارمندان خود ایجاد کنید که همکاری و کارایی را ارتقا می‌دهد. برای دریافت مشاوره همین امروز از طریق شماره‌های تماس با ما تماس بگیرید.

 

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *