7 دلیل برای اینکه مبلمان اداری شما مهم است

مقدمه

صندلی و مبلمان اداری ارگونومیک با تکنولوژی بالا برای حالت نشستن بهتر طراحی و تولید می‌شوند. یک صندلی اداری هنگامی مناسب است که با محتوای تکنولوژیکی پیشرفته و حالت نشستن بسیار قابل تنظیم ساخته شود. صندلی‌های اداری معمولاً قابلیت تنظیم ارتفاع و تکیه‌گاه کمر را به همراه امکان تغییر شیب پشتی سر ارائه می‌دهند. صندلی‌های ارگونومیک برای ایستگاه‌های کاری، رایانه‌های شخصی و ایستگاه‌های گرافیکی متولد شدند. صندلی مناسب برای هر سبک زندگی، هر چه که باشد.

مبلمان اداری در محیط‌های کاری نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند. همه افراد متفاوت هستند، از نحوه کارشان گرفته تا نحوه نشستن، بنابراین مبلمان اداری هم نباید یکسان باشند. تأثیراتی که مبلمان اداری می‌تواند بر تجربه کاری روزمره افراد داشته باشد را دست کم نگیرید. اگر هنوز متقاعد نشده‌اید، در اینجا 7 دلیل برای اهمیت مبلمان اداری شما آورده شده است.

7 دلیل برای اینکه مبلمان اداری شما مهم است

 

7 دلیل اهمیت مبلمان اداری

1) اگر 5 روز در هفته کار کنید، حدود 1000 تا 2000 ساعت را در طول یک سال صرف نشستن خواهید کرد.

2) وضعیت و حمایت خوب، بهره‌وری را افزایش می‌دهد و خطر آسیب طولانی مدت را کاهش می‌دهد. صندلی‌های ارگونومیک تنظیمات متعددی را برای پاسخگویی به اندازه‌ها و ساختارهای مختلف کارمندان ارائه می‌دهند. حتی ارتفاع میز و محل قرارگیری کیبورد می‌تواند تأثیر مهمی بر نحوه نشستن شما داشته باشد.

3) مبلمان شما تصویر کسب و کار شما را منعکس می‌کند. این می‌تواند یک برداشت اولیه از برند شما باشد یا فرهنگ شرکت شما را به تصویر بکشد. در هر صورت، نحوه درک مشتریان و رقبا از نحوه انجام تجارت شما را تعیین می‌کند.

4) مبلمان اداری شما می‌تواند بر روحیه کارکنان و نحوه کار آن‌ها تأثیر بگذارد. طرح‌بندی‌های مختلف برای محیط‌های کاری مشترک یا خصوصی مناسب هستند و همچنین می‌توانند فضای راحتی را برای مشتریان و بازدیدکنندگان فراهم کنند. ویژگی‌های زیبایی‌شناختی مانند رنگ و طرح نیز می‌تواند بر نگرش کارکنان تأثیر بگذارد.

5) مبلمان اداری بر نحوه مدیریت سازمان تأثیر می‌گذارد. چه چیدمان سطح کار شما باشد و چه اندازه واحد بایگانی، بدون مبلمان مناسب، ممکن است مانع از توانایی شما در کار شود.

6) سرمایه‌گذاری خوبی است. صرفه‌جویی سریع روی یک صندلی یا میز ارزان قیمت ممکن است در کوتاه مدت احساس بهتری در شما ایجاد کند، اما احتمالاً زمان زیادی طول نمی‌کشد تا در محیط کاری خود به دنبال جایگزین باشید که به تازگی خریداری کرده‌اید. خرید یک صندلی با کیفیت خوب نه تنها در درازمدت برای حساب بانکی شما مفید است، بلکه باعث صرفه‌جویی در مراجعه به پزشک در آینده نیز می‌شود.

7) در نهایت، محیط اداری شما باید محیطی باشد که از آمدن روزانه به آن لذت ببرید. همان‌طور که قبلاً ذکر شد، مبلمان اداری می‌تواند نقشی در فرهنگ شرکت ایفا کند، بنابراین اگر دفتر شما جایی نیست که دوست دارید باشید، در این صورت احساس رضایت از شغلتان در شما ایجاد نمی‌شود. اطمینان حاصل کنید فضای کاری که ایجاد کرده‌اید با نیازهای شما مطابقت دارد.

 

محصولات مرتبط

 

چرا مبلمان اداری بسیار مهم است؟

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های هر دفتری مبلمان شماست. مبلمان یک مکان راحت و پشتیبانی برای نشستن کارکنان شما فراهم می‌کند، اما همچنین می‌تواند فضای ذخیره‌سازی، مکان‌های استراحت و محیط‌های کاری ترکیبی را نیز فراهم کند. شما هرگز نمی‌توانید تأثیر داشتن مبلمان اداری مناسب بر تجارت خود را دست کم بگیرید. اغلب، افراد در محیط کار دچار مشکلاتی نظیر کمردرد هستند. انتخاب مبلمان اداری مناسب نه تنها می‌تواند به رضایت کارکنان کمک کند، بلکه می‌تواند بهره‌وری را نیز افزایش دهد.

مبلمان اداری مرکز فضای شماست. هنگام جستجوی مبلمان اداری، با توجه به جنبه‌های کاربردی، بصری و تولیدی، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که می‌تواند در خرید مبلمان اداری ایجاد شود این است که مبلمانی را برای تیم خود فراهم می‌کنید که می‌تواند باعث مشکلات سلامتی شود، صندلی‌های نامناسب باعث مشکلات کمر شود، میزهای نامناسب می‌تواند باعث مشکلات وضعیت بدن و غیره شود.

دپوکالا با ارائه چندین سال مبلمان اداری پاسخی برای تمام نیازهای مبلمان اداری شما می‌باشد.

 

آیا می‌دانستید کمردرد شایع‌ترین علت بیماری در محل کار است؟

همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم، صندلی نامناسب می‌تواند مشکلات زیادی ایجاد کند، که یکی از بدترین آن‌ها کمردرد باورنکردنی است، دردی که شبیه هیچ چیز دیگری نیست. مشکلات کمری می‌تواند تا 38 درصد از کارمندان اداری را در طول یک سال تحت تأثیر قرار دهد. حالا تصور کنید که نیاز به پوشش زمان بیماری برای کارمندان با صندلی‌های ارزان و غیرقابل حمایت دارید؟ با توجه به این‌که کمردرد از شایع‌ترین دلایلی است که کارمندان در افراد زیر 45 سال را درگیر می‌کند، چرا نمی‌خواهید کاری در مورد آن انجام دهید؟

یک کارمند اداری به طور متوسط حداقل 4 ساعت در طول روز بدون ایستادن، پشت میز کامپیوتر می‌نشیند و حدود 8 ساعت در طول روز را با استراحت های ایستاده یا پیاده‌روی می‌گذراند. با توجه به اثرات باورنکردنی بیماری و سلامتی کارمند خود، باید تلاش کنید تا صندلی تکیه‌گاه کمری را برای تیم خود فراهم کنید، خواه یک صندلی معمولی با تکیه‌گاه کمری انتخاب کنید یا یک صندلی ارگونومیک که بتواند دقیقاً مطابق با نیازهای کارمند قرار گیرد. با انتخاب مناسب صندلی می‌توانید بیماری را کاهش دهید.

7 دلیل برای اینکه مبلمان اداری شما مهم است

 

مجموعه مبلمان و صندلی دپوکالا

با زیباترین و کاربردی‌ترین صندلی‌های اداری ساخته‌شده توسط صنعتگران و طراحان برجسته کشور آشنا شوید. راه‌حل‌های راحت را انتخاب کنید که مواد شگفت‌انگیز و مهارت‌های صنعتگران ما را تضمین می‌کند.

ما در دپوکالا بر روی صندلی‌ها و میزهای ارگونومیک با راحتی و پشتیبانی بهینه تمرکز می‌کنیم، بدون این‌که به تحرک و کارایی آسیبی وارد شود. هر نیازی که شما برای کل دفتر و فضاهای ملاقات داشته باشید، با انتخاب از محصولات ما برآورده می‌شود. با خریداری از محصولات ما از بهترین کیفیت پشتیبانی برای حداکثر بهره‌وری اطمینان حاصل کنید. ما فقط از بهترین قطعات در تولید میز و صندلی‌های خود استفاده می‌کنیم و به شما اطمینان می‌دهیم که یک محیط اداری با کیفیت بالا دارید.

 

کلام پایانی

در مجموعه دپوکالا، شما طیف گسترده‌ای از مبلمان، صندلی‌های اداری، میزهای اداری، صندلی‌های کامپیوتری و … را شامل می‌شود. صندلی‌های اداری قابل تنظیم، ممتاز و درجه یک را خواهید یافت. به دنبال یک صندلی اداری مشبک یا صندلی میز با بازو هستید؟ ما صندلی‌های اداری را در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع ارائه می‌دهیم. با انواع مختلف مبلمان و صندلی اداری در مجموعه دپوکالا آشنا شوید. چرا از راهنمای خرید صندلی اداری ما برای کمک به تصمیم‌گیری خود استفاده نمی‌کنید؟

 

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *