میز مدیریتی کوچک

میز مدیریتی کوچک یکی از انواع میز اداری است که اکنون در بازار عرضه می شوند. البته این میز در مدل های گوناگونی از قبیل میز مدیریتی کلاسیک، مدرن، استیل، ام دی اف و اِل شکل وجود دارد. یکی از اساسی ترین و کاربردی ترین دکورهایی که حتماً باید در هر اتاق مدیریتی به آن توجه شود میز مدیریتی است.

میز مدیریتی می تواند جلوه ای بسیار خاص و زیبا را به اتاق مدیریتی بدهد.  بنابراین برای این که دکوراسیون اتاق شما تکمیل شود نیازمند بهترین میز مدیریتی در اتاق کار خود هستید که نوع این میز را باید طبق روال کاری و حرفه ی خودتان انتخاب کنید. در ادامه قصد داریم شما را به طور ویژه با میز مدیریتی کوچک بیشتر آشنا کنیم پس حتماً تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

میز مدیریتی کوچک

 

 

انواع میز مدیریتی کوچک

همان طور که می دانید امروزه در همه ی ادارات و شرکت ها و می توان گفت در همه ی اتاق های مربوط به کسب و کارها از میزهای مدیریتی مناسبی استفاده می کنند. این نوع میز اداری به عنوان یکی از ملزومات اداری به حساب می آیند. میزهای مدیریتی در ابعاد، طرح ها و حتی متریال های مختلفی ساخته می شوند و به بازار عرضه می گردند.

امروزه بسیاری از تولید کنندگان، میزهای مدیریتی را در ابعادی کوچک تولید می کنند. میز مدیریتی کوچک به دلایل متعددی همچون به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی و به این علت که فضای کمی را اشغال می کنند، طرفداران زیادی را به خود جلب کرده اند. همان طور که به آن اشاره کردیم میزهای مدیریتی می توانند طرح ها و متریال های متفاوتی داشته باشند و تولید کنندگان می توانند برحسب نیاز شما و بر حسب حرفه و کاری که انجام می دهید نوع مورد نظرتان را تولید کنند. در ادامه شما را با انواع این میزها آشنا می کنیم.  

میز مدیریتی کوچک

 

میز مدیریتی کوچک کلاسیک

این نوع میزها معمولاً دارای جنس چوبی هستند. این میزها به دلیل ظاهر سلطنتی و یا نماهای هنری که بر روی چوب آن ها وجود دارند، مورد محبوبیت واقع شده اند. یکی از نقطه قوت میز مدیریتی کلاسیک این است که سازندگان در اغلب موارد برای ساخت این میزها از چوب های بسیار مرغوب و با دوام زیاد استفاده می کنند. چوب هایی هم چون آبنوس، راش و چنار در ساخت این میزهای مدیریتی به کار می روند.

میز مدیریتی کوچک

 

میز مدیریتی کوچک مدرن

نوع دیگری از میزها وجود دارند که به شکل مدرن و امروزی طراحی و ساخته می شوند. این سبک از میزهای مدیریتی محدودیت های قبلی در طراحی میزها را بر کنار زدند. البته اصول و استاندارهای وسایل اداری در این سبک ها نیز به دقت رعایت می شوند. طراحی این میزها نیز بر اساس کار و حرفه ی شما می تواند نسبت به کار و حرفه ای دیگر متفاوت باشد‌. در واقع لوکس بودن این نوع میزها و داشتن طراحی و معماری های منحصر به فرد باعث جلب محبوبیت بسیاری از افراد شده است.

میز مدیریتی کوچک

 

میز مدیریتی استیل

این نوع میزها، مورد دیگری از میزهای مدیریتی هستند. میز مدیریتی استیل به دلیل ظاهر اداری که دارد مورد انتخاب بسیاری از ادارات و شرکت ها شده است. از جمله ویژگی بسیار مهم این نوع میزها که باید به آن دقت کافی شود متریال به کار رفته در آن است. چرا که این نوع میزها به دلیل استیل بودن ممکن است در طی زمان خط خوردگی بگیرند که این باعث از بین رفتن جلوه ی اداری آن ها می شود.

میز مدیریتی کوچک

 

میز مدیریتی کوچک ام دی اف

اگر به دنبال میزهای بسیار با دوام و دارای استحکام بسیار زیادی هستید این نوع میز برای شما مناسب است. متریال به کار رفته در این نوع میزها ام دی اف است که طول عمر بالایی دارد. همین امر موجب می شود که در بین بسیاری از مدیران مورد محبوبیت باشد و رفته رفته میزان فروش این نوع میزها بسیار بیشتر شود.

میز مدیریتی کوچک

 

میز مدیریتی کوچک اِل شکل

احتمالاً امروزه همه با این نوع میزها آشنایی دارند. میزهای مدیریتی اِل شکل یکی دیگر از انواع میزهای مورد پسند ادارات و شرکت ها هستند. این میزها به دلیل داشتن محفظه های زیاد و طراحی های متنوع، محبوب هستند.

میز مدیریتی کوچک

 

میز مدیریتی کوچک و میز کنفرانس

یکی از مدل ها و سِت های بسیار محبوب در بین مبلمان اداری، میزهای مدیریتی کوچک و میزهای کنفرانس هستند. در واقع سِت میز مدیریت و کنفرانس ترکیب کردن این دو محصول است. این نوع محصول در بازار نیز به میز اداری تی شکل معروف است. این نوع سِت ها به طور معمول دارای جنس و طرحی یکسان اما مدل و ابعادی مختلف با یک دیگر هستند.

اکنون در بازار، این سِت که از لحاظ ابعاد و اندازه با هم یکسان باشند نیز به وفور یافت می شوند. این محصول یکی از مدل هایی است که در بازار بسیار پر متقاضی است و در مدل های سِت یا تی شکل تولید می شوند.

باید بدانید که سِت میز مدیریتی و کنفرانس تنها یکی از سِت های بسیار معروف هستند. می توانید با میزهای مدیریتی ملزومات دیگری هم چون سِت روی میز اداری، مبلمان اداری، فایلینگ، کتابخانه و صندلی اداری را نیز هماهنگ کنید. به دلیل بالا بودن قیمت های این نوع مبلمان، تولید کنندگان برای افزایش فروش خود و هم چنین حفظ بازار رقابتی، تولیدات خود را در ابعاد کوچک تری ارائه می دهند.

میز مدیریتی کوچک

 

 

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی را در مورد میز مدیریتی کوچک برای شما بیان کنیم. این میزها به دلایل زیادی که مهم ترین آن ها گران نبودن و هم چنین به دلیل اینکه فضای کمی را اشغال می کنند بسیار به صرفه هستند.

بنابراین در بازار انواع سِت ها همراه با مدل ها و طرح های مختلفی وجود دارند. شما در صورتی که به این نوع میزها نیاز دارید می توانید این میزها را در بازار و با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید. 

محصولات مرتبط 

تومان۶,۵۴۰,۰۰۰تومان۶,۷۳۶,۲۰۰
تومان۴,۷۴۰,۰۰۰تومان۶,۱۶۲,۰۰۰
تومان۸,۲۸۰,۰۰۰تومان۱۰,۷۶۰,۰۰۰
تومان۱۰,۰۸۰,۰۰۰تومان۱۳,۱۰۴,۰۰۰
تومان۲,۸۸۰,۰۰۰تومان۹,۶۰۰,۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *