قیمت میز کارمندی

مقدمه

قیمت میز کارمندی یکی از موارد مهمی است که به هنگام خرید مورد توجه خریداران قرار می گیرد. البته اطلاع داشتن از کیفیت و کاربرد میز اداری علاوه بر قیمت میز کارمندی نیز دارای اهمیت است. در واقع میز کارمندی که در انواع شرکت ها، ادارات دولتی و یا خصوصی به کار می رود به عنوان یکی از اصول افزایش میزان بهره وری در کار به حساب می آید.

همچنین میز کارمندی باعث به وجود آوردن یک فضای مستقل در شرکت و یا اداره می شود. بنابراین برای این که بتوانید میز کارمندی خوب، با کیفیت و دارای قیمت مناسبی را خریداری کنید باید به یک سری نکات دقت کنید. هدف مقاله این است که شما را با عوامل مؤثر بر قیمت میز کارمندی آشنا کند، پس با ما همراه باشید.

قیمت میز کارمندی

 

 

خصوصیات میز کارمندی

از مهم ترین عوامل و خصوصیات میز کارمندی که تأثیر بسیار زیادی بر روی قیمت میز کارمندی می گذارند می توان مواردی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد را نام ببریم. دقت کردن به جزئیات بسیار ریز اما مهم میز کارمندی می تواند برای خرید بهتر و راحت تر به شما کمک کند. در ادامه نکات بسیار مهم و مؤثر در قیمت را برای شما مرور می کنیم پس حتماً تا انتها این مقاله را مطالعه کنید.

 

عملکرد میز کارمندی

همان طور ‌که می دانید و البته همان گونه که از نام آن نیز مشخص است، میز کارمندی در اصل برای کارکنان ساخته می شود. شاید از لحاظ سایز و اندازه ای که میزهای کارمندی دارند نسبت به میزهای مدیریتی کم تر باشند اما در واقع میزهای کارمندی بسیار پر کاربرد هستند. در حقیقت با دقت به نقشی که کارمندان در بالا بردن بازدهی شرکت و ادارات دارند و همچنین با توجه به این که اغلب کارمندان زمان زیادی را در پشت میزها سپری می کنند، عملکرد این میزها بسیار اهمیت دارند. به عبارتی دقیق تر عملکرد در قیمت میز کارمندی عامل بسیار مهمی است‌.

قیمت میز کارمندی

 

 

طراحی و ساخت میز کارمندی

ساخت و طرز طراحی میزهای کارمندی در اصل بر اساس سلیقه ی شخصی مشتریان انجام می شود. اگر چه خود شرکت های تولید کننده نیز نقش بسیار مؤثری در زیبایی، کیفیت و ماندگاری میزهای کارمندی دارند.

برای مثال شما باید دقت کنید که شرکت تولید کننده ی میز کارمندی از چه نوع چوبی استفاده می کند یا این که از چه ماشین آلات، اصول مهندسی و آرگونومی استفاده می کند. زیرا که این موارد نیز بر روی قیمت میز کارمندی مؤثر هستند. البته این موارد بر روی کیفیت کار کارمندان و همچنین بازدهی آن ها نیز تأثیر گذارند.

 

ابعاد میز کارمندی

یکی از مهم ترین عوامل مؤثر بر قیمت میز کارمندی، ابعاد میز است. میزهای کارمندی باید دارای ابعاد مناسب و استانداردی باشند. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که ابعاد میز کارمندی در اصل بر اساس محیط و فضای یک شرکت انتخاب می شوند‌. اگر محیط شرکت و یا اداره کوچک است و فضای بسیار محدودی دارد. طبیعی است که هر چه اندازه ی میز کارمندی کم تر باشد، بهتر است.

البته در عین حال باید دقت کنید که ابعاد میز کارمندی حتی اگر قرار است کوچک انتخاب شود باید به گونه ای باشد که مکانی برای سیستم رایانه ای و دیگر وسایل را داشته باشد. بنابراین همین ابعاد به دلیل این که ممکن است چوب و دیگر وسایل را بیشتر و یا کم تر به کار ببرد تأثیر مستقیمی بر روی قیمت خواهد گذاشت.

قیمت میز کارمندی

 

 

استفاده از کشو

همان طور که می دانید کاربرد کشوها برای نگهداری مدارک، اسناد و یا همچنین وسایل کار هستند. و یا همین طور کارمندان می توانند از کشوها برای گذاشتن خودکار، منگنه، زونکن و غیره استفاده کنند. به همین دلیل بسیاری از تولید کنندگان برای میزهای کارمندی کشو تعبیه می کنند.

در نتیجه همین تعداد کشوها و طرز قرار گرفتن آن ها بر روی طراحی میز کارمندی و در نهایت بر روی قیمت میز کارمندی تأثیر می گذارد. بنابراین به هنگام خرید کردن باید به کشوهای میزها و تعداد آن ها و یا حتی طرز طراحی آن ها نیز دقت کنید.

 

استفاده از مواد باکیفیت

برای این که میز کارمندی دوام داشته باشد باید حتماً از موادی بسیار با کیفیت و مرغوب ساخته شده باشد. یکی از مواد بسیار با کیفیت برای ساخت این گونه میزها استفاده کردن از ام دی اف استاندارد و با کیفیت است. مورد دیگری که باید به آن دقت شود توانایی تحمل میز کارمندی است نسبت به وسایلی همچون رایانه که بر روی آن قرار می گیرد.

یک میز کارمندی خوب باید نسبت به تحمل وزن بالای وسایل توانمند باشد. اما نکته ی مهم این است که مواد اولیه ی با کیفیت دارای قیمت بالایی هستند. همین امر به طور مستقیم بر روی قیمت میز کارمندی تأثیر می گذارد.

قیمت میز کارمندی

 

 

زیبایی میز کارمندی

نکته ی بعدی که بر روی قیمت میز کارمندی تأثیر می گذارد، زیبایی میز کارمندی است. جالب است بدانید که زیبایی میز کارمندی غیر از این که بر روی نظم دادن به محیط تأثیر می گذارد دارای نقش بسیار مهمی در دکوراسیون و طراحی فضای داخلی شرکت ها و یا ادارات است.

اگر چه فضای داخلی خود شرکت و یا اداره زیبا باشد اما میزهای کارمندی را با ظاهری نامطلوب خریداری کنید، همین امر موجب زشت شدن فضای شرکت و یا اداره می شود. زیبا بودن میزهای کارمندی در کنار کیفیت آن ها به عنوان دو فاکتور بسیار مهم برای طراحی و یا ساختن میزهای کارمندی به حساب می آیند. رنگ های جذاب و زیبا به همراه طرح های مدرن زیبایی میز کارمندی را چند برابر می کنند.

 

وزن سبک

وزن سبک یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت است. لازم است بدانید که زیبایی و دوام بالای میزهای کارمندی لزوماً با وزن سنگین همراه نیستند. گاهی یک میز می تواند در عین زیبایی و با دوام بالا سبک هم باشد. اگر شما میز کارمندی سنگینی را خریداری کنید در نهایت به هنگام جا به جایی و یا تکان دادن آن ها با سختی بسیاری مواجه خواهید شد به خصوص در زمان هایی ‌که شرکت و یا اداره نیاز به نظافت داشته باشد.

بنابراین دقت کنید که به کار رفتن برخی متریال ها در ساخت میزهای کارمندی هم باعث افزایش قیمت آن ها و هم باعث سنگین شدن آن ها می شود. استفاده از شیشه برای ساخت میز کارمندی هیچ گونه کاربردی ندارد و فقط وزن و قیمت میز را بیشتر می کند.

قیمت میز کارمندی

 

کلام آخر

در نهایت به شما توصیه می کنیم که اگر قصد خرید میز کارمندی داشته باشید و برایتان مهم است که از قیمت آن اطلاع داشته باشید بهتر است که در ابتدا ویژگی ها و عوامل مؤثر بر قیمت را که در قسمت های مختلف این مقاله آورده ایم را در نظر بگیرید. زیرا که تمام این عوامل به طور مستقیم بر روی قیمت میز کارمندی مؤثر هستند‌.

 

محصولات مرتبط 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *