بر‌ترین برند‌های صندلی اداری در ایران کدامند

مقدمه

امروزه استفاده کردن از صندلی‌ اداری برای کارمندان اداره ها، یک موضوع مهم و اساسی به شمار می آید و گاهی انتخاب آن نیاز به تخصص دارد. یعنی باید با کسب آگاهی و اطلاعات برای خرید این محصول اقدام کنید و صندلی اداری  باید در جهت سلامتی کارمندان انتخاب و خریداری شود که کیفیت خوبی داشته‌ باشد و متناسب با بدن وستون فقرات باشد و از آسیب رسیدن به آن پیشگیری کند.

بیشتر صندلی‌های اداری دارای آپشن‌های تنظیم ارتفاع و محل قرار گرفتن ساعد دست را دارند. بر‌ترین صندلی‌های اداری از ۵ تا ۱۴ مورد برای تنظیم را دارا هستند. بعضی از قسمت های قابل تنظیم در صندلی‌های اداری شامل: پشتی کمری، عرض، زاویه پشتی و همین طور ارتفاع می‌شود. البته قسمت قرار گرفتن ساعد دست و کنترل فشار وارد شده بر روی کمر را هم شامل می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم بدانیم بر‌ترین برند‌های صندلی اداری در ایران کدامند و چه ویژگی هایی دارند. 

بر‌ترین برند‌های صندلی اداری در ایران کدامند؟

 

 

صندلی برند نیلپر

برندهای گوناگونی از صندلی اداری در کشورمان موجود است که به خاطر داشتن کیفیت مناسب و مقاومت بالایی که دارند مورد توجه قرار دارند و از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. و دارای همه‌ی استانداردها و اصول ارگونومی لازم برای یک صندلی مناسب هستند. 

صندلی نیلپر، یکی از معروف ‌ترین و با کیفیت ‌ترین برند صندلی اداری در ایران است که طرفداران بسیاری دارد. و از سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را شروع کرد و اصول ارگونومیک را به کار برد. با داشتن مکانیزم کاربردی بسیار بالا و بهره مندی از جدید‌ترین تکنولوژی‌های روز جهان طراحی می شود که از کیفیت بالایی برای استفاده کردن برخوردار است. همچنین در تولید مدل‌های گوناگون بسیار متنوع می‌باشد.

این برند نمایندگی‌های بسیاری در نقاط مختلف کشور دارد و شامل خدمات بعد از فروش می‌باشد که سه سال گارانتی دارد و مواد اولیه و متریالی که در تولید آن به کار می رود از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.

 

 

صندلی اداری برند لیو

آیا می خواهید بدانید بر‌ترین برند‌های صندلی اداری در ایران کدامند؟ یکی از برندهای دیگر صندلی اداری شرکت لیو می باشد که محصولات آن در مقایسه با دیگر برندها سن کم تری دارد، ولی توانسته پا به پای دیگر برندهای معتبر، از لحاظ کیفیت و تولید پیش برود.

افرادی که صندلی های  برند لیو را تهیه و استفاده کرده‌اند رضایتمندی بسیاری دارند. صندلی اداری لیو کیفیت مطلوبی دارند ولی داشتن قابلیت هایی مانند: تنظیم کردن ارتفاع پشتی، تنظیم ارتفاع دسته‌ها و … در تعداد کمی از این برند وجود دارد که باعث می شود یک ضعف بزرگ در مقابل دیگر برندها داشته‌ باشد. نسبت به کیفیت و امکاناتی که دارد دارای قیمت بالایی می‌باشد. طراحی صندلی‌های این برند بسیار زیبا و مدرن است ولی تنوع آن اندک می‌باشد.  

 

 

صندلی اداری برند گلد سیت

جالب است بدانید که شما سالانه بیشتر از ۲۰۰۰ ساعت بر روی صندلی خود در اداره می‌نشینید، مسلماً انتخاب یک صندلی با کیفیت و استاندارد بسیار مهم می‌باشد. در صورتی که هدف شما صرفاً یک صندلی ارزان است. شما پول خود را هدر خواهید داد چون صندلی‌های ارزان برای شما کارایی نصف هزینه مصرفی را هم نخواهند داشت. شرکت گلد سیت فعالیت خود را چندین سال است که شروع کرده است و به خوبی در حوزه تولید صندلی‌های با کیفیت اداری حضور دارد.

در جواب این سؤال که بر‌ترین برند‌های صندلی اداری در ایران کدامند؟ می‌توان نام شرکت گلد سیت را هم جزء یکی از برندهای موفق دانست. صندلی‌های گلد سیت، به شکلی تولید می شوند که فوم و قالب بندی آن ها باعث بهبود و افزایش گردش خون در قسمت ران و پاها در زمان نشستن افراد می‌شود. همچنین این صندلی‌ها دوستدار محیط زیست هستند و قابل تجزیه شدن می‌باشند. این برند با تولید صندلی در سایز‌های گوناگون در واقع بیش‌ترین تنوع کاری را در بین سایر برندها دارد.

 

 

محصولات مرتبط

 

پایه چرخ‌ دار صندلی

در ساخت همه صندلی‌های اداری از چرخ استفاده می‌شود احتمالاً دیگر به چرخ‌ها نسبت به آپشن‌ها دیگر توجهی نمی‌شود. ولی در زمان خرید صندلی می بایست به جنس پوشش زمین توجه داشته‌باشید. بعضی از اداره‌ها و شرکت‌ها  دارای سطح پوشیده با فرش هستند و حتماً باید چرخ صندلی‌ها قابل چرخیدن بر روی فرش باشد.

کارایی و کاربرد خوب صندلی‌های اداری باعث شده است که برندهای گوناگونی شروع به طراحی و تولید صندلی‌های اداری کنند. همین موضوع خریداران را برای خرید صندلی مناسب سر در گم کرده ‌است. در بین انواع گوناگون صندلی‌های اداری که در بازار وجود دارند، بعضی از آن ها ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیار خوبی برخوردار هستند.

این گروه از صندلی‌ها توسط شرکت‌های تولید کننده معتبر و شناخته شده، تولید می‌شوند. شما می‌توانید با شناخت و آشنایی با برندهای موفق و معروف در تولید و ساخت صندلی‌های اداری، به آسانی می‌توانید بدانید بر‌ترین برند‌های صندلی اداری در ایران کدامند؟ و یک صندلی دارای استاندارد و با کیفیت بالا را خریداری کنید.

در سال‌های گذشته ‌استفاده کردن از انواع استاندارد صندلی اداری به این اندازه مرسوم نبوده ‌است. در صورتی که اگر به مبلمان اداری کلاسیک نگاهی کنیم، متوجه طرح‌های قدیمی و اولیه که امروزه جدیدتر شده‌اند را می‌توانید ببینید. امروزه بسیار مهم است که بدانیم بر‌ترین برند‌های صندلی اداری در ایران کدامند؟ تا بتوانیم بهترین مارک صندلی را خریداری کنیم.

 

 

بازار خرید و فروش صندلی

 ۹۹٪ صندلی‌های اداری موجود در بازارهای ایران، از برندهای داخلی می‌باشند. می‌توان گفت که همه این برندها نزد مردم شناخته شده‌‌ هستند که از محبوبیت زیادی برخوردار هستند و توانسته که جواب اعتماد مردم را بدهند. با این‌ وجود بعضی از موارد مهم، تولید و خدمات، بعضی از این شرکت‌های تولیدی صندلی‌های اداری را از بقیه متمایز کرده ‌است. برخی از این عوامل عبارتند از:

  • کیفیت بسیار بالا در ساخت
  • ماندگاری و طول عمر
  • خدمات بعد از فروش
  • داشتن نمایندگی در همه جای کشور
  • انتخاب درست صندلی در محیط

هنگامی که قصد دارید یک شرکت یا اداره را مجهز به مبلمان اداری کنید، می بایست به فضا و محیط اداره توجه زیادی کنید و با در نظر گرفتن طراحی داخلی شرکت، مبلمان و صندلی را انتخاب و خریداری کنید. همین طور با دقت به نوع فعالیتی که در آنجا صورت می‌گیرد، نوع صندلی و مبلمان، رنگ‌بندی و طراحی را باید متناسب با آن انتخاب شوند.

برای آن که صندلی‌های اداری علاوه بر زیبایی و راحتی‌، کاربردی هم باشد و همین طور استانداردهای ارگونومیک هم در آن ها رعایت شود، می بایست به مشخصات آن ها توجه خاصی داشته‌ باشید. این نکته را فراموش نکنید که شما و کارمندان ساعت‌های طولانی را در طی روز روی صندلی و پشت میز می‌نشینید و توجه به سلامتی بدن باید اولویت اول شما باشد.

از طرفی دیگر می‌توان بیان کرد که موارد گوناگونی مانند نوع کارکرد صندلی، خواسته‌های شما و کارکنان، اندازه اتاق مورد نظر و همین طور نور و رنگ محیط، در این که بر‌ترین برند‌های صندلی اداری در ایران کدامند؟ تأثیرگذار می‌باشد.  

 

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی بر‌ترین برند‌های صندلی اداری در ایران کدامند؟ پرداختیم و بیان کردیم که برای داشتن یک تجربه موفق از خرید صندلی اداری، می بایست با برندهای معتبر و شناخته شده‌، آشنا باشید. با خرید صندلی اداری از برند‌های معتبر ایرانی خیال خود را بابت کیفیت و گارانتی چند ساله راحت خواهید کرد. بیش‌ترین برندها چندین شعبه در شهرهای بزرگ کشور دارند و خدمات زیادی را برای تعمیر و تعویض صندلی‌های اداری به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *