۱۸ تا از بهترین صندلی اداری برای خانه و دفتر

مقدمه

۱۸ تا از بهترین صندلی اداری بررسی شده برای خانه و دفتر را در این مقاله معرفی می کنیم. استفاده از صندلی اداری آن قدرها هم که به نظر می رسد ساده نیست. عوامل و ویژگی‌های زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. زیرا یک صندلی اداری باید راحت باشد و بتواند هر روز چندین ساعت شما را در خود جای دهد. از این رو، فهرستی از بهترین صندلی‌های اداری می‌تواند در چنین مواردی بسیار مفید باشد. در این مقاله ۱۸ تا از بهترین صندلی اداری مناسب برای ساعات طولانی انتخاب کرده ایم.  

۱۸ تا از بهترین صندلی اداری برای خانه و دفتر

 

 

صندلی خودکار Ergo Chair Pro

از  Ergo Chair Pro خودکار لذت ببرید که پشتیبانی و انعطاف‌پذیری کمر را برای هر موقعیت نشسته‌ای ارائه می‌دهد. این صندلی دارای ظرفیت وزنی ۳۰۰ پوند است، از مواد ۱۰۰٪ دوستدار محیط زیست ساخته شده ‌است و دارای پشتی مشبک بافته شده و صاف است.

 

صندلی خودمختار Autonomic U

این یکی از بهترین صندلی اداری برای خانه و دفتر می‌باشد. AvoChair یک صندلی جمع و جور است بر خلاف صندلی‌های بزرگ، این صندلی ارگونومیک مدرن با ظاهر ساده را می‌توانید در رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای تهیه کنید و دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و پشتی کاملا قابل تنظیم می‌باشد. این صندلی تا وزن ۳۰۰ پوند را تحمل می‌کند.

 

صندلی خودکار Ergo Chair Pro

یکی از پویا‌ترین صندلی‌های اداری می‌باشد که قابل تنظیم ارتفاع با ساختاری بدون قاب است. این صندلی با مواد سازگار با محیط زیست طراحی شده‌ است و دوستی با طبیعت را تشویق می‌کند. تکیه گاه تطبیقی ستون فقرات، به شما حالت ایستاده می‌دهد.

 

صندلی خودمختار ErgoSterol

این نمونه دارای ارتفاع قابل تنظیم است و دارای تکیه گاه گرد می‌باشد و شرایط خوبی برای کار کردن ارائه می‌دهد.

 

 

صندلی خودکار Ergo Chair Junior

نه یک صندلی اداری به خودی خود، بلکه بهترین صندلی برای نوجوانان در خانه است. برای راحت ‌تر کردن مکان‌های مطالعه، Ergo Chair Junior  بهترین انتخابی است که می‌توانید داشته ‌باشید. مناسب برای بدن در حال رشد است، این صندلی دارای نقاط قابل تنظیم و دامنه ارتفاع تا ۱ فوت است. این صندلی در برابر آتش مقاوم است و همچنین عاری از هرگونه سموم می‌باشد.

۱۸ تا از بهترین صندلی اداری برای خانه و دفتر

 

 

صندلی مدیریتی ارگونومیک Techni Mobili LUX

صندلی تکنی موبیلی لوکس با مواد توری قابل تنفس برای ماه‌های گرم تر و ساعات طولانی کار طراحی شده‌ است. صندلی تکنی موبیلی لوکس دارای ارتفاع قابل تنظیم، شیب صندلی، تکیه گاه، تکیه گاه بازو و تکیه گاه کمری کاملاً قابل تنظیم است.

 

صندلی مشبک زین شکل

در این جا جزء ۱۸ تا از بهترین صندلی اداری برای خانه و دفتر قرار دارد. صندلی توری کامل Logicfox یکی از بهترین صندلی‌های اداری ارگونومیک با تجربه نشستن راحت برای ساعات کاری طولانی است.  یک صندلی زین مانند با قابلیت تنفس بیشتر و سازگار با پوست با مش بسیار الاستیک، مناسب برای بیش از ۸ ساعت کار می‌باشد. صندلی مناسب برای کارمندان اداری، ظرفیت ۳۰۰ پوند دارد.

 

صندلی اداری ارگونومیک Logicfox

این صندلی دارای شیب کوسن قابل تنظیم است. آیا به دنبال ۱۸ تا از بهترین صندلی اداری برای خانه و دفتر هستید که دارای پشتیبان کمر یا بالشتک صندلی باشد که بتواند به پشت شما استراحت دهد؟ پیشنهاد ما به شما این نمونه است. زیرا صندلی ارگونومیک Logicfox دارای ۱۲ نقطه تنظیم است. در کنار تنظیم صندلی، می‌توانید زاویه صندلی را نیز تنظیم کنید و جا به جا کنید. این صندلی مخصوصاً برای راحتی کمر طراحی شده‌ است.

 

صندلی گردان ارگونومیک

 صندلی اداری گردان مشبک قابل تنظیم با تکیه گاه دست که نشستن را راحت تر می‌کند. روزهای کاری طولانی برای این صندلی اداری ایده آل است که به راحتی جمع می‌شود. این صندلی دارای تکیه‌گاه‌های سه بعدی کاملاً قابل تنظیم و پشتی است که می‌توان آن را برای حالت عمودی، زاویه و دراز کشیدن تنظیم کرد.

 

محصولات مرتبط 

 

صندلی اداری ارگونومیک US OFFICE ELEMENTS

 یک صندلی اداری با پشتی بلند و دسته‌های قابل تنظیم است. صندلی دارای پشتیبان خوب کمر با توری تنفسی مناسب برای ساعات طولانی است. صندلی و پشتی به رنگ خاکستری است که آن را برای محیط‌های کاری مدرن بسیار پیچیده به نظر می رساند.

 

صندلی اداری ارگونومیک Logicfox

این مدل دارای پشتیبانی کمری دوبل در صندلی اداری ارگونومیک است. این صندلی دارای یک تکیه گاه ۲ بعدی کمری و پشتی دو بعدی کمری است. با توجه به جدا بودن تکیه گاه کمر و قسمت بالای کمر، طراحی آن برجسته است. کمردرد شما تسکین می‌یابد و صندلی به طور کامل از کمر شما حمایت می‌کند. به علاوه، دارای محدوده شیب صندلی تا ۴۰ درجه و پیکربندی‌های قفل شونده متعدد است.

 

صندلی ارگونومیک اداری KERDOM

 این صندلی دارای دسته، پشتی سر و تکیه‌گاه‌های کاملاً قابل تنظیم است که تقریباً در چهار جهت مختلف حرکت می‌کنند. صندلی ارگونومیک KERDOM همراه با یک صندلی ضخیم، دارای طراحی مشبک تنفسی، پشتیبانی کمری قابل تنظیم، و دسته‌های بازو برگردان است.

 

صندلی اداری Trio SupplyHouse

پشت سر این صندلی ارگونومیک Trio Supply با مواد مشبک درجه یک و قاب آبی رنگ با پایه فلزی مقاوم، طراحی جذاب و راحتی را به فضای کاری می‌بخشد. و جزء ۱۸ تا از بهترین صندلی اداری برای خانه و دفتر می‌باشد. این صندلی دارای یک پد کمری قابل تنظیم است که پشتیبانی و راحتی را در طول روز ارائه می‌دهد. پشتی شما را در طول روزهای کاری طولانی خنک و راحت نگه می‌دارد.

۱۸ تا از بهترین صندلی اداری برای خانه و دفتر

 

 

صندلی اداری خانگی EUREKA

صندلی اداری ارگونومیک Eureka با دسته‌های قابل تنظیم، پشتیبانی کمری و کشش شیب، به صورت چند بعدی قابل تنظیم است تا متناسب با فرم بدن شما باشد. این صندلی هم جزء ۱۸ تا از بهترین صندلی اداری برای خانه و دفترمی‌باشد. این صندلی متناسب با نیازها و انتظارات گوناگونی می‌باشد. و برای کارهای اداری و بازی کردن بسیار عالی است. این صندلی کامپیوتری با کیفیت بسیار بالا سلامتی و راحتی افرادی که زمان های طولانی را در حالت نشسته سپری می‌کنند مانند کارمندان اداری و گیمرهای ورزشی الکترونیکی، ارائه می‌دهد.

 

صندلی ارگونومیک KERDOM Felix King

صندلی کانتور پیشرفته پشتی بلند و پشتی سر دو ویژگی خاص این صندلی ارگونومیک KERDOM FlixKing است. با دسته‌های قابل تنظیم سه بعدی می‌باشد. این صندلی ۳۶۰ درجه با حرکت آسان و راحت روی میز می‌چرخد. شما از طراحی حرفه‌ای و راحتی بی‌نظیر آن لذت خواهید برد. صندلی دارای چرخ‌های غلتکی بی‌صدا است و یکی از بهترین صندلی اداری می‌باشد.

 

صندلی بازی مشبک تنفس پذیر تایفون EUREKA ERGONOMIC

از این صندلی ارگونومیک بازی با طراحی مش تایفون لذت ببرید. اما چه کسی می‌گوید که این صندلی نمی‌تواند برای کار ایده‌آل باشد، به‌ خصوص زمانی که عاشق سرگرمی در چیدمان اداری خود هستید؟ صندلی پویا به سبک مسابقه‌ای بسیار راحت است. و حداکثر راحتی را برای ساعات طولانی کار یا بازی برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

صندلی اداری اولیه ارگونومیک KERDOM

 پشتیبانی کمری قابل تنظیم صندلی ارگونومیک KERDOM Primary یک صندلی میز خوابیده با تمام ویژگی‌های قابل تنظیم هوشمند است. این نوع صندلی هم جزء بهترین صندلی اداری می باشد. این صندلی دارای ۲ نوع تکیه گاه بازو ۲ بعدی و سه بعدی است. این صندلی دارای یک تکیه گاه کمری کاملاً قابل تنظیم با چندین نقطه تنظیم است. همچنین این صندلی اداری ارگونومیک دارای ۱ سال گارانتی می‌باشد.

 

صندلی اداری ارگونومیک Durmont

صندلی میز قابل تنظیم صندلی ارگونومیک Dumont با چرخ‌های غلتکی که به نرمی حرکت می‌کنند و به طور خاص برای کف‌های چوبی طراحی شده‌اند، راحت و کاملاً ارگونومیک است. این صندلی رومیزی با بهترین امتیاز دارای یک بالشتک ضخیم صندلی، یک پشتی سر قابل تنظیم و یک تکیه گاه می‌باشد.

۱۸ تا از بهترین صندلی اداری برای خانه و دفتر

 

کلام پایانی

در این مقاله ۱۸ تا از بهترین صندلی اداری برای خانه و دفتر را معرفی کردیم و ویژگی های آن ها را بیان نمودیم. امیدواریم که این گونه توانسته باشیم به شما کمک کنیم تا بتوانید صندلی بهتری را انتخاب نمایید.

 

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *