۲۰ صندلی اداری ارگونومیک محبوب

مقدمه

آیا به دنبال صندلی اداری ارگونومیک برای نشستن در محل کار خود هستید؟ خرید یک صندلی با طراحی ارگونومیک از وضعیت بدن شما حمایت می‌کند و به شما کمک می‌کند تا در تمام طول روز کار کنید و راحت بنشینید. در این مقاله ۲۰ صندلی اداری ارگونومیک محبوب برای نشستن ارگونومیک در محل کار را معرفی می‌کنیم و ویژگی هر کدام از آن ها را به شما ارائه می‌دهیم.

۲۰ صندلی اداری ارگونومیک محبوب

 

 

صندلی خودمختار AvoChair

هنگام جستجوی محبوب ‌ترین صندلی اداری، با گزینه‌های زیادی رو به رو می‌شوید که ممکن است از بودجه شما گران تر و بیشتر باشد. اما چیزی که AvoChair را به یک انتخاب عالی تبدیل می‌کند این است که جمع و جور و در عین حال کاملاً ارگونومیک است. این صندلی با وجود اندازه کوچک، کاملاً قابل تنظیم است و تمام ویژگی‌های ارگونومیک را دارد.

 

صندلی خودکار ErgoChair Pro

سری ErgoChair متعلق به یکی از برندهای محبوب صندلی اداری است و Autonomous ErgoChair Pro یکی از آن ها است. و جزء ۲۰ صندلی اداری ارگونومیک محبوب برای نشستن در محل کار می‌باشد. این صندلی چندین نقطه قابل تنظیم را ارائه می‌دهد، از ارتفاع قابل تنظیم گرفته تا شیب صندلی، تکیه گاه دست و همه موارد. صندلی پرو ergo برای استفاده در ساعات طولانی کار بسیار مناسب است.

 

صندلی خودمختار ErgoStool

تعریف دقیقی از صندلی اداری نیست، اما یک چهارپایه مستقل ارگو تمام آن چه برای کار در یک دفتر لازم است را دارد. ErgoStool قابل تنظیم ارتفاع، محکم و راحت است حتی اگر برای یک موجود کوچک مورد استفاده قرار گیرد. این چهارپایه برای استفاده با میز ایستاده بسیار مناسب است.

 

صندلی خودمختار ErgoChair

به دلایل مختلف صندلی مورد علاقه ما  ErgoChai است. افرادی که خواهان بالشتک کامل پشت هستند باید این صندلی را به دلیل پشتی مشبک آن انتخاب کنند. اگر چه صندلی فاقد پشتی سر می‌باشد، ولی گردن شما را پشتیبانی می‌کند و شانه‌های شما را به خوبی استراحت می‌دهد و وضعیت خوبی را به شما می‌دهد.

 

صندلی خودکار ErgoChair Pro+

یکی از ۲۰ صندلی اداری محبوب برای نشستن ارگونومیک در محل کار، این نوع از صندلی می‌باشد که دارای ویژگی‌های ارگونومیک است. این صندلی دارای ارتفاع قابل تنظیم، تکیه گاه دست، شیب صندلی و عمق کف آن موجب شده ‌است که برای استفاده‌های طولانی مدت بسیار مناسب باشد.

۲۰ صندلی اداری ارگونومیک محبوب

 

 

صندلی ارگو با تکیه گاه خودکار

آیا همه ما نمی‌خواهیم وقتی روی صندلی‌های خود می‌نشینیم راحت بنشینیم؟ بنابراین این صندلی میز خوابیده بهترین انتخابی است که می‌توانید تهیه کنید. تکیه گاه صندلی ergo هم برای کارهای اداری و هم برای بازی طراحی شده‌ است، همه این‌ها به لطف قابلیت تنظیم کامل آن است.

 

صندلی ارگونومیک The Office Oasis : Caster

این صندلی دارای کف چوبی The Office Oasis و چرخ‌ها دارای روکش پلاستیکی هستند. تکیه گاه کمری صندلی کمردرد را تسکین می‌دهد و پشتیبانی تمام روز را برای عضلات پشت شما فراهم می‌کند.

 

صندلی اداری KERDOM با دسته‌های قابل تنظیم

 شما فقط به یک صندلی اداری ارگونومیک با پشتیبان کمر نیاز دارید تا برای همیشه از کمر درد خلاص شوید. صندلی کوچک، ساده و با سبکی مینیمال است. این بدان معنا نیست که بدن شما در حالت نشسته خفه می‌شود. پشتی مشبک و پشتی کمری و طراحی کاملاً ارگونومیک را به شما ارائه می‌دهد.

 

صندلی اداری KERDOM با تکیه گاه کمری دوبل

صندلی اداری ارگونومیک KERDOM هم در بین ۲۰ صندلی اداری رگونومیک محبوب برای نشستن در محل کار قرار دارد و دارای ویژگی هایی مانند تکیه گاه دوبل کمری و مراقبت از ستون فقرات می‌باشد که آن را به یک محصول خوب و مطلوب تبدیل می‌کند. طرح رنگ سیاه و سفید آن بسیار زیبا است و به صندلی سادگی و مدرنیسم را می‌بخشد. با تنظیم کردن آن، صندلی ارگونومیک، می‌توان به راحتی بر روی آن ساعت‌های طولانی مدت را گذراند.

 

صندلی اداری FinerCrafts

یکی از رایج ‌ترین صندلی‌های اداری، صندلی ارگونومیک FinerCrafts می‌باشد این صندلی منحصر به فرد و بزرگ‌ ترین صندلی ارگونومیک با مکانیزم خوابیدن است. این صندلی دارای سیستم پشتیبانی فعال کمری است، به راحتی مونتاژ می‌شود و به صورت ارگونومیک طراحی و ساخته شده ‌است. از آن جایی که تکیه گاه قابل تنظیم از بالاتنه شما پشتیبانی می‌کند و وضعیت بدن شما رابی‌عیب و نقص حفظ می‌کند، گردن خود را نیز تسکین می‌دهید.

 

محصولات مرتبط 

 

صندلی اداری چرمی‌ خوابیده

صندلی قابل تنظیم ارگونومیک یک صندلی اداری چرمی با ظرافت خاص برای فضای کاری شما می‌باشد. این صندلی را می‌توان تنظیم کرد و به شما امکان را می‌دهد تمام روز را راحت بنشینید. شما در طول روز احساس راحتی می‌کنید زیرا بالشتک‌های اضافی در پایین و پشت قرار دارند و استراحت را آسان تر می‌کنند.

 

صندلی کنفرانس US OFFICE ELEMENTS با پشتیبانی کمری

اگر صندلی‌های کنفرانس راحت باشند، شرکت‌کنندگان بیشتری به جلسات توجه خواهند کرد. به همین دلیل است که ما صندلی ارگونومیک US Office Elements را پیشنهاد می‌دهیم که دارای قیمت مناسبی می‌باشد. پشتی پهن، ساختار مشبک و تکیه گاه سر صندلی، آن را برای استفاده طولانی مدت ایده آل می‌کند.

 

صندلی اداری بزرگ و پشت بلند

تکیه گاه این صندلی ارگونومیک کمری و پشتی خوبی دارد. پشتی قابل نفوذ آن، از تعریق در هوای گرم در روزهای کاری طولانی جلوگیری می‌کند. همراه با یک تکیه گاه قابل تنظیم، یک صندلی کج را ارائه می‌دهد. این صندلی اداری، از ۲۰ صندلی اداری محبوب برای نشستن ارگونومیک در محل کار می‌باشد که به صورت مدرن با طراحی ساده تولید شده ‌است.

 

صندلی اداری ارگونومیک یا US OFFICE ELEMENTS

تکیه گاه سر صندلی اتاق کنفرانس باید شیک، کوچک و راحت باشد. این صندلی تمام کادرها را به طور کامل بررسی می‌کند و در رنگ‌های مشکی و سفید موجود است و دارای بسیاری از ویژگی‌های عالی دیگر است. اندازه کوچک، وزن سبک و مواد مشبک قابل تنفس آن را برای جلسات طولانی مدت ایده آل کرده‌ است. راحتی بالایی توسط پشتی مشبک و صندلی فوم ایجاد شده‌ است.

 

صندلی اداری KERDOM Ergonomic Primy با پشتی قابل تنظیم

صندلی ارگونومیک دارای تمام ویژگی‌های مدرن و قابل تنظیم است. این صندلی دارای دو نوع مختلف تکیه گاه دستی قابل تنظیم دو بعدی و سه بعدی می‌باشد. نقاط تنظیم زیاد صندلی و تکیه گاه کمر کاملاً قابل تنظیم می‌باشد. علاوه بر این، این صندلی اداری ارگونومیک دارای یک سال گارانتی می‌باشد.

۲۰ صندلی اداری ارگونومیک محبوب

 

 

صندلی وسط گردان ارگونومیک

شما با صندلی اداری متحرک گردان به همراه دسته‌های آن بسیار راحت خواهید بود. یکی از محکم‌‌ترین صندلی‌های اداری، که به راحتی جمع‌ می‌شود و برای روزهای کاری طولانی عالی است. صندلی دارای تکیه گاه‌های سه بعدی کاملاً متحرک و یک تکیه گاه که در حالت عمودی می‌باشد، و زاویه دار یا خمیده قرار می‌گیرد.

 

صندلی اداری ارگونومیک Duramont

صندلی میز قابل تنظیم این صندلی بسیار دنج و کاملاً ارگونومیک است، با چرخ‌های غلتکی که به آرامی حرکت می‌کنند و مخصوص سطوح چوبی و سخت ساخته شده‌اند. این صندلی دارای یک تکیه گاه، یک پشتی سر قابل تنظیم و یک بالشتک ضخیم می‌باشد.

 

صندلی مدیریتی ارگونومیک Techni Mobili LUX

این صندلی لوکس هم یکی دیگر از ۲۰ صندلی اداری ارگونومیک محبوب برای نشستن در محل کار است که دارای توری قابل تنفس است و آن را برای هوای گرم و روزهای کاری طولانی‌تر ایده‌آل می‌کند. این یکی از بهترین صندلی‌های اداری ارگونومیک است، زیرا تکیه‌گاه‌ها، شیب صندلی، تکیه‌گاه و ارتفاع آن کاملاً قابل تنظیم هستند.

 

صندلی اداری ارگونومیک Logicfox با قابلیت تنظیم

شیب بالشتک این صندلی قابل تنظیم می‌باشد. آیا به دنبال صندلی اداری با تکیه گاه کمری مناسب یا بالشتک صندلی هستید که بتواند به کمر شما کمک کند؟ صندلی ارگونومیک Logicfox دارای ۱۲ نقطه تنظیم است، این صندلی مخصوص راحتی کمر ساخته شده‌ است.

 

صندلی اداری ارگونومیک Logicfox با تکیه گاه کمری دوبل

این مدل صندلی اداری ارگونومیک تکیه گاه کمری دوبل دارد. این نوع صندلی دارای پشتیبانی دو بعدی است که قابل تنظیم است. طراحی آن بسیار عالی است زیرا قسمت پایین کمر و قسمت بالایی پشت از هم جدا هستند. این صندلی محکم از کمر شما حمایت می‌کند و درد کمر شما را تسکین می‌دهد.

۲۰ صندلی اداری ارگونومیک محبوب

 

کلام پایانی

در این مقاله در مورد ۲۰ صندلی اداری آرگونومیک محبوب برای نشستن در محل کار توضیحاتی را ارائه دادیم که امیدواریم برای شما مفید واقع شده ‌باشد.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *