راهنمای جامع و ‌کامل خرید صندلی اداری

مقدمه

یک صندلی اداری که حمایت کافی از کمر و توانایی دراز کشیدن را ارائه دهد، بسیاری از دردها را تسکین می‌دهد. کمردرد و سایر بیماری‌های مرتبط با کمر، مشکلاتی هستند که کارکنان اداری با آن مواجه می‌شوند. بهره وری، انگیزه و راحتی، این سه مفهوم پایه و اساس یک روز کاری پربار هستند. بنابراین، اگر می‌خواهید کارآمد‌ترین روز کاری ممکن را داشته‌باشید باید روی یک صندلی اداری مناسب بنشینید. در این مقاله به این موضوع می پردازیم.

امروزه بیش از هر زمان دیگری، مدت زمان زیادی را پشت میز می‌نشینیم. این بدان معناست که باید بهترین صندلی اداری را پیدا کنید تا با گذشت زمان از کمر شما حمایت کند و موجب سلامتی شما شود. چیزی که شما با خیال راحت هر روز بر روی آن بنشینید و کار کنید. ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا بهترین نوع صندلی اداری را پیدا کنید که مناسب محل کار شما است، به همین دلیل است که ما راهنمای جامع و کامل خرید صندلی اداری را گردآوری کرده‌ایم. با ما به عنوان راهنمای خود، بهترین صندلی‌های اداری را متناسب با محل کار خود پیدا خواهید کرد.

راهنمای جامع و ‌کامل خرید صندلی اداری

 

 

راهنمای خرید صندلی اداری

ما در راهنمای جامع و کامل خرید صندلی اداری خود، اطلاعات زیادی در مورد آن چه باید در صندلی اداری به دنبال آن هستید اینجا داریم. در اینجا چند نکته ضروری برای خرید یک صندلی اداری وجود دارد. صندلی‌های اداری بخش مهمی از هر محیط کاری هستند و اتاق هیئت ‌مدیره را متمایز می‌کند و هر روز صبح، حس خوش‌آمدگویی را به میز کارتان اضافه می‌کند. این امر خرید صندلی‌ مناسب اداری برای محل کار خود را برای شما ضروری می‌کند. میزهای نشستن، اتاقک‌ها، اتاق‌های جلسه و هر کدام از این فضاها با سبک متفاوتی از صندلی مطابقت دارند.

 

انتخاب صندلی ‌اداری

ساعات طولانی اداری داشتن یک صندلی اداری راحت را ضروری می‌کند. کارآمدی و انگیزه افراد با راحتی گره خورده ‌است. با شرایط کاری مدرن، می‌توانید بیش از ۶ ساعت در روز پشت میز خود بنشینید. اما شما فقط خواهان راحتی نیستید، بلکه به سبک چیدمان هم اهمیت می‌دهید. چیزی که با دکوراسیون و چیدمان محل کار شما مطابقت داشته‌ باشد.

همچنین شما می‌خواهید تأثیر خوبی بر بازدیدکنندگان بگذارید و اتمسفر حرفه‌ای مطلوب را به محیط کار خود بدهید. اما قبل از این که به طور کلی به بررسی راهنمای جامع و کامل خرید صندلی اداری بپردازید، باید انواع صندلی‌های مورد نیاز کسب و کار خود را مشخص کنید. صندلی‌های اداری کار با صندلی‌های اداری خانگی یکی نیستند. سرمایه گذاری روی صندلی‌های لوکس با برند بالا به سادگی مقرون به صرفه نیست. در حالی که راهنمای جامع و‌ کامل خرید صندلی اداری را می‌توان برای نیازهای شخصی و خانگی خاص کاربر تنظیم کرد. صندلی‌های اداری استاندارد به درجه‌ای از انعطاف‌پذیری نیاز دارند تا راحتی را برای افراد مختلف فراهم کنند.

 

هزینه خرید صندلی اداری

مسلماً میزان بودجه‌ شما در زمان خرید صندلی مهم و تأثیرگذار است. در نظر گرفتن بودجه‌ای برای این موضوع موجب می‌شود دست شما برای انتخاب یک صندلی با ویژگی های گوناگون باز باشد.

در تولیدات جدید شرکت های تولید کننده صندلی اداری، راحتی و رعایت کردن اصول ارگونومیک جزو استانداردهای اولیه می‌باشد. بنابراین تقریباً همه صندلی های جدید این قابلیت ها را دارند. ممکن است شما به عملکردهای چرخشی ویژه و یا گزینه‌های کمری پیشرفته‌تر احتیاج داشته‌ باشید، مخصوصا اگر در زمان طولانی بر روی صندلی می‌نشینید. در این صورت انتخاب حرفه‌ای تری می‌بایست داشته ‌باشید.

 

محصولات مرتبط

 

نکات مهم در زمان خرید صندلی اداری

در زمان خرید صندلی و راهنمای جامع و ‌کامل خرید صندلی اداری می بایست عوامل گوناگونی را در نظر بگیرید. علاوه بر زیبایی ظاهری و هزینه، در نظر گرفتن این که صندلی به صورت روزانه چگونه عمل می‌کند، بسیار مهم است. ما یک راهنمای جامع و کامل خرید صندلی اداری به همراه چند نکته مهم برای کمک به شما در این فرآیند گردآوری کرده‌ایم.

مطمئن شوید که صندلی شما در ارتفاع قابل تنظیم است و این مهم است که صندلی انتخابی شما قابل تنظیم باشد. شما باید بتوانید ارتفاع را متناسب با قد خود تنظیم کنید تا پاهای شما به راحتی روی زمین قرار گیرند و این امر باعث کاهش فشار روی کمر شما می‌شود. همچنین اطمینان حاصل کنید که بازوهایتان به راحتی می‌توانند به میز کارتان برسند، بدون این که در شانه‌هایتان تنش ایجاد کند. تنظیم ارتفاع تقریباً روی هر صندلی اداری استاندارد وجود دارد چون بسیار مهم است.

 

ویژگی های صندلی مناسب

اگر به دنبال یک تکیه گاه قابل تنظیم هستید در حالت ایده آل، یک صندلی باید دارای یک تکیه گاه قابل تنظیم هم باشد، بنابراین می‌توانید پشتی صندلی را به جلو یا عقب ببرید. این قابلیت تنظیم، افراد را از نشستن بیش از حد به عقب یا جلو روی صندلی باز می‌دارد و در نتیجه فشار روی ران‌ها را کاهش می‌دهد. در راهنمای جامع و‌ کامل خرید صندلی اداری، یک صندلی ایده آل می بایست به میزان کافی پهن وعمیق باشد تا بتوانید بر روی آن راحت بنشینید. افراد قد بلندتر برای حمایت از بدن خود به صندلی عمیق تری نیاز دارند. یک صندلی با دسته بازو تهیه کنید دسته‌های بازو برای از بین بردن فشار از گردن و شانه‌ها عالی هستند.

همان طور که آرنج‌های خود را روی تکیه گاه‌های بازو قرار می‌دهید، به بقیه بازوهای خود، تا بالای شانه ها، اجازه می‌دهید تا استراحت کنند. در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید که دسته‌های بازو هم قابل تنظیم باشند، به خصوص اگر صندلی خود را به داخل و خارج از میز خود حرکت دهید. دسته‌های ثابت به طور معمول جلوی میز را می‌گیرند و شما را مجبور می‌کند که برای راحت رسیدن به میز، دراز بکشید.

پشتیبانی کمر صندلی را مورد بررسی قرار دهید زیرا کمر ما مقعر و گود است و یک صندلی خوب این حالت را با شکل محدب و برآمده پشتیبانی می‌کند. یک تکیه گاه کانتور از کمر پشتیبانی می‌کند تا در نهایت روی صندلی خود خم نشوید. این پشتیبانی به محافظت از ستون فقرات شما کمک می‌کند و فشار وارده بر دیسک‌های کمر شما را به حداقل می رساند.

 

جنس صندلی

سعی کنید یک جنس قابل تنفس و راحت برای صندلی اداری انتخاب کنید. صندلی باید با مواد و جنسی پوشانده شود که به بدن شما اجازه تنفس بدهد. بسیاری از مردم احساس صندلی پارچه‌ای را ترجیح می‌دهند، اما انواع جدیدی مانند مش بسیار قابل تنفس هستند و نگهداری آن آسان می‌باشد. صندلی های از جنس چوب و پلاستیک برای صندلی‌های اداری مناسب نیستند زیرا افراد زمان زیادی را بر روی آن صرف می کنند و ممکن است به سرعت احساس ناراحتی کنند.

راهنمای جامع و ‌کامل خرید صندلی اداری

 

کلام پایانی

انتخاب صندلی اداری باید با آگاهی کامل صورت بگیرد به دلیل این که ارتباط مستقیمی با سلامت جسم دارد. نادیده گرفتن ویژگی های اصلی باعث آسیب های جدی به بدن به ویژه ستون فقرات می شود که جبران آن حتی با هزینه های گزاف هم در بعضی موارد غیر قابل امکان است.

 

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *