انواع مدل‌های صندلی اداری نیلپر

مقدمه

مدل‌های صندلی مدیریتی متناسب با ویژگی‌ها و انتظاراتی که شما از آن‌ دارید، متفاوت و متنوع هستند. در این مطلب با انواع مدل‌های صندلی اداری نیلپر آشنا می‌شوید. همراه ما باشید.

ویژگی‌های گوناگون، کارکردهای متفاوت و میزهای کار خاص، احتیاج به صندلی‌ اداری به خصوصی دارند. خوشبختانه مدل‌های صندلی مدیریتی بسیار متنوع و گسترده هستند و از این نظر دست شما در انتخاب باز است. صندلی ‌ایده آل، صندلی‌ای می‌باشد که ارگونومیک، راحت و کاربردی باشد و نیاز شما را برطرف کند که روزی ۸ تا ۹ ساعت قرار است بر روی آن بنشینید. ولی در میان انواع مدل‌های صندلی اداری نیلپر واقعاً کدام یکی از آن‌ها برای شما مناسب است؟ در ادامه می‌خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و بدانیم که هر کدام از صندلی‌ها چه ویژگی‌هایی دارند. همراه ما باشید.

انواع مدل‌های صندلی اداری نیلپر

 

 

کدام نوع صندلی اداری را بخریم

متخصصین ارگونومیک می گویند پیدا کردن صندلی مناسب مانند پیدا کردن یک جفت کفش خوب است. دوست دارید محصولی که خریداری می‌کنید اصول پایه طراحی در آن رعایت شده‌ باشد، و همین طور مواد اولیه‌ای که در آن به کار رفته‌است دارای کیفیت و زیبایی باشد. ولی در نهایت می‌بایست چیزی را انتخاب کنید که با آن احساس راحتی کنید.

همان طور که می دانید افراد با یکدیگر متفاوت هستند و هر شخصی سلیقه و ویژگی های فردی خاص خود را دارد. در این جا چند مورد از انواع مدل‌های صندلی اداری نیلپر را انتخاب کردیم که متناسب با سایر افراد هستند، ولی باید دقت داشته‌باشید که همیشه با وجود همه توصیه ها، پیش از خرید، صندلی را امتحان کنید.

 

صندلی‌های ۲۴ ساعته

این نوع از صندلی‌ها برای استفاده کردن مداوم، بسیار مناسب می‌باشند. مخصوصاً در مکان هایی که در آن نیاز به پاسخ گویی تماس به صورت ۲۴ ساعته وجود دارد. به صورتی ویژه توسط تولیدکنندگان ساخته می‌شوند تا بتوانند در مقابل استفاده‌‌های این چنینی، مقاوم باشند و به طور معمول چارچوب‌هایی با دوام بسیار زیادی دارند و پشتی این صندلی‌ها و نشیمنگاه‌ آن ها، بسیار ضخیم است و به شکل ارگونومی طراحی شده‌اند.

 

صندلی‌های بلند و بزرگ

 • این صندلی‌ها می‌توانند وزن حدود ۱۱۳ کیلو را تحمل کنند و فضای کافی برای افرادی دارد که دارای وزن بالا هستند. همین طور بلندی و بزرگی این صندلی‌ها به این دلیل است تا ماندگاری و عمر طولانی داشته‌باشند و با استفاده روزانه دچار فرسودگی نشوند.
 • صندلی اداری نیلپر دارای ۵۰ نمایندگی در استان تهران می‌باشد که آماده خدمت رسانی به سایر افراد می‌باشند.
 • محصولات نیلپر درگروه‌های مدیریتی، کارشناسی، پرسنلی، کارمندی، آزمایشگاهی، پزشکی، کودک و نوجوان، مبلمان اداری، نیم ست، صندلی اپن، عسلی و جلومبلی، برای کاربران طراحی و ساخته می‌شود.
 • یکی از مواردی که انواع مدل‌های صندلی اداری نیلپر در زمان انتخاب و خرید باید به آن توجه ویژه‌ای کنیم، متوسط زمانی است که می‌خواهیم در طول روز بر روی صندلی بنشینیم.
 • اگر در محل کارتان زمان زیادی را در طول روز در حال تایپ کردن با کامپیوتر می‌گذرانید، انتخاب و خریدن صندلی ای که در قسمت زاویه‌های مهم آن اهرم تنظیم باشد، برای شما بسیار مناسب و ضروری است.
 • انواع مدل‌های صندلی اداری نیلپر دارای مکانیزم سینکرون هستند که زاویه پشتی صندلی را تغییر می‌دهد و افراد در صورت نیاز می‌توانند حالت بدن خود را تغییر دهند.
 • می‌توان گفت اولین قدم برای انتخاب صندلی مناسب، توجه کردن به نیازهای فرد استفاده کننده ازصندلی می‌باشد.

 

صندلی نیلپر مدل مدیریتی

 • در چند مدل برای فیزیک‌های گوناگون و سلیقه‌های متفاوت نسبت به متریال عرضه می‌شوند.
 • انواع مدل‌های صندلی اداری نیلپر سایر ویژگی‌های یک صندلی خوب و مناسب را دارد.
 • همین طور هر یک از صندلی‌ها دارای استانداردهای درجه g به معنی ۸ ساعت کار در طول روز هستند.
 • تنوع در میان انواع مدل‌های صندلی اداری نیلپر به ویژه در کاربری مدیریتی بسیاراست و برای هر سبک اداری دارای گزینه مرتبط می‌باشد.

 

صندلی کارشناسی نیلپر

 • این نمونه را می‌توان گقت پرکاربرد‌ترین گروه صندلی در ایران می‌باشد که برای کارشناسان و همین طور پرسنل مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • اندازه‌های متوسط، کاربردی و طراحی بر اساس هشت ساعت کاری در طول روز از ویژگی های این گروه از محصولات هستند.
 • صندلی اداری نیلپر دارای محدودیت گروه سنی نمی‌باشد و برای هرفردی، در هر سنی مناسب است.
 • اما همان گونه که پیش تر گفتیم، برای هر پرنسل با هر فعالیتی می بایست صندلی مناسب با همان فعالیت را تهیه کرد.
 • صندلی کارشناسی برای قسمت کارشناسان می‌باشد و مبلمان اداری نیلپر برای هر پرسنل اداری صندلی طراحی و تولید کرده‌است.

 

 

محصولات مرتبط 

 

صندلی کارمندی نیلپر

 • بعضی اوقات ابعاد و سایز کارشناسی موجب ایجاد مشکلاتی می‌شود که این طیف درخواست را پاسخ گو است.
 • کیفیت هر یک از کاربردهای صندلی نیلپر با سایر کاربردها مساوی است.
 • به این صورت نیست که متریال و مواد اولیه صندلی مدیریتی از نوع درجه یک باشد و برای نوع کارمندی از مواد درجه سه استفاده شود.
 • تفکیک کاربری‌ها در انواع مدل‌های صندلی اداری نیلپر، برای ساماندهی و منظم کردن به محیط اداری می‌باشد. موجب هماهنگی صندلی کارمندان یک مجموعه می شود و زیبایی بصری بیشتری به محیط کار می‌بخشد.

 

صندلی کامپیوتر نیلپر

 • معمولاً برای فضاهای کوچک منازل مسکونی و دفاتری با پلان محدود طراحی و تولید شده‌اند.
 • این نمونه از صندلی‌های نیلپر بر اساس نام بیشتر برای نوجوانان شناخته شده‌است ولی عملاً برای افراد بزرگسال هم کارایی بسیار خوب و مناسبی دارند.
 • همانند سایر نمونه‌های چند منظوره صندلی اداری نیلپر، هر شخصی در هر سنی می‌تواند آن را مورد استفاده قرار دهد.
 • اصلی ‌ترین نکته در صندلی نیلپر این است که بر اساس اصول ارگونومی طراحی و تولید شده‌است.
 • البته حتی با رعایت کردن نکات و اِلمان‌های ساخت، معمولاً بعضی از اشخاص بر روی این صندلی‌ها احساس راحتی ندارند.
 • اندازه کوچک این محصول بیشتر برای استفاده افراد در منازل که اتاق‌های آن متراژ پایینی دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد و گزینه‌ی بسیار خوب و مطلوبی حساب می‌شود.

 

صندلی پیشخوان نیلپر

در انواع مدل‌های صندلی اداری نیلپراین نمونه برای قرار گرفتن در جلوی میزهای مرتفع یا پیشخوان طراحی شده‌اند. اکثر این صندلی‌ها این قابلیت را دارا هستند که پاها را بر روی پایه‌ای افقی بگذارید. یا این که می‌توانید ارتفاع آن را برای میزان کردن فاصله شما با میز تنظیم کنید.

 

صندلی‌های ارگونومی نیلپر

این صندلی‌ها از قابلیت تنظیم شدن بسیاری برخوردارهستند که به خوبی می‌توانند از شخصی که بر روی آن نشسته مراقبت کنند. بعضی از این تنظیم‌های اساسی و مهم که بر روی آن‌ها به کار برده شده‌است شامل: عمق صندلی، ارتفاع پشتی، ارتفاع صندلی و همین طور ارتفاع دسته آن می‌باشد.

 

صندلی‌های اجرایی نیلپر

این صندلی‌ها به صورتی طراحی و تولید شده‌اند که به میزان زیادی تأثیرگذارهستند. به طور معمول دارای پشتی بلندی هستند و نشیمنگاهی نرم و راحت دارند.

 

صندلی‌های زانویی نیلپر

در این صندلی‌‌ها ران پای افراد در زاویه ۶۰ تا ۷۰ درجه قرار می‌گیرد. به جای این که به صورت معمولی و ۹۰ درجه باشند و مانند صندلی استاندارد به آن ها صندلی زانویی می‌گویند. این نمونه از صندلی‌ها برای کاهش میزان درد کمر طراحی و تولید شده‌اند و وزن شخص را میان نشیمنگاه و زانو تقسیم می‌کنند.

انواع مدل‌های صندلی اداری نیلپر

 

کلام آخر

همیشه به یاد داشته‌باشید که درانواع مدل‌های صندلی اداری نیلپر، در زمان خرید صندلی اداری و کارمندی تنها به نام شرکت و برند آن توجه نکنید. همان گونه که قبلاً هم گفتیم حتماً صندلی مورد نظر را امتحان کنید و از تناسب آن با شکل و فرم بدن خودتان و فضا مطمئن شوید که می خواهید از آن استفاده کنید.

 

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *