میز کارمندی ارزان

مقدمه

میز کارمندی می تواند فاصله ی لازم بین ارباب رجوع و کارمند را حفظ کند و به کار کارمند سرعت لازم را بدهد. علاوه بر این کارمندان می توانند لوازم مورد نیاز خود را روی این میز اداری قرار بدهند و به سریع ترین وضعیت ممکن کار خود را انجام دهند.‌ میزهای کارمندی ارزان، ظاهر و مدل های متفاوتی دارند.

شما باید برای انتخاب مدل مناسب با افراد متخصص مشورت کنید و بهترین گزینه ی ممکن را برای کار خود انتخاب نمایید.  این میز می تواند به کارمندان حس استقلال و آرامش بدهد، از همین رو، مدیران برای کارمندان خود میز مناسب خریداری می کنند. در ادامه به معرفی بیشتر این میز می پردازیم. با ما همراه باشید.

میز کارمندی ارزان

 

 

طراحی و ساخت میز کارمندی

ساخت میز باید بر اساس سلیقه مشتریان صورت بگیرد و دارای ظاهری زیبا باشد. شرکت های طراح این میزها در زیبایی و البته کیفیت میز نقش به سزایی را ایفاء می کنند. به منظور دوام بیشتر شرکت ها ترجیح می دهند تا از ام دی اف برای ساخت میز استفاده کنند.

عموماً شرکت ها سعی دارند تا به منظور صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی از جدید ترین ماشین آلات و دستگاه ها به منظور ساخت میز کارمندی استفاده کنند. در نهایت رضایت کارمندان و افزایش بازدهی آن ها هدف نهایی است.

میز کارمندی ارزان

 

 

در هنگام خرید میز کارمندی ارزان چه نکاتی را باید در نظر داشت؟

 

رنگ میز: 

بهتر است رنگ میز طوری انتخاب شود که با سایر دکوراسیون اتاق در هارمونی باشد‌. این هماهنگی به منظور ایجاد نظم و یکپارچگی هرچه بیشتر مورد نیاز است.

اندازه ی میز: 

سایز میز نکته ی بسیار مهمی است که باید به آن دقت کرد. این میز باید قابلیت جا دادن لوازمی مثل پرینتر، کامپیوتر، دفاتر و غیره باشد. در صورتی که اتاق کار کوچک باشد، سایز میز را هم باید متناسب با آن و کوچک انتخاب کنید. انتخاب میزهای کشودار برای مواردی مناسب است که افراد به فضای بیشتری نیاز دارند. در اتاق های کوچک هم می توان از این نوع میز ها استفاده کرد.

نوع میز:

لازم نیست که همه ی میزهای کارمندان شبیه به هم باشند. کارمندان با توجه به نیاز خود می توانند نوع میز خود را انتخاب کنند‌‌. برخی افراد ممکن است بنا به ماهیت کار خود نیاز به میز بزرگ یا کوچک برای کار خود داشته باشند. همچنین فاصله ی سطح میز تا مچ دست باید به گونه ای باشد تا کارمند برای فعالیت های روزمره دچار مشکل نشود.

میز کارمندی ارزان

 

 

انواع میز کارمندی ارزان

میز کارمندی مدل های مختلفی دارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

میز بدون کشو

این میز، ساده ترین مدل است و کارمند باید لوازم خود را بر روی میز بگذارد.

میز کشودار

میز کارمندی کشودار بیشتر در ادارات استفاده می شوند. چرا که کارمندان می توانند وسایل مورد نیاز خود را در آن قرار دهند. این نوع میزها تنوع بسیار بالایی دارند.

میز اِل شکل

مدیران ارشد بیشتر از این نوع میز استفاده می کنند. چرا که نسبت به میزهای دیگر فضای بیشتری را اشغال می کنند. عناوین شغلی مانند مدیر فروش، مدیرعامل و عناوین شغلی مشابه از این میزها استفاده می کنند.

میز کارمندی ارزان

 

 

کاربرد میز کارمندی ارزان 

همان طور که گفتیم، کارمندان نقش بزرگی را در هر اداره یا شرکت ایفاء می کنند. از این رو، باید فضای مناسب و مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشند.

میز کارمندی بیشتر در بخش اداری استفاده می شود. اندازه ی این میزها کوچک تر از میز مدیریت می باشد اما بیشترین کاربرد را در ادارات ایفاء می کنند.

به خاطر رابطه ی مستقیم ارباب رجوع با کارمند، ظاهر میز بسیار اهمیت دارد. پس باید به شکل ظاهری میز در هنگام خرید دقت کرد.

زیبایی هر چه بیشتر میز باعث می شود تا کارمندان اعتماد به نفس بیشتری در انجام کارهای خود و همچنین ارتباط با ارباب رجوع داشته باشند.

 

عملکرد میز کارمندی

همان طور که از نامش مشخص است این میز برای کارمندان تولید می شود. طبیعتاً اندازه ی کوچک تری نسبت به میز مدیریتی دارند اما در عین حال در شرکت بیشترین استفاده از این میز می شود. در واقع کارمندان مهم ترین نقش را در بازدهی شرکت دارند و همه ی زمان کاری خود را پشت میز خود می گذرانند.

میز کارمندی ارزان

 

 

تفاوت میز کارمندی با انواع میز اداری چیست؟

همان طور که می دانید در ادارات و شرکت ها میز های مختلفی با هدف های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. میز های اداری بنا به رتبه و مقام افراد مختلف در سایز ها و مدل های متنوع ساخته و عرضه می شوند. هر کدام از این میزها ویژگی ها و خصوصیت های خاص خود را متناسب با جایگاه شخص دارند.

از تفاوت های میز اداری و میز کارمندی می توان به کوچک بودن ابعاد میز اشاره کرد. میز کارمندی را می توان کوچک ترین میز اداری دانست که برعکس میز مدیریت است. میز مدیریت اغلب در ابعاد بسیار بزرگ طراحی و ساخته می شود. میز کارمندی، طرح های متنوع چندانی ندارد و در میز های اداری و مدیریت به جزئیات ظاهری توجه بیشتری می شود.

 

اهمیت دقت در خرید میز کارمندی

کارمندان شرکت حدود یک سوم از کل زمان روزانه ی خود را پشت میز می گذرانند و به کار مشغول هستند. بهتر است که به استاندارد بودن و همه ی جزئیات میز توجه شود تا کارمندان در بازه ی زمانی کار خود با مشکلات سلامتی رو به رو نشوند.

بهتر است به ارتفاع میز و نیاز خود دقت کنید تا میز دقیقاً متناسب با نیاز خریداری شود. علاوه بر این باید به ابعاد اتاق هم توجه شود تا کارمندان یا ارباب رجوعان برای رفت و آمد دچار مشکل نشوند.

میز کارمندی ارزان

 

کلام پایانی

خصوصیات و نقش میز کارمندی ارزان را در این مقاله با شما به اشتراک گذاشتیم. اما ارزان بودن نباید به قیمت آسیب رساندن به سلامتی افراد تمام شود. در حین این که به قیمت میز توجه می کنید باید ارگونومیک و اصولی بودن میز را هم مد نظر قرار دهید. بنابراین برای انتخاب میز اداری مناسب، تمامی جنبه ها را در نظر بگیرید. امیدواریم که این مطالب برای شما در زمینه ی خرید میز مفید واقع شده باشد تا شما در هنگام تصمیم گیری برای خرید دچار سردرگمی نشوید.

محصولات مرتبط 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *