میز کامپیوتر مدرن و شیک

مقدمه

صنعت مبلمان چیزی است که همیشه در حال رشد و تغییر است. زیرا مردم همیشه به دنبال وسایلی هستند که زندگی آن ها را آسان‌تر کند و با فناوری در حال تغییر و وسایلی سازگار باشد که ما در محل کار یا خانه‌هایمان قرار می‌دهیم. یکی از این وسایل که به دلیل تغییر نیازهای تکنولوژی به وجود آمد، میز کامپیوتر است.

همان طور که افراد بیشتری شروع به داشتن یک رایانه شخصی در خانه خود کردند، برای طراحان مبلمان آشکار شد که برای قرار دادن رایانه های رومیزی باید تغییراتی در میز معمولی ایجاد کنند. رایانه ها دارای قطعات، لوازم جانبی و سیم‌ های زیادی هستند که باید به گونه‌ای کار کرد که از نظر زیبایی شناختی و همچنین ایمن باشد.

علاوه بر این، یک کارمند اداری به همان اندازه که در تختش وقت می گذراند پشت میزش می گذرد. هنوز جای تردید است که آیا او یا خریدار شرکتی به اندازه تختخواب خود به خرید میز کار فکر می کردند. شاید تنها ملاحظات این بود که میز باید یک رایانه را در خود جای دهد، در یک فضای خاص قرار بگیرد و هزینه ی کمی داشته باشد. خرید از این طریق فقط یک شروع است، زیرا میز کامپیوتر به یکی از پیچیده ترین مبلمان اداری تبدیل شده است. متغیرهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد.

میز کامپیوتر مدرن و شیک

 

میز کامپیوتر

یکی از نوآوری هایی که میز کامپیوتر را از هر میز دیگری متمایز می کند، فضای ذخیره سازی کِیس کامپیوتر است. اکثر میزهای کامپیوتر دارای یک قفسه یا یک کابینت هستند که قرار است کِیس کامپیوتر خود را در آن قرار دهید. چندین مزیت برای این وجود دارد.

مهم ترین مزیت این است که شما مجبور نیستید فضایی را در زانوی خود برای کِیس کامپیوتر ایجاد کنید و لازم نیست کِیس کامپیوتر در بالای میز یا بیرون از میز باشد که دیگران بتوانند آن را ببینند. علاوه بر این، کابینت یا قفسه برجسته به جریان هوا در همه طرف‌های کِیس کامپیوتر شمااجازه می‌دهد تا خنک بماند و کارآمدتر کار کند.

یکی دیگر از نوآوری های میز کامپیوتر، سینی صفحه کلید بیرون کش است. صفحه‌کلیدها و موس ها در بالای میز می‌توانند ناخوشایند باشند، بنابراین معمولاً سینی وجود دارد که برای این لوازم جانبی به داخل و خارج می‌چرخد. این سینی نه تنها اشیا را در صورت عدم استفاده از دید دور نگه می دارد، بلکه ارگونومی ایستگاه کامپیوتر خانگی شما را نیز بهبود می بخشد.

 

ویژگی های میز کامپیوتر مدرن و شیک

ویژگی های مورد علاقه من که یک میز کامپیوتر را واقعاً عالی می کند، سوراخ های روی دسکتاپ یا پشت میز است که به شما امکان می دهد کابل ها را مستقیماً از مانیتور، صفحه کلید یا ماوس خود به واحد کِیس کامپیوتر وصل کنید، بدون این که مجبور باشید آن ها را روی دسکتاپ یا در طول آن قرار دهید.

این گونه خطرات زمین خوردن و آشفتگی ناخوشایند کابل های درهم را از بین می برید. اگر سوراخی در دسکتاپ خود دارید که مستقیماً به کابینت کِیس می رود، دیگر هرگز با سیم ها مشکل نخواهید داشت. اگر میز شما دارای یک کلبه است، پس می‌تواند یک سوراخ در پشت کلبه و یک سوراخ در پشت کابینت کِیس وجود داشته باشد تا سیم‌ها فقط برای فاصله کوتاهی که قابل کنترل باشد، بیرون باشند. البته مثال دوم میزی است که به جای وسط اتاق، کنار دیوار قرار می گیرد.

 

محصولات مرتبط 

 

میز کامپیوتر + کردنزا

با میز و کلبه زیبای کردنزا، دفتر کار خانگی بی نقصی ایجاد کنید که به همان سختی شما کار می کند. با قابلیت‌های ذخیره‌سازی عالی و ویژگی‌های کاربردی، این میز و کلبه credenza کار شما را آسان‌تر می‌کند. از یک طرف فضای کافی برای نگهداری خودکار، مداد، کاغذ، گیره کاغذ، منگنه و سایر لوازم اداری فراهم می کند. از طرف دیگر می توانید وسایل الکترونیکی را به راحتی قرار دهید. در کشوی بایگانی، اسناد شخصی مهم را مرتب و منظم نگه دارید.

کشوی میانی یک کشوی باز کردن صفحه‌کلید است که صفحه‌کلید شما را در زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید، ایمن نگه می‌دارد و فضای زیادی از میز را خالی می‌کند. طرف دیگر دارای فضای ذخیره سازی مناسب و یک منبع تغذیه داخلی برای یک کِیس کامپیوتر، چاپگر و فکس در پشت کشوها است. قفسه باز با نورپردازی فضای نمایشی عالی برای کتاب ها، آثار هنری، کلکسیون ها و سایر اقلام شخصی ارائه می دهد. کشوی بالایی نیز فضای ذخیره سازی بیشتری را ارائه می دهد. با فضای ذخیره سازی بسیار کاربردی، این میز و کلبه credenza مطمئناً دفتر خانه شما را مرتب و منظم نگه می دارد.

این مجموعه زیبا بسیار کاربردی است و فرصت های ذخیره سازی عالی را به خانه شما می افزاید. روشنایی داخلی، مراکز برق با عملکرد AC و USB، و مدیریت سیم به شما کمک می‌کند مرتب و منظم بمانید و راه‌اندازی وسایل الکترونیکی و رایانه‌ها را آسان می‌کند. بنابراین چه به یک میز چند کاره برای دفتر کار خود نیاز داشته باشید، چه مکانی برای تمامی لوازم الکترونیکی راه حلی کاربردی و شیک برای نیازهای شما وجود دارد. جزئیات زرق و برق دار و طراحی متفکرانه در کنار هم قرار می گیرند تا بهترین های هر دو دنیا را به شما ارائه دهند تا بتوانید فضای گرم و دلپذیری را در فضای خود ایجاد کنید که شما شایسته آن هستید.

 

گروه دپوکالا

دپوکالا یک فروشگاه اینترنتی است که وسایل و لوازم متعددی را ارائه می دهد. محصولات دپوکالا حسی جذاب و آشنا به دفتر و خانه شما می بخشد. این مجموعه با ارائه قطعاتی برای دفتر اداری، دفتر خانگی، اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی، اتاق غذاخوری و اتاق خواب شما، ظاهری منسجم ایجاد می کند که بدون زحمت از یک اتاق به اتاق دیگر جریان می یابد. می توانید برای اطلاع از آخرین موجودی محصولات با ما تماس بگیرید.

چه دفتر شما به یک میز مدیریت بزرگ برای جلسات و مصاحبه‌ها نیاز داشته باشد، یا فقط به یک فضای کاری مدرن برای یک کامپیوتر لپ تاپ و چند کشو نیاز داشته باشید، در مکان مناسبی هستید!

 

محصولات مرتبط

تومان۶,۵۴۰,۰۰۰تومان۶,۷۳۶,۲۰۰
تومان۴,۷۴۰,۰۰۰تومان۶,۱۶۲,۰۰۰
تومان۸,۲۸۰,۰۰۰تومان۱۰,۷۶۰,۰۰۰
تومان۱۰,۰۸۰,۰۰۰تومان۱۳,۱۰۴,۰۰۰
تومان۲,۸۸۰,۰۰۰تومان۹,۶۰۰,۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *