میز اداری مدرن

میز اداری مدرن یکی از مهم ترین مبلمان اداری است که در یک محیط کاری مورد استفاده قرار می گیرد. میز اداری از نظر کاربرد و از نظر جنس به انواع مختلفی دسته بندی می شود. بهتر است هر شرکت و محیط کار متناسب با فعالیت کاری، میز مورد نظر را انتخاب کند. در این مقاله به بررسی این نوع میز می پردازیم.

میز اداری مدرن

 

میز اداری چیست؟

میزهای اداری برای مدت زمان طولانی ای مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو بهتر است در هنگام خرید به جنس آن توجه کافی شود تا از جنس مرغوبی تهیه شده باشد. از آن جایی که اغلب میز اداری جا به جا می شود، جنس آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است تا در زمان حمل و نقل دچار مشکل نشود. بهتر است که رنگ میز اداری هم متناسب با دکوراسیون فضا انتخاب شود تا در بین میز و سایر اجزای اتاق هارمونی وجود داشته باشد.

در انتخاب و خرید میز اداری همچنین باید به سایز آن دقت کرد تا با توجه به نیاز و فضایی خریداری شود که در آن قرار می گیرد. در صورتی که فضای کوچکی در اداره در اختیار دارید بهتر است که میزی تهیه کنید که دارای کشو باشد تا برای نگه داری اسناد فضای کافی در اختیار داشته باشیم. بهتر است که هر کدام از پرسنل میز مخصوص خود را داشته باشد تا نسبت به آن احساس مسئولیت بیشتری کند. علاوه بر این زمانی که هر کدام از کارمندان میز اداری خود را دارا باشند، راندمان کار آن ها هم افزایش می یابد.

میز اداری مدرن

 

چه نکاتی باید برای خرید میز اداری مدرن رعایت شود؟

این نوع میز در دکوراسیون اداری باید از جنس مرغوب و با کیفیت برخوردار باشد. به منظور جلوگیری از مشکلات سلامتی و درد هایی در ناحیه ی کمر، اهمیت ارتفاع میز اداری بالا می رود. باید سطح میز به گونه ای باشد که آرنج در زمان نشستن صاف باشد. از این رو سفارشی سازی محصول می تواند اهمیت یابد.

در زمانی که شما مشتری یا مهمان در فضای اداری دارید، قسمت جلوی میز اداری مدرن را در دید مستقیم مشتری یا مهمان خود بگذارید و اجازه ندهید که به پشت میز دید داشته باشند. بهتر است که میز اداری مدرن را با توجه به کاری که انجام می دهید انتخاب کنید. در صورتی که نیازمند فضای کاری گسترده تری هستید میز بزرگی را انتخاب کنید.

میز اداری مدرن

 

مشخصات میز اداری مدرن

بر اساس موقعیت شغلی، افراد در اداره می توانند میز اداری تفاوتی داشته باشند. هر چند که طراحی و سبک میزها متفاوت است اما میز اداری مدرن در اغلب مواقع یکسان است. در ادامه به برخی از ویژگی ها و مشخصات میز اداری مدرن می پردازیم.

ارتفاع مناسب

بنا به شرایط محیطی متفاوت، میزها بر اساس نوع کاربری خود باید دارای ارتفاع مناسبی باشند. تولید کنندگان باید از تجهیزاتی استفاده کنند که بتوانند به خوبی نیاز مصرف کنندگان را در طول روز رفع نمایند. برای مثال می توان به ارتفاع مناسب میز با شرایط فیزیکی هر کاربر اشاره کرد که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

از آن جایی که هیچ دو شخصی در دنیا شرایط فیزیکی عیناً مشابهی ندارند، سفارشی سازی میز اداری مدرن باعث می شود تا مصرف کنندگان با وجود ساعت های کاری طولانی و استفاده از میز ادرای مدرن بدون هیچ آسیبی نهایت استفاده را ببرند.

میز اداری مدرن

ابعاد مناسب

این موضوع بستگی به افرادی دارد که از میز استفاده می کنند. اگر میز اداری مدرن برای یک نفر طراحی می شود، دارای ابعاد مشخصی است. در غیر این صورت، برای میز های کنفرانس و مدیریتی ابعاد آن تغییر می کند. عموماً در میز هایی مانند میز کنفرانس برای هر شخص یک ابعاد خاص در نظر گرفته می شود که لازم است تا در زمان طراحی به آن دقت شود.

میز اداری مدرن

متریال مقاوم

می توان گفت که میز اداری مدرن از متریال بسیار مقاومی ایجاد می شود. پایه های این میز ها فلزی است و از پروفیل های آهنی با رنگ های کوره ای به وجود می آیند. این موضوع هم استحکام و هم زیبایی به میز اداری مدرن می بخشد.

علاوه بر این، ویژگی دیگر را می توان استفاده کردن از رنگ های زیبا و شاد دانست که می تواند روی روحیه ی مصرف کنندگان تأثیر مثبت بگذارد. دقت کنید که طراحی و رنگی که روی این میزها مصرف می شود باید با دکوراسیون شرکت متناسب باشد تا زیبایی دو چندانی را به فضا منتقل کند. ویژگی دیگر میز اداری مدرن هم نحوه ی طراحی این میزها است که عموماً در طراحی آن ها هم به سبک دکور و هم به کارایی آن ها توجه می شود.

میز اداری مدرن

کارایی میز اداری مدرن

طراحی اکثر میزهای اداری باید طوری باشد که در موارد متنوعی مورد استفاده قرار بگیرند. به همین دلیل، طراحان این تجهیزات از اتصالات و پایه های فلزی با امکان تنظیم و تغییر ارتفاع استفاده می کنند. علاوه بر این، استفاده کردن از میز اداری مدرن برای کار گروهی در اداره های مختلف باعث می شود تا هزینه ها کاهش پیدا کند.

همچنین فضای مورد نیاز برای نصب این تجهیزات کاهش پیدا کرده است و این باعث تعامل هر چه بیشتر بین کارمندان می شود. بنابراین می توان به در نظر گرفتن فضاهایی به منظور نگه داری از مدارک به عنوان ویژگی دیگری از مشخصات میز اداری مدرن نام برد. عموماً در این میز ها چند کشو تعبیه می شود که باعث جلوگیری از آشفتگی و شلختگی فایل ها در زمان کار می شود. این کشوها علاوه بر جنبه ی نظم، جنبه ی زیبایی هم دارند. استفاده کردن از انواع قفل ها با تکنولوژی های پیشرفته هم باعث می شود تا از هر گونه خطر امنیتی جلوگیری شود که ممکن است وجود داشته باشد.

در هنگام خرید میز اداری مدرن به کیفیت محصول دقت کنید. از طرفی در صورتی که میز اداری را سفارشی سازی کنید در این صورت می توانید متناسب با نیاز خود آن را تهیه نمایید و راندمان کاری خود را بالا ببرید. تیم ما این جاست تا بهترین خدمات و مشاوره ها را به شما عزیزان ارائه دهد.

میز اداری مدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *