میز کنفرانس اداری

میز کنفرانس اداری یک عنصر کلیدی در ادارات و شرکت ها محسوب می شود. از میز کنفرانس برای مذاکره و گفتگو استفاده می شود. در صورتی که رئیس یک کمپانی باشید لازم است این موضوع را در نظر بگیرید که جلسات باید در فضایی مناسب برگزار شوند. این میز کمک می کند تا جلسات خود را بدون بی نظمی و با بهره وری بالا به انجام برسانید. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره ی میز کنفرانس کسب کنید، حتماً با ما همراه باشید.

میز کنفرانس اداری

 

اهمیت میز کنفرانس اداری

به عنوان یک میز اداری که همواره در جلسات استفاده می شوند می توان به میز کنفرانس اشاره کرد. این میز از اهمیت بسیار بالایی در شرکت ها و ادارات برخوردار است. میز کنفرانس انواع مختلفی دارد. نوع میز انتخابی توسط شما می تواند تا حد زیادی بر نحوه ی میزبانی شما مؤثر باشد. به گونه ای که طراحی و ساخت آن ها هم تأثیر به سزایی در دکوراسیون و زیبایی هر چه بیشتر فضا دارد.

میز کنفرانس اداری

 

جنس میز کنفرانس اداری

در انتخاب میز کنفرانس برای محل کار خود حتماً باید به جنس آن دقت کنید. علاوه بر این در هنگام سفارش این نوع میز باید دکوراسیون فضای خود را هم در نظر بگیرید و سفارش خود را بر اساس آن تنظیم کنید. به عنوان مثال می توان گفت که اگر دکوراسیون محیط کاری شما بیشتر از شیشه و ام دی اف است. شما هم می توانید میز کنفراسی را سفارش دهید که به صورت تلفیقی از این ۲ جنس ساخته شود.

چنین میزهایی هم ظاهر شیکی دارند و هم می توان گفت که تنوع ساخت و دیزاین بیشتری دارند. یکی دیگر از جنس هایی که می توانید در هنگام سفارش آن را در نظر بگیرید جنس ملامینه می باشد. اما دقت کنید که جنس ملامینه بیشتر برای میزهای ساده تر و کارمندی استفاده می شوند چرا که دوام کم تری نسبت به ام دی اف دارند.

میز کنفرانس اداری

 

مدل میز کنفرانس اداری

در کمپانی برای برگزاری جلسات بیرون و درون سازمانی به فضایی مجزا به عنوان اتاق کنفرانس نیاز دارید. بی شک به عنوان اولین نیاز این اتاق می توان میز کنفرانس را نام برد. به خاطر اهمیت بسیار بالای جلسات در یک شرکت و اداره باید در دکوراسیون داخلی آن حتماً یک قسمت به اتاق کنفرانس اختصاص داده شود.

میز های کنفرانس بر این اساس طراحی می شوند که همه ی افراد بتوانند رو به روی هم بنشینند و هر شخص در جلسه بتواند بر سایر افراد اشراف کامل داشته باشد. ابعاد میز کنفرانس متفاوت است و قابلیت تغییر سایز و اندازه بندی را دارد که می توان بنا بر تعداد افراد حاضر در جلسه آن را بزرگ یا کوچک کرد.

میز کنفرانس اداری

 

اندازه میز کنفرانس اداری

بهتر است در هر کاری، انجام آن را به فرد متخصص آن حیطه بسپارید. به منظور ساخت میز کنفرانس بهتر است به افراد متخصص مراجعه کنید تا استانداردهای لازم را در طراحی و ساخت میز کنفرانس لحاظ کنند. در صورتی که افراد غیر حرفه ای اقدام به ساخت میز های محیط کاری کنند، قطعاً مشکلاتی ایجاد می شود و از این رو آن محیط ظاهر شیک خود را از دست می دهد.

ارتفاع میز کنفرانس باید به اندازه ی یک فرد با قدی معمولی باشد. علاوه بر این باید اندازه ی آن به گونه ای باشد که بتوان چند صندلی را در آن جا داد و پایه های استاندارد داشته باشد. اغلب در برخی شرکت ها، میز های کنفرانس غیر استاندارد باعث می شوند تا کارمندان احساس خوشایندی نداشته باشند. پس بهتر است نسبت به کیفیت میز مطمئن باشید که قصد دارید آن را خریداری کنید.

میز کنفرانس اداری

 

مزایای استفاده از میز کنفرانس اداری

مدیر ها به عنوان مهم ترین کار خود، محیط را سازماندهی می کنند. در صورتی که میز کنفرانس نداشته باشند، نمی توانند جلسات بلند چند ساعته را برگزار کنند. پس اگر شما افرادی هستید که جلسات خود را بدون میز برگزار می کنید بدانید که افراد از این وضعیت خسته می شوند و کم کم رغبت خود را به شرکت در جلسات از دست می دهند.

پس بهتر است به منظور داشتن فضای کاری سازمان یافته، از میز کنفرانس استفاده کنید تا کارمندان شما هم سال ها در شرکت شما با آرامش به کار خود بپردازند. پس اگر تا به امروز به اهمیت این موضوع فکر نکرده بودید همین امروز دست به کار شوید و یکی از کارآمد ترین مدل ها را سفارش دهید.

میز کنفرانس اداری

 

میز کنفرانس اداری مدرن

همان طور که در بخش های بالا هم اشاره کردیم، میز کنفرانس اداری یکی از بخش های مهم یک شرکت به حساب می آید. به فضایی که این میز در آن گذاشته می شود اتاق کنفرانس می گویند و به منظور برگزاری جلسات استفاده می شود. در این جا اهمیت وجود میز کنفرانس مشخص می شود چرا که افراد به منظور برگزاری جلسات بسیار مهم، دیدار با مشتریان و یا برگزاری دوره های آموزشی به این میز نیاز دارند.

کسانی که به کار خود اهمیت می دهند، از اهمیت میز کنفرانس مدرن آگاهی دارند و برای انتخاب آن نهایت دقت را به خرج می دهند. این گونه می توانند بهترین و مناسب ترین نمونه را برای اتاق کنفرانس انتخاب کنند. میز کنفرانس اداری مدرن ظاهری بسیاری شیک تر و البته کیفیتی بسیار بالاتر نسبت به مدل های معمولی دارد.

علاوه بر این، میز کنفرانس مدرن مدلی متفاوت تر هم دارد و گاهی در مدل های سه بعدی هم عرضه می شود. از اجناسی مانند ام دی اف، چرم، شیشه، آلومینیوم و یا ترکیبی از این مواد برای ساخت این نوع میز استفاده می شود. میزهای کوچک عموماً برای شرکت های کوچک که مدت زیادی از تأسیس آن ها نمی گذرد، و برای شرکت های بزرگ میزهای بزرگ مناسب هستند. با این حال برای انتخاب میز کنفرانس مدرن بهتر است با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

میز کنفرانس اداری

محصولات مرتبط 

لوازم حمام و سرویس بهداشتی

میز متحرک کد st12

تومان۴,۸۰۰,۰۰۰
تومان۸,۶۴۰,۰۰۰تومان۱۱,۲۳۲,۰۰۰

مبلمان اداری

میز کنفرانسی RK314

تومان۹,۲۰۴,۰۰۰

مبلمان اداری

میز کنفرانس RK117

تومان۱۲,۹۴۸,۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *