میز اداری مناسب برای استارتاپ ها

میز اداری مناسب برای استارتاپ ها را در این مقاله بررسی می کنیم. هر استارتاپی به فضا و میز اداری مخصوص خود نیاز دارد. در صورتی که شما یک استارتاپ راه اندازی کرده اید، لازم است بدانید که لازمه ی کار شما، یک فضای کاری مناسب و مجهز می باشد. شما باید بتوانید فضایی را در اختیار داشته باشید تا با تیم خود ارتباط برقرار کنید و جلساتی را ترتیب دهید.

شما یک زمان طولانی را پشت میز اداری خود سپری می کنید. پس انتخاب یک میز اداری و مکانی مناسب برای آن، می تواند به دکوراسیون ایده آل کمک کند. شما به هیچ وجه نمی توانید اهمیت میز اداری مناسب برای استارتاپ خود را نادیده بگیرید. سعی داریم تا عواملی را بیان کنیم که برای چیدمان و طراحی فضای کاری خود نیاز دارید. این مطالب به شما کمک می کند تا فضای خود را به گونه ای طراحی کنید که برای شما و تیم تان مفید باشد.

میز اداری مناسب برای استارتاپ ها

 

فضای کاری استارتاپ ها

احتمالاً می دانید که یک دفتر کار مناسب یک نقطه ی عطف بزرگ محسوب می شود و نشان دهنده این است که شرکت شما به یک تجارت واقعی تبدیل می شود. این که شما چگونه اقدام به راه اندازی آن دفتر می کنید هم از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که دکوراسیون آن، فرهنگی از شرکت را ارائه می دهد. دقت کنید که داشتن میز اداری مناسب می تواند تأثیر بسیاری روی پرستیژ شرکت داشته باشند.

فضای شرکت برای استارتاپ هایی مناسب می باشد که قصد دارند ارتباطات مناسبی ایجاد کنند و کار خود را گسترش دهند. هر فضای کاری به مبلمان اداری و دکوراسیون مخصوص به خود نیاز دارد. از این رو اگر قصد دارید فضای مناسبی داشته باشید بهتر است که موارد مهم را برای خود و مراجعه کنندگان مشخص کنید و به آن ها بپردازید.

میز اداری مناسب برای استارتاپ ها

 

به چه تعداد میز اداری مناسب برای استارتاپ ها نیاز داریم؟

در صورتی که میز کار مناسب با دفتر و کار خود داشته باشید، می تواند تأثیر بسیاری در راحتی روز کاری شما داشته باشد. این در حالی است که میز نامتناسب می تواند باعث خراب شدن روز شما در دفتر کارتان شود. پس بهتر است در زمان انتخاب میز اداری مناسب برای استارتاپ خود، به فکر انتخاب بهترین میز کار باشید که بتواند نیاز های شما را پاسخ گوید.

بهتر است از همان ابتدا به فکر یک دفتر کار مناسب باشید. چرا که یک استارتاپ در گذر زمان می تواند نیاز های متفاوتی داشته باشد. پس اهمیت دارد که نسبت به طراحی فضای اداری خود انعطاف پذیر باشید. به عنوان مثال یک تیم حرفه ای برای طراحی دفتر خود کمک می گیرید و فکر  می کنید که در صورت گسترش کسب و کار و نیاز به نیروهای جدید، آیا دفتر می تواند میز اداری مناسب و جدید را در خود جای دهد؟ از آن جایی که تیم یک استارتاپ دائماً در حال تغییر است باید میز اداری مناسب برای استارتاپ تهیه کنید که بتوانید در زمان گسترش شرکت هم از آن استفاده کنید. از طرفی فضای شرکت هم باید متناسب با این نیازها باشد.

میز اداری مناسب برای استارتاپ ها

 

میز اداری متناسب برای استارتاپ ها

همان طور که در بخش های قبل هم اشاره کردیم تجهیزات استفاده شده در استارتاپ ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. دلیل تفاوت میز اداری مناسب برای استارتاپ ها با سایر میز های اداری به خاطر ماهیت این کسب و کارها است. از آن جایی که استارتاپ ها اغلب شرکت های نوپایی هستند و سعی دارند ایده ی جدیدی را گسترش دهند، باید میز اداری مخصوص خود را داشته باشند.

برخی از ویژگی هایی که استارتاپ ها را خاص می کند این است که این شرکت ها برخلاف شرکت های جا افتاده و باتجربه، سرمایه ی بسیار زیادی در دسترس ندارند. در نتیجه باید در خرید تجهیزاتی مانند میز اداری به بودجه توجه بسیاری کنند. از طرفی استارتاپ ها عموماً در زمان شروع کار تعداد نفرات کمی را شامل می شوند.

در این شرایط به دنبال لوازمی هستند که در فضای محدود بتوانند استفاده بیشتری را از آن ها ببرند و بتوانند آن ها را به راحتی جا به جا کنند. در نهایت هم باید دقت کنند که در انتخاب میز اداری مناسب برای استارتاپ خود، به سبک کار خود توجه کنند. از آن جایی که بخش عمده ی استارتاپ ها به فعالیت هایی مربوط می شود که با لپ تاپ و تکنولوژی در ارتباط است و یا با سایر افراد در تعامل هستند به انواع خاصی از میز و مبلمان مانند میز های کار گروهی، میز استارتاپی و غیره نیاز دارند.

میز اداری مناسب برای استارتاپ ها

 

نکات مهم در خرید میز اداری مناسب

زمانی که برای شروع کار استارتاپی برنامه ریزی می کنید، باید به نکات بسیاری دقت کنید. قبل از خرید میز اداری مناسب برای استارتاپ، طراحی و ایده ای درباره ی آن داشته باشید و درباره ی نحوه ی قرار گیری آن در محل کارتان فکر کنید. چرا که این موضوع باعث می شود تا میز مناسبی را انتخاب کنید.

شما برای دفتر کار استارتاپی خود به بیش از یک میز نیاز خواهید داشت. میز های استارتاپی در طرح ها و مدل های مختلفی وجود دارند. شما باید با توجه به کسب و کارتان، مدلی را انتخاب کنید که به نیازهایتان پاسخ دهد. برای این منظور باید موارد زیر را در نظر بگیرید.

میز اداری مناسب برای استارتاپ ها

 

ابعاد میز

از تجهیزاتی که به طور منظم استفاده می کنید، لیستی تهیه کنید و ابعاد هر مورد را یادداشت کنید تا بهتر بتوانید فضایی را بشناسید که برای میز اداری مناسب، وجود دارد. از طرفی بهتر است که ابتدا اقدام به خرید صندلی های اداری کنید. در هنگام خرید صندلی به قد افرادی دقت کنید که قرار است از آن ها استفاده کنند. صندلی هایی که قابلیت تنظیم ارتفاع دارند را خریداری کنید که بتوان آن ها را متناسب با میز ها تنظیم کرد. پس از آن با دقت به عرض صندلی های خریداری شده، طول میز را در نظر بگیرید.

میز اداری مناسب برای استارتاپ ها

 

تعیین جنس و متریال

میز استارتاپی هم مانند سایر میز ها از چوب ساخته می شود. هر چند که انواع میز های فلزی هم موجود می باشند و از استحکام بیشتری برخوردار هستند. اما در واقع استحکام برای میز های استارتاپی چندان موضوع مهمی نیستند. چرا که این میز ها نیاز به حمل اجسام سنگین وزن ندارند. از طرفی پایه ی همه ی میز های استارتاپی اعم از چوبی و غیر چوبی از فلز ساخته می شوند که سبب استحکام هر چه بیشتر میز ها می شوند.

میز اداری مناسب برای استارتاپ ها

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *