میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری یک گزینه انتخابی از میان میز اداری برای ادارات، شرکت ها و همچنین منازل است. اگر به گذشته نگاهی بیاندازیم متوجه خواهیم شد که استفاده از میز های چوبی همیشه رواج داشته است. اما امروزه علاقه ی افراد بیشتر به سمت میز شیشه ای سوق پیدا کرده است. تولید کنندگان به تولید کردن میز های شیشه ای روی آورده اند که بتوان آن ها را در جایگاه  های مختلفی استفاده کرد.

پس شما می توانید متناسب با دکوراسیون خود، میز شیشه ای را انتخاب کنید. استفاده از این نوع میز می تواند مزیت های بسیاری داشته باشد. به عنوان مثال شما می توانید میز شیشه ای اداری را به صورت تاشو استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی هر چه بیشتر میز شیشه ای اداری بپردازیم.

میز شیشه ای اداری

 

میز شیشه ای

میز شیشه ای ممکن است کاملاً از جنس شیشه باشد و یا ترکیبی از شیشه به همراه فلز یا چوب باشد. این میزها می توانند در ترکیب با مواد دیگر تولید شوند و کاربردهای بسیاری دارد. امروزه میزهای شیشه ای در ادارات و حتی منازل مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع میز ها به قدری بین افراد محبوب شده اند که می توانند به راحتی جایگزین میزهای فلزی و چوبی شوند. میزهای شیشه ای در انواع و مدل های مختلف در بازار وجود دارند و شما می توانید آنها را با توجه به نیاز خود تهیه کنید.

میز شیشه ای اداری

 

ویژگی های میز شیشه ای اداری

احتمالاً از اسم این نوع میز ها می توانید حدس بزنید که این نوع میزهای شیشه ای در ادارات کاربرد دارند. میز شیشه ای اداری در طول روز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پس باید استحکام و دوام بالایی داشته باشد. عموماً برای ساخت میز شیشه ای اداری از شیشه های سکوریت تیره استفاده می شود.

میز شیشه ای همان طور که در بخش قبل هم اشاره کردیم ممکن است تماماً از شیشه ساخته شود و یا با چوب و فلز ترکیب شود که این مسئله تماماً به سلیقه و بودجه ی شخص بستگی دارد. قیمت میز شیشه اداری هم می تواند بنا به متریال و نوع پایه ی استفاده شده در میز متفاوت باشد. پایه ی میز شیشه ای اداری ممکن است چوبی یا فلزی باشد. میز شیشه ای اداری دارای انواع مختلفی می باشد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

میز شیشه ای اداری

 

انواع میز شیشه ای اداری

مدل میز شیشه ای اداری شامل انواع میز کنفرانس شیشه ای، میز مدیریت شیشه ای و میز رایانه ی شیشه ای می شود که در ادامه به معرفی هر کدام از آن ها می پردازیم.

میز شیشه ای اداری

 

میز کنفرانس شیشه ای

معمولاً میز کنفرانس شیشه ای دارای ابعاد بزرگ و طراحی ساده است. میز کنفرانس شیشه ای در کم ترین حالت خود باید توانایی پوشش دهی حداقل 4 صندلی را داشته باشد. حالت حداکثری برای این میز ها وجود ندارد ولی در حالت های بزرگ عموماً 18 نفره می باشند. در اغلب موارد پایه ای که برای میز کنفرانس شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد پایه ی فلزی است.

میز شیشه ای اداری برای کنفرانس ممکن است دارای فریمی باشد که دور تا دور میز را پوشش دهد. شما می توانید به سادگی رنگ این فریم را با دکوراسیون فضای کاری خود سِت کنید. میز کنفرانس به منظور برگزاری جلسات است اما میز شیشه ای ادارات برای استفاده در فضای اداره ممکن است دارای کشوی فلزی یا چوبی باشد. از آن جایی که ساخت کشوی فلزی با دشواری هایی همراه است چندان پیشنهاد نمی شود.

میز شیشه ای اداری

 

میز مدیریت شیشه ای

یکی دیگر از انواع میز شیشه ای اداری میز مدیریتی می باشد. احتمالاً شما در اغلب میز های مدیریت شیشه ی رو میزی دیده اید. اما در این جا منظور از میز مدیریت شیشه ای، میزی است که تماماً از شیشه ساخته شده است و یا میزی شیشه ای که پایه ی فلزی یا چوبی دارد.  

میز شیشه ای مدیریت بر اساس نیاز اشخاص طراحی و ساخته می شود. بر اساس نور پردازی محل قرار گیری آن از شیشه های تیره یا شفاف استفاده می شود. اگر دفتر کار کوچک باشد و نورپردازی کافی هم در آن فضا وجود نداشته باشد از رنگ شفاف استفاده می شود. عموماً بیشتر طراحان به منظور بزرگ تر نشان دادن فضا از شیشه های شفاف استفاده می کنند و یک ترند شناخته می شود. در شرایط دیگر، اگر فضا و نور کافی در دفتر کار مدیریت وجود داشته باشد، می توان از شیشه های سکوریت تیره تر و رنگی استفاده کرد که باعث می شوند جذاب تر به نظر بیایند. می توان شیشه ی میز را با توجه به دکوراسیون انتخاب کرد.

میز شیشه ای اداری

 

میز شیشه ای کامپیوتر

می توان به عنوان یکی از پر کاربردترین میز شیشه ای اداری، میز شیشه ای کامپیوتر را نام برد. این میز شیشه ای علاوه بر ادارات در منازل هم مورد استفاده قرار می گیرد. میز کامپیوتر ممکن است به صورت قوسی یا تخت طراحی شود. لازم است بدانید که میز شیشه ای کامپیوتر قوسی نسبت به تخت دوام و قیمت بالاتری دارد. عموماً میز شیشه ای کامپیوتر در مقایسه با دیگر میز هایی که از جنس شیشه ساخته می شود، دارای عمق بیشتری است. دلیل این موضوع قرار دادن مانیتور های دارای سایز متفاوت بر روی این میزها می باشد.

همچنین در میز شیشه ای کامپیوتر باید به فکر تعبیه ی فضایی برای قرار دادن کیس هم باشیم. هر چند که این روز ها با پیشرفت روز افزون تکنولوژی اغلب افراد از لپ تاپ استفاده می کنند و در واقع فضایی که برای کیس در نظر گرفته شده بی استفاده است. از همین رو برخی از ادارات به منظور از بین بردن این مشکل از یک بخش متحرک برای کیس استفاده می کنند تا در صورتی که افراد به آن نیاز داشته باشند، آن را خریداری کنند.

علاوه بر این، برای میز های شیشه ای کامپیوتر یک قسمت به حالت ریلی ایجاد می شود تا کیبورد در آن قرار بگیرد. بعد از این که خرید میز شیشه ای اداری بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار شد، شرکت ها و تولید کننده ها هم سعی کردند میز های متنوع و با کیفیتی را تولید کنند تا هر کس بتواند متناسب با سلیقه و نیاز خود یک مدل را تهیه کرده و از آن لذت ببرد.

میز شیشه ای اداری

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *