صندلی آرایشگاه 

مقدمه

امروزه گزینه‌ها و قیمت‌های بسیار زیادی در بازار صندلی‌ اداری وجود دارد. از این رو پیدا کردن و سرمایه‌گذاری روی بهترین صندلی(های) آرایشگاه می‌تواند طاقت‌فرسا و مبهم باشد. اما کارشناسان تجهیزات سالن آرایشگاهی راهنمای زیر را برای صاحبان سالن ها تهیه کرده اند که به دنبال تهیه صندلی های جدید برای سالن خود هستند.

چه به دنبال یک صندلی شیک کاملاً جدید برای پر کردن فضای جدید هستید یا فقط به دنبال ارتقاء چیدمان فعلی خود هستید، قبل از نهایی کردن سرمایه گذاری مبلمان جدید خود، این 8 نکته حیاتی را در نظر بگیرید.

صندلی آرایشگاه

 

 

راحتی مشتری بر روی صندلی آرایشگاه 

این موضوع ممکن است به نظر یک نکته بدیهی باشد که باید در نظر گرفته شود. اما باید یکی از اولین عواملی باشد که قبل از سرمایه گذاری به آن فکر کنید. فراهم کردن یک تجربه راحت و رضایت بخش برای مشتریان، بدون شک یکی از مهم ترین عواملی است که باید در هنگام پیدا کردن بهترین و راحت ترین صندلی های سالن آرایشگاه خود در نظر بگیرید. مشتریان با توجه به خدمات ممکن است که مجبور باشند ساعت‌ها بنشینند.

راه حل وجود یک صندلی سالن راحت با تکیه‌گاه کامل کمر، بالشتک‌های فوم با چگالی بالا و عرض راحت است که بتواند برای همه اندازه‌های مشتری مناسب باشد. هنگام ارزیابی راحتی مشتری، توجه به شکل و ساختار صندلی نیز مهم است. آیا بازوهای فلزی یا بازوهای بالشتکی دارد؟ آیا صندلی از طرفین باز می شود یا بسته است؟ پاسخ به این سؤالات متفاوت است زیرا هر سالنی مشتری های متفاوتی دارد. از خود بپرسید، راحتی برای مشتریان من چه معنایی دارد؟ یک تجربه راحت برای مشتریان شما باعث می شود آن ها احساس قدردانی کنند و احتمال بازگشت آن ها را افزایش دهد.

 

راحتی استایلیست (آرایشگر)   

مانند راحتی مشتری، مهم است که تحلیل کنید «راحتی» برای آرایشگران شما چه معنایی دارد؟ کار روزانه یک آرایشگر از نظر فیزیکی سخت است و توجه به راحتی طولانی مدت آرایشگران بسیار مهم است. ابتدا، مطمئن شوید که یک صندلی با پایه هیدرولیک خریداری کنید که متناسب با قد آرایشگر شما تنظیم شود. قد یک آرایشگر برای جلوگیری از خم شدن ساعت‌ها با صندلی‌های خیلی کوتاه یا تلاش زیاد با صندلی‌های خیلی بلند، بسیار مهم است.

برخی از هیدرولیک ها محدوده بالاتری از صفر را برای آرایشگرهای قد بلندتر دارند، در حالی که صندلی های دیگر برای استایلیست های کوتاه قد، پایین تر از سطح زمین ساخته می شوند. جدا از این که یک صندلی بهتر است هیدرولیک باشد، همچنین مهم است که مطمئن شوید صندلی های سالن شما در ارتفاع دلخواه قفل می شوند و حداکثر تحرک را ارائه می دهند.

 

کیفیت صندلی آرایشگاه 

هنگام جستجوی صندلی سالن خود، ساخت و ساز یک نکته کلیدی است. بسته به بودجه شما، طیف گسترده ای از صندلی های طراحی شده با کیفیت بالا وجود دارند که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. صندلی های شیک با کیفیت هزینه بیشتری دارند، اما یک سرمایه گذاری مطمئن و بلند مدت برای شما و سالن شما هستند و در آینده در هزینه ها صرفه جویی می شود. به دنبال ویژگی هایی مانند اطلاعات گارانتی، نام تجاری، شهرت شرکت، بررسی‌های محصول خاص باشید. همه این ویژگی‌ها به کیفیت محصول اشاره می‌کنند.

 

محصولات مرتبط 

 

بودجه برای خرید صندلی آرایشگاه 

هزینه یک صندلی آرایشگاه می تواند برای هر صندلی متغیر باشد، بنابراین مهم است که یک بودجه واقعی داشته باشید و به آن پایبند باشید. هنگام تنظیم بودجه خود، به خاطر داشته باشید که سرمایه گذاری کمی بیشتر روی صندلی ها در درازمدت نتیجه می دهد. زیرا صندلی سالن نقطه کانونی خدماتی است که ارائه می دهید.

به طور معمول، قیمت صندلی به دلیل مواد با کیفیت بالاتر، استفاده از سیستم پمپ هیدرولیک و یا مواد وینیل در تولید رویه صندلی افزایش می یابد. هنگام خرید از یک منبع معتبر، می توانید مطمئن باشید که هزینه بیشتر برای صندلی سالن خود بابت طول عمر و استفاده بیشتر می باشد. در حالت ایده‌آل، همه ما می‌توانیم صندلی‌های آرایشی سالن با بالاترین کیفیت را بخریم، اما همچنین گزینه‌هایی با قیمت متوسط و با کیفیت زیاد وجود دارند.

 

جنس و مواد به کار رفته در صندلی آرایشگاه 

نکته ای که اغلب در فرآیند خرید نادیده گرفته می شود. دانستن مواد صندلی های بالقوه آرایشگاه شما بسیار مهم است. از پارچه ها دوری کنید و وینیل با کیفیت بالا را برای نگهداری آسان و نتایج طولانی مدت انتخاب کنید. برای قسمت‌های فلزی صندلی‌های حالت‌دهنده مو، کروم ماده‌ای با دوام است و ظاهری شیک ارائه می‌کند. در حالی که پوشش پودری آن خراش‌ها و ساییدگی عمومی را پنهان می‌کند.

علاوه بر این، از گزینه های پایه صندلی آگاه باشید و این که کدام پایه نه تنها برای زیبایی شناسی، بلکه برای مشتریان شما نیز بهترین است. پایه های استاندارد گرد، مربع مسطح، ستاره ای و ایتالیایی هر کدام مزایا و معایبی دارند. بنابراین پایداری، توزیع وزن و نگهداری را در نظر بگیرید. گزینه‌های پوشش پایه ویژه مانند پایه‌های با پوشش پودری سیاه در بازار امروزی بسیار محبوب هستند زیرا مقاومت قابل اعتمادی در برابر علائم ساییدگی و پارگی رایج دارند.

 

تمیز کردن آسان صندلی آرایشگاه 

سهولت نگهداری صندلی یکی دیگر از ملاحظات بزرگی است که در طول این فرآیند باید به آن توجه کرد. برای این که صندلی های آرایشگاه شما کاملاً جدید به نظر برسند، مهم است که مواد و رنگ، نحوه تأثیر محصولات، رنگ مو و سفید کننده بر ظاهر صندلی و طراحی صندلی را در نظر بگیرید. به طور کلی رنگ‌های تیره‌تر با گذشت زمان بهتر پوشیده می‌شوند، در حالی که رنگ‌های روشن‌تر لک ها را خیلی سریع‌تر نشان می‌دهند. پارچه ها و مواد چرمی به سرعت فرسوده می شوند و تمیز نگه داشتن آن ها چالش برانگیز است، در حالی که می توانید وینیل با کیفیت بالا را به راحتی تمیز کنید.

همچنین، فراموش نکنید که ساختار صندلی را بررسی کنید تا چین ها، دهانه ها و شاخه های تمیزکننده را پیدا کنید. این نقاط ساختاری به کنترل سهولت در از بین بردن مداوم مو از روی صندلی کمک می کند. تمیز کردن سریع موها از روی صندلی بین سرویس‌ها در حالی که نیازی به مبارزه با چین‌های محکم ندارید، بسیار مهم است که باید در نظر گرفته شود.

اگرچه صندلی ممکن است تمرکز اصلی شما باشد، تمیز کردن پایه کرومی را فراموش نکنید تا فضای کاری شما تمیز و براق به نظر برسد. علاوه بر این، یک صندلی سالن که با پشت یا کناره‌های باز طراحی شده است، این قابلیت را ایجاد می‌کند که به راحتی موها را از روی صندلی سالن پاک کنید و به نوبه خود به شما امکان می‌دهد تا سالن بهداشتی بیشتری داشته باشید.

 

زیبایی شناسی صندلی آرایشگاه 

این قسمت جالبی است! در طول جستجوی خود برای صندلی سالن، با گزینه های طراحی زیادی برای انتخاب رو به رو هستید. یک راه آسان برای غربال کردن تعداد بی‌پایان محصولات، پیدا کردن یک مدل صندلی است که با شخصیت سالن شما مطابقت داشته باشد از قبیل کلاسیک، مدرن یا معاصر؟ نگاه کردن به سبک و پالت رنگ شما در این مرحله یک نکته کلیدی است. با خرید سبک مورد نظر خود، زیبایی سالن خود را دو چندان کنید. وقت بگذارید و طراحی سالن خود را برای خرید یک صندلی منحصر به فرد و سفارشی در نظر بگیرید.

 

گارانتی صندلی آرایشگاه 

نگاهی به سیاست های گارانتی یک شرکت، موارد زیادی در مورد کیفیت و دوام صندلی های بالقوه آرایشگاه شما را نشان می دهد. اگر ضمانتی وجود ندارد مراقب باشید که این می تواند نشانه ای از مواد بی کیفیت با طول عمر کوتاه باشد. بهترین صندلی های سالن دارای حداقل یک سال ضمانت هستند. همراه با گارانتی، بررسی کنید که آن ها یک تیم خدمات مشتری اختصاصی آماده دارند تا در مورد هر گونه سؤال احتمالی به شما کمک کند.

یک فرآیند پشتیبانی منحصر به فرد داشته باشد که هنگام خرید، به هر مشتری یک متخصص پشتیبانی واقعی اختصاص داده شود که هر گونه سؤال، مشکل یا نگرانی را بر طرف نماید. با خریدی که انجام می دهید شما می توانید نام، آدرس ایمیل و شماره تلفن فروشنده را داشته باشید زیرا رویداد خرید را به عنوان شروع همکاری طولانی مدت ببیند نه پایان.

صندلی آرایشگاه

 

کلام پایانی 

خرید آنلاین صندلی سالن زیبایی گاهی اوقات می تواند سؤالات بیشتری را به همراه داشته باشد. بنابراین مطمئن شوید که با یک متخصص تجهیزات اختصاصی تماس بگیرید تا شما را در فرآیند انتخاب صندلی آرایشگاه راهنمایی کند. جستجو برای بهترین صندلی های سالن می تواند چالش برانگیز باشد. اما با پیروی از 8 نکته مهمی که بیان کردیم، می توانید بهترین انتخاب با بیشترین عملکرد را داشته باشید. همچنین برای انتخاب صندلی سالن زیبایی خود می توانید با گروه دپوکالا از طریق شماره های تماس مشاوره بگیرید.

 

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *