خرید صندلی آرایشگاهی

مقدمه

صندلی آرایشگاه یکی از عوامل مهمی است که فضا و سبک آرایشگاه را تعیین می کند. صندلی های آرایشگاهی دارای طیف وسیعی از محصولات با مدل ها و ویژگی های متنوع هستند. انتخاب صندلی آرایشگر حرفه ای مناسب برای آرایشگاه بسته به عواملی مانند مشتریان معمولی، خدمات ارائه شده و حجم کاری آرایشگاه متفاوت است. هنگام انتخاب بهترین صندلی آرایشگری مانند صندلی اداری باید به نکات مهمی توجه کرد. این نکات شامل عملکرد، کیفیت، دوام، زیبایی، مواد و قیمت هستند.

این نوع صندلی‌ها به دلیل قابلیت حرکت و تنظیم، با ویژگی‌هایی مانند زیرپایی قابل تنظیم، تنظیم ارتفاع صندلی، تنظیم تکیه‌گاه و تکیه‌گاه‌های بازو که می‌توان آن‌ها را بالا و پایین کرد، شناخته شده اند.

خرید صندلی آرایشگاهی

 

 

بهترین نوع صندلی برای انجام خدمات آرایشگری چیست؟

مطمئمن شویم از این که مشتریان در حین ارائه خدمات با کیفیت و منحصر به فرد، احساس راحتی کنند. رضایت مشتری یکی از نکات بسیار مهم و کلیدی است. مشتریان نمی خواهند در طول خدمات طولانی مدت ساعت ها در صندلی های ناراحت کننده بنشینند. بنابراین باید اطمینان حاصل شود که صندلی آرایشگر با توجه به قد مشتری قابل تنظیم است و کمر آن ها در حالت راحتی قرار می گیرد. همچنین باید از نرم و راحت بودن پشتی سر و متعادل و ثابت بودن زیرپایی اطمینان حاصل کرد.

همچنین برای این که آرایشگران کار خود را به خوبی انجام دهند، باید صندلی های آرایشگری را انتخاب کرد که با ارتفاع آرایشگر قابل تنظیم باشد و حداکثر تحرک را برای تمام موقعیت های لازم فراهم کند. به لطف این، آرایشگران می توانند به راحتی با سرعت فیزیکی قانع کننده سازگار شوند. بهترین نوع صندلی دارای قاب با کیفیت و مستحکم، پشتی با طراحی ارگونومیک، پشت سر قابل تنظیم، زیرپایی کرومی و ممتاز، ظاهری زیبا باشد تا بتوانید خدمات دلپذیری را به مشتریان خود ارائه دهید.

 

ویژگی های صندلی آرایشگاه

 

  • ارتفاع قابل تنظیم

این صندلی به گونه ای طراحی شده است که با قد مشتری تنظیم می شود. این کار را می توان با یک اهرم یا پدال زیر صندلی انجام داد که این کار را هم برای شما و هم برای مشتریتان آسان می کند.

  • پشتی قابل تنظیم

تکیه گاه به بالا و پایین و همچنین جلو و عقب قابل تنظیم است تا بتوانید مشتری خود را در حالی که رو به روی شما نشسته است در موقعیتی راحت قرار دهید. برخی از صندلی ها نیز امکان تنظیم تکیه گاه سر خود را نیز دارند.

  • صندلی قابل تنظیم

اکثر صندلی‌های آرایشگر دارای کفی قابل تنظیم هستند که به شما امکان می‌دهند بسته به نوع روش کوتاه کردن مو، آن را به سمت بالا یا پایین حرکت دهید. همچنین برای مشتریان قد بلندتر مفید است زیرا در این صورت مجبور نیستند در طول مدت کوتاه کردن مو تا حد زیادی خم شوند.

  • استراحت پا

بسیاری از مردم این ویژگی را فراموش می‌کنند، اما داشتن آن باعث می‌شود هنگام آماده شدن برای کار، همه چیز راحت‌تر شود. زیرا گاهی اوقات ایستادن در طول روز بدون استراحت دادن به پاهای خسته، خسته‌کننده می‌شود.

 

محصولات مرتبط

 

نکاتی برای خرید بهترین صندلی سالن برای تجارت شما

اندازه سالن خود و تعداد افرادی را که می خواهید، در نظر بگیرید. اگر جای بزرگی دارید و فضای کافی برای بیش از یک صندلی وجود داشته باشد، عالی خواهد بود. مشخص کنید که چقدر فضا برای یک صندلی دارید. قد مشتریان خود را در نظر بگیرید. زیرا برخی افراد ممکن است نشستن روی صندلی بلند را ناراحت کننده یا حتی دردناک بدانند.

به این فکر کنید که چه سبک و مدلی با کسب و کار شما مناسب تر است. آیا با طرح های مدرن هماهنگ است؟ یا سنتی؟ ترجیحات و سلیقه‌ها می‌توانند به محدود کردن انتخاب‌ها هنگام خرید کمک کنند.

همان طور که می بینید، انتخاب صندلی آرایشگاهی آن قدرها هم که به نظر می رسد ساده نیست. صندلی‌های آرایشگر بسیار قابل شخصی‌سازی هستند، اما با قیمت بالاتر فروخته می‌شوند و اگر کسب ‌و کار شما به ارتفاع صندلی کم تر یا ویژگی‌های متفاوتی مانند ارتفاع قابل تنظیم یا تکیه‌گاه دسته دار نیاز دارد، می‌توانند دقیقاً همان چیزی باشند که به آن نیاز دارید.

 

تفاوت بین یک صندلی آرایشگاه و یک صندلی استایل چیست؟

بین صندلی آرایشگر و صندلی استایل از نظر ویژگی ها، دوام و قیمت تفاوت های قابل توجهی وجود دارد. صندلی استایل در مقایسه با صندلی های آرایشگری مقرون به صرفه تر است زیرا از مواد سبک وزن ساخته می شوند. صندلی‌های آرایشگر معمولاً با پارچه‌های درجه یک و ویژگی‌های پیشرفته مجهز هستند، بنابراین هزینه بیشتری دارند. همچنین، صندلی‌های آرایشگری به گونه‌ای طراحی شده‌اند که محکم‌تر بوده و برای طولانی‌مدت استفاده بیشتری داشته باشند. صندلی‌های آرایشگر ویژگی‌های ارگونومیک مانند زیرسری و زیرپایی را برای ارائه حداکثر راحتی وعده می‌دهند.

علاوه بر این، صندلی های آرایشگر دارای سیستم هیدرولیک هستند. از سوی دیگر، صندلی استایل از فریم آلومینیومی برای جا به جایی آسان طراحی شده و سبک‌تر است. با این حال، از آن جایی که در مقایسه با صندلی آرایشگر ویژگی های اضافی ندارد، ممکن است در معرض آسیب باشد.

 

صندلی آرایشگاه چقدر می تواند بالا برود؟

صندلی های آرایشگاه باید متناسب با گروه مشتریان هدف انتخاب شوند. محدوده قد مشتریان زن، مرد یا کودک باید در نظر گرفته شود. صندلی های آرایشگر باید دارای ارتفاع قابل تنظیم برای طراحی خوب مو باشند. به طور کلی، ارتفاع قابل تنظیم صندلی های آرایشگر بین 49.53 تا 78.74 سانتی متر متفاوت است. صندلی های آرایشگر با تنظیم ارتفاع از 48.26 تا 63.5 سانتی متر برای مشتریان و آرایشگران با قد متوسط ایده آل هستند.

برای مشتریان قد بلندتر مهم است که ارتفاع صندلی در محدوده وسیعی مانند 58.42 تا 78.74 سانتی متر باشد تا خدمات کاربردی تری ارائه شود. برای مشتریان کودک باید معیارهای متفاوتی نسبت به بزرگسالان پیش بینی کرد. صندلی آرایشگاه بچه گانه کوچک تر، ایمن و دارای ارتفاع قابل تنظیم است. برخی از صندلی ها دارای طراحی سرگرم کننده و آسان برای جمع آوری با ارتفاع قابل تنظیم برای بچه ها هستند. هنگام انتخاب بهترین صندلی آرایشگری باید تمام این پارامترهای مهم را در نظر بگیرید.

خرید صندلی آرایشگاهی

 

کلام پایانی

خرید صندلی آرایشگاهی دارای نکات ظریفی است که توجه به آن ها در انتخاب نوع صندلی مورد نیاز شما بسیار مؤثر است. هر اندازه که به این ویژگی ها توجه کنید، می توانید رضایت بیشتری را برای خود و مشتریانتان فراهم کنید.

 

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *