خصوصیات میز اداری ارزان

خصوصیات میز اداری ارزان را در این مقاله بررسی می کنیم. مبلمان اداری و میز اداری از مهم ترین وسایل موجود در یک مکان اداری، سازمانی و یا حتی اتاق کاری در منزل هستند. ویژگی های میزهای اداری برای کارمند و مدیر شرکت متفاوت است.

برای خرید میز اداری اگر به دنبال ارزانی هستید باید توجه داشته باشید علاوه بر قیمت به استاندارد ها، طرح و مدل میز نیز توجه کنید. حال ما تصمیم داریم شما را در خرید یک میز اداری ارزان و مناسب همراهی کنیم. نکاتی را با شما دوستان عزیز در میان بگذاریم تا انتخابی مناسب تر و بهتر داشته باشید و محیط اداری خوبی را برای خود فراهم کنید.

خصوصیات میز اداری ارزان

 

 

نکات مهم در هنگام خرید میز اداری

اندازه و وزن میز اداری

نخستین نکته ای که برای خرید میز اداری باید به آن توجه کنید، اندازه و وزن میز است. در خصوص اندازه باید به هر سه پارامتر طول، عرض و ارتفاع میز مورد نظر خود توجه داشته باشید. در تلاش باشید که متناسب با قد خود برای خرید میز اقدام کنید. معمولاً اغلب میز های اداری قابلیت تغییر ارتفاع ندارند و ارتفاع آن ها را نمی توان تنظیم کرد. در نتیجه برای تناسب با قد خود باید به دنبال صندلی هایی باشید که ارتفاع آن ها قابل تغییر و کنترل باشد.

خصوصیات میز اداری ارزان

 

نکته بعدی در رابطه با وزن میز است 

میز اداری نیاز به جا به جایی مداوم ندارد! اما بهتر است شما این احتمال را در نظر بگیرید. میزی با وزن معقول انتخاب کنید تا در جا به جایی آن اذیت نشوید. توجه داشته باشید سنگینی بیش از حد میز در جا به جایی دشوار است و سبکی زیاد میز باعث کم بودن استحکام آن می شود. پس در انتخاب آن هوشمندانه عمل کنید! به طور مثال میزی که تجهیزات کامپیوتری بر روی آن قرار می گیرد مثل اسکن و مانیتور و … میز خیلی سبک برای آن اصلاً توصیه نمی شود.

خصوصیات میز اداری ارزان

 

جنس بدنه ی میز و رویه ی آن

نکته دیگر در انتخاب میز اداری مناسب، توجه به جنس بدنه ی آن و همچنین رویه ی آن است. برخی از تولید کنندگان  از همان جنسی که برای بدنه ی میز استفاده کردند از همان برای رویه ی میز در نظر می گیرند. ولی برخی از تولیدکنندگان رویه ی میز را متفاوت از بدنه ی آن می سازند.

اغلب میز های اداری از جنس ام دی اف ساخته می شوند. اما خب شما با جست و جوی بیشتر می توانید با جنس های بیشتر آشنا شوید و با توجه به علایق، دکوراسیون و متریال های مد نظر خود مانند شیشه و فلز نیز انتخاب کنید. توجه داشته باشید که جنس میز بر روی وزن و قیمت آن تأثیر زیادی دارد پس در انتخاب آن دقت کنید. پس سعی کنید میزی را انتخاب کنید که متناسب با بودجه ی شما و ثانیاً از استحکام خوبی برخوردار باشد.

خصوصیات میز اداری ارزان

 

مشخصات در رابطه با پایه های میز اداری

فاکتور مهم بعدی در انتخاب و خرید میز های اداری توجه به پایه های میز است. اما دقت کنید که همه ی میزهای اداری، دارای پایه نیستند و بخشی از آن ها مجهز به پایه می باشند. یادتان باشد پایه های میز باید کاملاً به سطح زمین بچسبد تا از لق زدن در هنگام انجام کار جلوگیری کند.

خصوصیات میز اداری ارزان

 

انتخاب رنگ و طرح برای میز اداری

این که میز اداری چه رنگ و طرحی داشته باشد باید خودتان تصمیم بگیرید زیرا این  انتخاب ها کاملاً سلیقه ای می باشند. در این مورد پیشنهاد می کنیم که با در نظر داشتن رنگ، دکوراسیون و مبلمان اداری خود، تصمیم گیری کنید. در خصوص انتخاب رنگ و خرید میز اداری شاید بهتر باشد به رنگ مبلمان محیط نیز توجه داشته باشید. به طوری که با هم در سازگاری و هماهنگی باشند.

امروزه در بازار میز های اداری طوری طراحی می شوند که بر روی آن ها جا و محفظه ی به خصوصی برای قرار دادن و نصب لوگوی شرکت یا اداره وجود دارد. که این مدل میز ها بیشتر برای کسانی توصیه می شود که دغدغه ی هزینه ی آن را ندارند و با محدودیت مالی دست و پنجه نرم نمی کنند.

 

سهولت در حمل و نقل

برخی از میز های اداری به صورت یکپارچه و برخی دیگر همانند یک پازل طراحی می شوند. معمولاً حمل و نقل میز های اداری پازلی راحت تر از میز های اداری یکپارچه است. این در حالی است که میز های پازلی را می توان برای حمل و نقل به صورت تکه تکه در آورد و پس از جابه جایی، آن ها را به همدیگر متصل نمود و به شکل خود درآورد.

خصوصیات میز اداری ارزان

 

 

سایر ویژگی های میز اداری

در کنار تمام مواردی که برای خصوصیات میز اداری ارزان بیان کردیم برای خرید یک میز اداری باید به یک سری از نکات جانبی نیز توجه کنید. به طور مثال برای خرید میز اداری باید متناسب با فضا و متراژ محیط مورد نظر میز را انتخاب کنیم و در محیط کاری خود جای گذاری نماییم.

میز مدیریتی

ابعاد استاندارد در میز مدیریتی از متراژ 180 تا 280 سانتی متر است که برای محیط های خیلی بزرگ است و قابل سفارش هستند. توصیه می شود ابعاد میز مدیریت از 350 سانتی متر بیشتر نشود.

خصوصیات میز اداری ارزان

 

میز کارشناسی و میز کارمندی

ابعاد استاندارد میز کارشناسی از 120 تا 160 سانتی متر می باشد. اما ابعاد میز برای رئیس دفتر از 180 تا 200 سانتی متر تولید می شود. البته برای میزهای کارمندی توصیه می شود از ابعاد 150 سانتی متر استفاده شود.

 

خصوصیات میز اداری ارزان

 

میز کنفرانس

ابعاد برای میز کنفرانس حداقل طول 70 سانتی متر و حداکثر 90 یا 100 است. و عمق آن نیز کم تر از 70 نشود زیرا جلوه و زیبایی میز را از بین می برد.

خصوصیات میز اداری ارزان

 

قیمت

توجه داشته باشید زمانی که شما کالایی را بدون واسطه خریداری کنید هزینه ی آن به صرفه تر می شود و مبلغ کم تری را پرداخت می کنید. توصیه می کنیم برای خرید میز ارزان به سراغ تولیدکنندگان بروید.

محصولات مرتبط 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *