میز اداری فلزی

میز اداری فلزی چیست؟ به نظر شما میز اداری فلزی دارای چه ویژگی هایی است؟ اغلب افراد به محض ورود به هر اداره ای اولین موردی که باعث جلب توجه آن ها می شود مبلمان، میز اداری و طرز چیدن آن ها است. یکی از سبک هایی که میز اداری فلزی بسیار استفاده می شود سبک مدرن است.

استفاده از تجهیزات و لوازم سبک مدرن در چیدن و خریدن میز اداری فلزی باعث زیبایی و جذابیت بیشتر دفاتر اداره ها می شود. در ادامه ی مقاله مشخصات و ویژگی های بسیار مهم و جزئیات ظریف میز اداری فلزی را برای شما شرح خواهیم داد.

میز اداری فلزی

 

میز اداری

معمولاً در اداره ها از انواع مختلف مبلمان اداری با طرح ها و سبک های مختلف استفاده می کنند. میزهای اداری نیز از جمله لوازمی هستند که با تنوع بسیار زیاد و متفاوت تولید می شوند که از جمله مهم ترین قطعات مبلمان اداری نیز به حساب می آیند.  این میزهای اداری در هر اداره با توجه به نوع کار افراد استفاده می شوند.

انواع میزهای اداری مختلفی در اداره استفاده می شوند که از جمله آن ها می توان به میزهای کارمندی، میزهای کارشناسی، میز کانتر، میز مدیریت، میز کنفرانس و غیره اشاره کرد. البته هر کدام از آن ها با توجه به نوع فضای موجود و تعداد افراد در شکل های مختلفی تولید می شوند. همان طور که حتماً مشاهده کردید در دوران اخیر استفاده کردن از لوازم میز اداری فلزی از نوع مدرن بسیار رایج شده است.

بسیاری از افراد از این نوع میز برای ایجاد زیبایی و آرامش بیشتر در فضای اداری خود استفاده می کنند. میزها از جمله مهم ترین وسایل به کار برده شده در ادارات هستند به طوری که هیچ اداره ای را بدون آن ها نمی توان تصور کرد. این میزها دارای ویژگی های بارزی هستند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

میز اداری فلزی

 

مشخصات میز اداری فلزی: 

با توجه به نوع شغل هر فرد در اداره می توان از میز اداری فلزی از نوع مدرن  با طراحی و شکل و اندازه های مختلفی استفاده کرد. اگر چه طراحی و سبک میز اداری فلزی به کار برده شده در اداره متفاوت است. اما ویژگی های این نوع میز از نوع مدرن تقریباً در همه ی آن ها یکسان است و حتی می توان گفت که میز اداری فلزی مدرن دارای چند ویژگی مشابه است. که در ادامه آن ها را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

میز اداری فلزی

 

میزان ارتفاع

میزها با توجه به نوع کاربرد و هم چنین با توجه به شرایط محیط باید دارای ارتفاع مناسبی باشند. همان طور که می دانید تجهیزات موجود در ادارات باید به گونه ای باشند که بتوانند نیازهای مصرف کنندگان و مراجعه کنندگان را به خوبی فراهم کنند. به همین دلیل استاندارد بودن میز اداری فلزی دغدغه ی اصلی تولید کنندگان این نوع میزها می باشد. برای مثال از ویژگی های اصلی میز اداری فلزی مدرن می توان به ارتفاع متناسب با شرایط فیزیکی هر مصرف کننده اشاره نمود.

طبیعی است که همه ی افراد شرایط فیزیکی یکسان و مشابهی ندارند و هر فردی نسبت به دیگر افراد قطعاً شرایط و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. بنابراین سفارشی بودن این نوع میز اداری مدرن باعث شده است تا مصرف کنندگان آن ها بدون آسیب های احتمالی و با نهایت استفاده  از کار کردن با آن ها لذت ببرند.

از مهم ترین مشخصات میز اداری فلزی مدرن داشتن ارتفاع بسیار مناسب و حدود ۷۵ سانتی متر است. البته این ارتفاع در میزهای اداری کارشناسی و یا نقشه کشی همراه با تغییراتی است. هم چنین افراد داری قد بلندتر این ارتفاع نیز افزایش خواهد یافت.

میز اداری فلزی

 

ابعاد مناسب

با توجه به تعداد افراد استفاده کننده از میزهای اداری، ابعاد میزها نیز متغییر خواهد بود‌. در صورتی که میزها برای هر فرد به تنهایی طراحی شده است باید دارای ابعاد مشخصی باشد. در حالی که این ابعاد برای میزهای مدیریتی و یا میزهای کنفرانس با توجه به تعداد افراد طراحی و تولید می شوند.

زیرا در میزهای کنفرانس برای هر فرد باید میزان فضای مشخصی در نظر گرفته شود. در زمان طراحی باید به این مقدار فضا بسیار دقت کرد و در صورت توجه نکردن به این امر مقدار فضای مشخص شده کم خواهد شد. هم چنین فضای تنگی ایجاد خواهد شد که در زمان کنفرانس باعث خستگی شدید شرکت کنندگان می شود.

میز اداری فلزی

 

متریال

یکی دیگر از مهم ترین مشخصات میز اداری فلزی از نوع مدرن متریال مقاوم است‌. امروزه این نوع میزها از متریال های بسیار مقاوم و سخت ساخته می شوند. پایه های فلزی از پروفیل های آهنی با رنگ های کوره ای تولید می شوند. این کار علاوه بر زیبایی استحکام بسیار بالایی به میز می بخشد. کاربرد رنگ های شاد و زیبا در میز اداری فلزی مدرن از دیگر ویژگی هایی است که باعث نشاط مصرف کنندگان می شود.

البته دقت کنید که نوع رنگ و طراحی این نوع میزها با سبک کلاسیک به کار رفته شده در اداره هم خوانی داشته باشد. چون این امر باعث زیباتر شدن جلوه ی اداره می شود. از مشخصات میز اداری فلزی مدرن همچنین می توان به نحوه طراحی این میزها اشاره نمود که به طور معمول در طراحی این نوع میزها هم به سبک دکوراسیون و هم به کارایی آن ها توجه می کنند.

هم چنین یکی دیگر از زیباترین مشخصات این نوع میزها می توان به قرارگیری سیم و کابل در درون فضای میز بدون آسیب به زیبایی بصری محیط اشاره کرد. در این نوع میزها از متریال های مقاومی هم چون ام دی اف، هایگلاس و یا شیشه و کورین استفاده می شود که زیبایی میز اداری فلزی مدرن را چندین برابر می کند.

میز اداری فلزی

 

کارایی میزهای اداری

اغلب میزهای اداری فلزی معمولاً به گونه ای طراحی می شوند که مصرف کنندگان بتوانند از آن ها در شرایط مختلفی استفاده کنند. به همین دلیل طراحان میز اداری فلزی برای این نوع میزها از انواع اتصالات و پایه های فلزی با قابلیت تغییر وتنظیم ارتفاع استفاده می نمایند.

میز اداری فلزی

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *