میز کنفرانس اداری کوچک

مقدمه

می توان گفت که امروزه میز کنفرانس اداری کوچک به نوعی عنصر کلیدی شرکت ها به حساب می آید. میز کنفرانس برای اتاق های کنفرانس یک کمپانی یک مکان برای مذاکره و تبادل نظر می باشد. در صورتی که شما رئیس یا کارفرمای یک شرکت باشید باید حتماً به محل برگزاری جلسات خود به گونه ای بدون مشکل فکر کنید. بهترین کار استفاده از میز کنفرانس کوچک می باشد. چرا که در این شرایط بهره وری جلسات افزایش خواهد یافت.

می توان گفت میز کنفرانس اداری کوچک همواره برای هر کنفرانسی استفاده می شود و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. انتخاب نوع میز بسیار مهم است. بهتر است که سایز میز متناسب با اندازه اتاق و نوع آن متناسب با دکوراسیون شرکت باشد.

انتخاب صحیح می تواند تأثیر به سزایی بر روی جلسات کاری داشته باشد. اتاق کنفرانس یک کمپانی نه تنها برای جلسات بلکه برای میزبانی از مشتریان یا برگزاری جلسات آموزشی و یا مصاحبه استفاده می شود از این رو بهتر است میز مناسبی برای آن انتخاب شود.

میز کنفرانس اداری کوچک

 

 

اهمیت میز کنفرانس اداری کوچک

همان طور که در بخش قبل هم اشاره کردیم، اتاق کنفرانس را می توان یکی از مهم ترین بخش های هر سازمانی دانست. اغلب افراد هنگام عقد قراردادهای مهم و همچنین قراردادهای کاری در این اتاق کوچک صورت می گیرد. پس لازم است تا دکوراسیون مناسب و تأثیرگذاری داشته باشد تا مراجعه کنندگان را به خود جذب کند. بهتر است حین خرید به جنبه ی زیبایی آن هم دقت کنید. بهتر است میزی که انتخاب می کنید به حدی زیبا باشد که هر بیننده ای به آن خیره شود.

میز کنفرانس باید به گونه ای انتخاب شود تا با تمامی استانداردهای مشخص شده، مطابقت داشته باشد. هیچ کدام از افرادی که از آن استفاده می کنند، دچار مشکل نشوند. بهتر است که در صورت استفاده از ویدئو پروژکتور در اتاق کنفرانس خود، میز کنفرانس به گونه ای باشد که افرادی که از آن استفاده می کنند از لحاظ مشاهده صفحه تلویزیون مشکلی نداشته باشند. اندازه ی میز کنفرانس باید به گونه ای باشد که افراد به راحتی دور آن بنشینند و برای همه ی افراد جا به اندازه ی کافی باشد. از طرف دیگر بهتر است خیلی بزرگ نباشد که افراد بتوانند رو به روی هم بنشینند و به سادگی بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند.

میز کنفرانس اداری کوچک

 

 

اندازه و مدل میز کنفرانس اداری

لازم است تا هنگام خرید میز کنفرانس به برخی موارد دقت کنید. ابعاد استاندارد میز کنفرانس باید با فضایی متناسب باشد که قرار است در آن قرار بگیرد. از این رو، اگر اتاق چندان بزرگی ندارید، از میز کنفرانس کوچک استفاده کنید. استفاده از میزهای بیضی یا مستطیلی شکل می تواند انتخاب درستی باشد. بهتر است هنگام خرید به تناسب ارتفاع میز و صندلی هم دقت شود. اغلب اندازه ی میز کنفرانس از 2 متر تا چندین متر بر اساس خواسته ی مشتری متغیر خواهد بود.

بهتر است اندازه ی میز اداری کنفرانس به گونه ای باشد که علاوه بر تناسب با فضای اتاق، برای پذیرایی از مهمانان هم مناسب باشد. بهتر است در هنگام خرید میز کنفرانس کوچک به رنگ آن هم دقت کرد. رنگ انتخابی باید با نور سالن و مکانی که میز کنفرانس قرار می گیرد هم متناسب باشد. رنگ های تیره اغلب ارجحیت بالاتری دارند اما در صورتی که دکوراسیون اتاق کنفرانس شما تیره باشد، بهتر است از میزهای رنگ روشن استفاده کنید.

کوتاه یا بلند بودن پایه های میز کنفرانس می تواند مشکل ساز باشد برای کسانی که از آن استفاده می کنند. لازم است تا در هنگام سفارش یا خرید میز به این نکته توجه شود. می توان گفت که جنس ام دی اف، روکش فرمیکا یا ملامینه برای میز کنفرانس کوچک مناسب است. چرا که این نوع روکش ها کیفیت و استحکام بالایی دارند و همه ی افراد می توانند کیفیت و جنس میز کنفرانس را در نگاه اول تشخیص دهند. ما در کنار شما هستیم تا بتوانید بهترین انتخاب را در زمینه ی میز کنفرانس کوچک داشته باشید.

میز کنفرانس اداری کوچک

 

 

مزیت های میز کنفرانس اداری کوچک

• میز کنفرانس در طرح های مختلف وجود دارد و شما می توانید با هر سلیقه ای بهترین گزینه را برای محل کار خود انتخاب کنید.
• افراد اطراف میز کنفرانس می نشینند و در محلی مناسب درباره ی موضوعی به بررسی نظرات مختلف می پردازند. در این شرایط تماس بهتر و نزدیک تری با هم دارند.
• از مزیت های دیگر میز کنفرانس کوچک می توان به جذاب و زیبا تر کردن فضای اتاق کنفرانس اشاره کرد. سفارش یا خرید میزهای کنفرانس در طرح های مدرن و شیک باعث می شود تا محیط کار فوق العاده جذابی داشته باشید.
• در تولید میزهای کنفرانس از بهترین چوب استفاده می شود و تنوع بسیاری در سایز و رنگ بندی های آن ها وجود دارد.

 

میز کنفرانس اداری کوچک

 

 

انواع میز کنفرانس

همان طور که گفتیم، میز کنفرانس یکی از اجزای بسیار مهم یک شرکت و اتاق کنفرانس به حساب می آید و نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود. تنها قطعه مبلمان که می تواند چینش صندلی کنفرانس را بهتر برای شما به نمایش بگذارد و به آن نظم دهد، میز کنفرانس است.
در این قسمت ما قصد داریم به معرفی کارآمد ترین میزهای کنفرانس که به سه شکل مستطیل، دایره و U شکل هستند بپردازیم.

 

میز مستطیلی

این میز شکلی کلاسیک دارد که شما شاهد این نوع میزها در اغلب اتاق های کنفرانس هستید. مزیت انتخاب این میزها این است که افراد در هنگام صحبت کردن رو به روی هم قرار دارند و می توانند با هم بهتر ارتباط برقرار کنند.

میز کنفرانس اداری کوچک

 

میز دایره ای

این نوع میز می تواند برای اغلب افرادی که در یک جلسه برای اولین بار حول این میز می نشینند کمی گیج کننده باشد. این نوع میزها اگر در ابعاد استاندارد تولید نشوند، امکان دسترسی به لپ تاپ یا دفترچه را به افراد نمی دهند و صحبت کردن با افرادی که حول این میز نشسته اند کمی ناخوشایند است. هر چند که این میز مزایایی هم دارد. این میز برای جلساتی عالی است که قرار است افراد در آن کارهای عملی انجام دهند.

میز کنفرانس اداری کوچک

 

میز U شکل

مزیت این نوع میز کنفرانس نسبت به سایر میزها این است که برای ارائه ی کنفرانس و فیلم بسیار راحت تر می باشد و فرد می تواند به راحتی مقابل چشم سایرین راه برود.

میز کنفرانس اداری کوچک

 

کلام پایانی

در این مقاله، میز کنفرانس اداری کوچک را معرفی کردیم و ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دادیم. شما با توجه به فضایی که دارید باید تصمیم بگیرید که یک میز کنفرانس کوچک داشته باشید یا یک میز کنفرانس بزرگ. در این زمینه مشاورین دپوکالا می توانند راهنمایی های لازم را به شما بدهند.

محصولات مرتبط 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *