انواع میز اداری

انواع میز اداری را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم. میز اداری را می توان برای دفتر کار یا برای دفتر کار خانگی استفاده کرد. از آن جایی که نوع میز اداری می تواند تأثیر به سزایی در دکوراسیون داشته باشد، لازم است که به شکل و مدل های میز دقت کنید.

انواع میز اداری

 

خرید میز اداری چوبی

میز های چوبی که در انواع مختلف ساخته می شوند را می توان یکی از پر طرفدار ترین مدل های میز اداری دانست. شما می توانید در فروشگاه های آنلاین و حضوری، مدل های شیک و متنوعی را پیدا کنید. بهتر است هنگام خرید این میز ها می توانید صندلی هایی را نیز تهیه کنید که همراه با این نوع میز استفاده می شوند. 

انواع میز اداری

 

خرید میز اداری مدرن

میز های مدرن همیشه انتخاب افرادی هستند که ترجیح می دهند انتخاب های خاص داشته باشند. میز اداری مدرن عموماً از چوب، فلز و شیشه ساخته می شوند. اگر بخواهیم مثال بزنیم، برخی از میز های اداری مدرن، سطح چوبی و پایه های فلزی دارند.

بعضی از میز های اداری مدرن ساخته شده از تخته های MDF کامپوزیتی به صورت اشکال منحنی هستند تا بتوانند طرح و نمای متفاوتی در دکوراسیون ایجاد کنند. اکثر سلیقه ها، میز اداری مدرن را می پسندند. شرکت هایی که پرستیژ کاری برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است، سرمایه بسیاری را برای خرید میز مدرن اختصاص می دهند.

انواع میز اداری

 

میز اداری برای اتاق مدیریت

می توان اتاق مدیریت را مهم ترین قسمت یک اداره دانست که نیازمند توجه است. پس بهتر است در هنگام خرید میز مدیریتی توجه کنید که ویژگی های خاص تری نسبت به بقیه ی میزها داشته باشد. سایز و رنگ آن هم باید دقیقاً متناسب با فضایی باشد که قصد داریم آن را قرار دهیم. میز مدیریت کاربردی نسبتاً متفاوت از سایر میز ها دارد چرا که کارهای مدیران متفاوت تر از سایر افراد می باشد. از طرفی مدیران ساعت های زیادی را پشت میز خود فعالیت می کنند پس باید میز آن ها به گونه ای طراحی شده باشد که راحتی را فراهم کند.

انواع میز اداری

 

میز اداری برای کارکنان

میز های کارکنان باید به صورت مجزا خریداری شوند. این میز ها بهتر است دارای کشو و قفسه هایی برای قرار دادن اسناد و مدارک باشند تا از کم ترین فضا بیشترین بهره وری صورت گیرد. علاوه بر این باید این میز ها به گونه ای باشند که کارکنان بتوانند سیستم لپ تاپ یا کامپیوتر خود را هم به راحتی روی آن قرار دهند. اگر فضای کافی در اتاق موجود نیست که هر نفر میز تکی مخصوص خود را داشته باشد، بهتر است از میز های کار گروهی استفاده کنید.

انواع میز اداری

 

میز اداری برای اتاق کنفرانس

انتخاب میز اداری برای اتاق کنفرانس دارای حساسیت خاصی می باشد. چرا که میز کنفرانس باید همه ی تجهیزات را داشته باشد که برای صوت و تصویر نیاز است تا افراد در هنگام استفاده از آن با دشواری مواجه نشوند. میز های اداری برای اتاق کنفرانس با توجه به فضای سالن و تعداد نفرات احتمالی طراحی می شوند که از میز استفاده می کنند. این میز یکی از مهم ترین مبلمان اداری برای هر محیط کاری یا شرکت است.

برای برگزاری هر گونه همایش تجاری، فرهنگی، علمی و یا جلسات گروهی به این میز نیاز است. همه ی مؤسسات و شرکت ها به میز کنفرانس نیاز دارند تا بتوانند به بهترین نحو جلسات خود را برگزار کنند. پس می توان گفت که در بین انواع میز اداری، میز های کنفرانس یکی از میز های ضروری و مهم برای هر شرکت است.

عموماً متریال میز کنفرانس از شیشه، آلومینیوم یا MDF است. در برخی موارد این میز ها ترکیبی از برخی از این متریال ها هستند. رنگی که برای میز کنفرانس انتخاب می شود بر اساس سلیقه ی مشتری تغییر می کند.

میز های اداری که برای اتاق کنفرانس در نظر گرفته می شوند انواع مختلفی دارند که عبارتند از:

میز کنفرانس بدون پذیرایی:

میزهایی که به گونه ای طراحی شده اند که قسمتی جداگانه برای پذیرایی روی آن وجود ندارد.

میز کنفرانس با پذیرایی:

میزهایی که روی آن ها قسمت خاصی برای پذیرایی از افراد تعبیه شده است.

میز کنفرانس با طراحی منحصر به فرد:

میز هایی که با سلیقه ی فرد و در مدل های خاصی، طراحی شده اند.

انواع میز اداری

 

خرید میز اداری برای دفتر کار خانگی

افرادی که بنا به ترجیح خود یا با توجه به شرایط کاری داخل خانه کار می کنند، به خرید میز اداری برای دفتر کار خانگی نیاز دارند. می توانید مدل های میز اداری بسیار متنوع و زیبایی را برای خانه خود خریداری کنید. اما باید این را در نظر بگیرید که از نظر ابعاد، این میز ها با میز های اداری شرکت ها متفاوت هستند.

می توان گفت خرید انواع چوبی میز اداری برای دفتر کار خانگی انتخابی بهتر و عاقلانه تر است. چرا که چوب از مقاومت بالایی برخوردار است و تا سال های بسیار می توان از آن ها استفاده کرد. حتی اگر صاحب خانه نیستید و مجبورید که هر سال اسباب کشی کنید، میز چوبی می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد زیرا دچار آسیب نمی شود.

ایده های متنوع و جذابی برای خرید میز اداری داخل خانه وجود دارد. عموماً افراد ترجیح می دهند میز هایی را در اتاق کار خود بگذارند که کشوی بسیاری داشته باشد. این گونه می توانند وسایل خود را در آن قرار دهند و فضای کافی در اختیار داشته باشند. از طرفی از این میز ها به عنوانی میز رایانه هم استفاده می شود و افراد لپ تاپ خود را بر روی آن قرار می دهند. شما باید در هنگام انتخاب میز کار مناسب، به ابعاد اتاق هم توجه کنید تا مسیر رفت و آمد، اشغال نشود.

علاوه بر این بهتر است در هنگام انتخاب میز اداری، دکوراسیون اتاق را در نظر بگیرید و رنگ چوب متناسب با آن انتخاب کنید. هر چند که در این میان سلیقه ی هر شخص حرف اول را می زند.

انواع میز اداری

محصولات مرتبط 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *